קהילות  |  פורומים  |  בלוגים  |  אירועים  |  אלבומים  |  משחקים  |  שימושון  |  הכרויות    
א
א
 
א
 
מוטק'ה, מתחברים לאנשים
דף הבית יחסים פנאי בריאות אוכל תעסוקה אקטואליה ניו אייג'
 דעתי על מוטקה דהיום........מופנה לגלית.  «  בלוגים   « דף הבית
הבלוג של חייה

לפרופיל המלא

דעתי על מוטקה דהיום........מופנה לגלית.

חייה ,13/03/2013 
586 צפיות  |  20 תגובות
פלוסים אמרתם?

שלום גלית,


פלוסים אמרתם?!


מאוד עצוב מה שקרה לאתר, האתר איבד לדעתי את עצמו לדעת וכואב לי לכתוב זאת.


הכל הדרדר וגרם לרבים וטובים לפרוש ולרעים לפלוש לשטח ההפקר.


הפרסום לא יועיל אם מצב הדברים ישאר כפי שהוא, גם המפרסם הפוטנציאלי יבין זאת בבוא הזמן.


הצאט - לא קיים, לא לטוב ולא לרע, היה רע והיה הרבה מקום לשיפור, אך היה בית למי שרצה להיות שם.


הפורמט - השתנה לרעה ומשעמם.


הדמיון לפייסבוק גרוע ולא הוכיח עצמו ולמה להדמות לפייסבוק? הוא במקומו ומוטקה במקום אחר, למה לקלקל?!.


השתלטות של גורמים משועממים. והתפזרות ונטישה של אנשים איכותיים למקומות אחרים .


מנהלים איכותיים עזבו, הרימו ידיים לנוכח פני האתר "החדש", אחרים לא באו במקומם.


פורומים וקהילות שאינם מתפקדים ואינם פורומים או קהילות, אלו שפעלו היטב נעלמו מהנוף.


פורמט הכרויות גרוע, הכל הצטמצם ונעלם.


מבחינתי וגם בעיני אחרים טובים ממני אין שום שיפור שיש להתהדר בו אלא להיפך וחבל שכך.


ספירת החברים איננה אמיתית או כזו שניתן להסתמך עליה, כרטיסים ישנים וכפולים תקועים כאבן שאין לה הופכין (וכך יש צבר של 30,000 איש ולמעשה רק 3,000 איש) , רצוי להכניס לתוכנה אופציה למחיקת כרטיס שלא הופעל 3 חודשים,   אם אדם חוזר ירשם מחדש יהיה זה כרטיס מעודכן והוותיק יוכר כוותיק.


הפרסום החדש בתקשורת שאינו בזמן, האתר כפי שהסברתם ורשום במבואה איננו גמור, אז על מה ולמה? :


רצינו לספר לכם שיצאנו עם קמפיין להשקת האתר המחודש, עם הסלוגן כל הפלוסים לבני חמישים+. אולי פגשתם את מני פאר, מופיע באתרים מובילים ברשת ומקדם את מוטק'ה, ויכול להיות ששמעתם אותו באחד הג'ינגלים ברדיו מספר על הפלוסים של האתר. כן, מני פאר הוא הפרזנטור החדש של האתר ואנחנו חושבים שהוא עושה עבודה מצוינת!

יש לכם חברים שעדיין לא שמעו על מוטק'ה? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקמפיין ולהכיר להם את האתר, שיהנו גם.

אז מה במגזין שלנו היום? ראיון מיוחד עם הפרזנטור הכוכב שלנו, וגם כתבות שיעזרו לכם ליהנות מהזמן הפנוי שלכם. (רמז: אם עדיין לא יצאתם לפנסיה, זה הזמן).

דיווח על תוכן פוגעני לפוסטים נוספים מהבלוג של חייה
לבלוגים נוספים של גולשי מוטקה
לפוסטים - גיבור תרבות
 
תגובות  הוסף תגובה
הכל נכון   .1 
סטטיסטיקת גולשים מהימנה אפשר להוציא ע"י תוכנות שמיועדות לכך. לא ירחק הזמן שהמפרסמים יגיעו לסטטיסטיקות האמת ויראו כמה מעט גולשים באתר ! אני מבין את הרצון להרויח מפרסומות. אבל !! כשמצד שני צריך להשקיע בפרזנטור ובקידום האתר אז כדאי לראות את המאזן ומה ההפרש שנשאר בקופה ?! גם באמצעים הלא מתוחכמים שלי אני רואה את דלות המשתתפים במדורים השונים. יש פורומים בהם יש בין 0 ל עשרים ומשהו הודעות בתקופה שהאתר פועל ! גם הפורומים בהם "תנועה ערה" היא נעשית על ידי קומץ אנשים שחוזרים ורושמים ומשתתפים. אלה הגולשים הקבועים. את מספר הגולשים הקבועים ניתן בקלות לאמוד על מספר עשרות !! ואת זה יציגו למפרסמים ??
מאת:  מ-ם . (13/03/13 | 11:58)
כתבתי על כך בבלוג שלי   .2 
תחת הכותרת: החץ שפגע במטרה לעומת המטרה שצוירה סביב החץ. וכותרת המשנה הייתה: מה בין מוטק'ה הישן למוטק'ה החדש
מאת:  מ-ם . (13/03/13 | 12:00)
מצער שבפינת-החמד מוטקה לא הישכילו להבין שדרושה היסתגלות.הקידמה-רומסת ומשאירה פצועים מאחור   .3 
מאת:  (13/03/13 | 12:00)
לחיה ,אכן עדיין לא שיפרו את א. מוטקה ואתם צודקים פינת החמד מתמעטת   .4 
מאת:  אריקו (13/03/13 | 12:09)
מקווה שיקחו לתשומת ליבם   .5 
אני מצטרפת חברות וחברים לביקורת שלכם
מאת:  נורית לב (13/03/13 | 12:13)
חיה ובועטת   .6 
כל הכבוד לך חיה -מילים כדורבנות אני תןמך בכל מה שכתבת
מאת:  (13/03/13 | 12:35)
חיה - כל מילה ברזל. הפצע גדול ומדמם ואני מלח לא רוצה לזרות. כנראה שאנחנו   .7 
עוברים למצב נכות קבועה.
מאת:  מונטי גיא (13/03/13 | 12:57)
ולמרות הכל מגיע ימי חסד לחבלי לידה   .8 
ההתחלה הייתה קשה.לא ידענו היכן שמאל והיכן ימין. לאט לאט ראינו את האתר החדש נבנה לבנה ועוד לבנה. האתר היום הוא לא מה שהיה לפני חודשיים.חלו בו שינויים ושיפורים. נכון כולנו מתרפקים על האתר הישן ועל הבצלים והשומים שאכלנו במצרים ח.ח.ח. אבלגם לאתר במתכונתו הישנה היו מיגבלות. כולנו זוכרים כמה טירוניות הועלו על הצ'ט שהפך לביב שופכין. כולנו גם זוכרים כיצד כעסנו שהפוסטים שכתבנו נעלמו מהר בגלל מבנה לקוי. עכשיו ישנם כמה אתרים שכבר מתפקדים טוב(הבלוגים,כתיבה יוצרת,צילום.ועוד) צעקנו שהעלימו לנו את הבלוגים הישנים .הבטיחו שהם יחזרו ואנו יכולים לעיין בהם. הפרלמנט של מוטקה עדיין לא מתפקד כראוי. הבטיחו שבקרוב ישופר ונוכל לראות את הנושאים בשירשור. אז עדיין לא הגיע הזמן לסתום את הגולל על מוטקה. הוא מתפתח וניתן לו את ההזדמנות לכך.
מאת:  י גרשון (13/03/13 | 12:58)
בשבועיים האחרונים, "מאז שהרעים" כבשו את   .9 
המקום בקהילות יחסים ופנאי, דוחה, עד בחילה להכנס לקהילה. האם זה מה שהתכוונו מנהלי האתר כאשר פתחו את האתר חדש? אני בטוחה שלא. כאן באתר החדש אין דין ואין דיין, כל בוקר אנחנו מבורכים בברכת יום טוב ומתוק, סכריני דביק... למען הסדר הטוב, לו היה ביכולתי פשוט הייתי מוחקת את 2 הקהילות הנ"ל ובמקומם מכניסה קהילת "קפה על הבוקר" וכל מי שקם מוקדם, או רוצה לחלוק את חוויותיו מהלילה, מוזמן. שאר הקהילות והפורומים נראה לי תפשו כיוון נכון, לאט לאט מקבלים צורה של פורום ועם הרבה רצון, יחזרו לתפקודם. את הצ'ט שכולם כל כך מתגעגעים אליו יצטרכו להחזיר על מנת שהחברים יוכלו לשוחח אחד עם השני.
מאת:  רותה שולי (13/03/13 | 13:23)
חיה את צודקת וכל המגיבים צודקים   .10 
למעשה כל מי שהגיב לבלוג שכתבת הוא בין המעטים שעדיין כותבים מעט בקהילות בבלוגים ובפורומים. אפילו אתר מוטקה בעצמו מפרסם את עצמו כל הזמן בפייסבוק. רוב החברים התפזרו ומצאו בפייס - אוהל שנפרס לאורכו לרוחבו ולעומק, והם מפרסים שם כל מה שרוצים כולל צ'טים. המפרסמים - אלה שמפרסמים בתשלום עדיין לא יודעים שהם מפרסמים במוטקה לנתח אוכלוסיה מאד קטן. זוכרים שסטודנטים צעירים עשו לפני ששינו את האתר מחקר "מעמיק" על הרגלי האינטרנט של המבוגרים ...כנראה שהם ישנו כשהיה עליהם להכין שיעורי בית. כל הכבוד לך חיה שכתבת את הבלוג, אף אחד לא יכול למחוק אותו כי יש לנו הוכחות שהדברים אכן נאמרו!!!
מאת:  מינה גבע (13/03/13 | 13:40)
האתר בפורמט החדש הולך בדרך הנכונה   .11 
אני מצטרף לתגובה המאוזנת של יעקב, יש ליקויים, יש מה לשפר, אבל בהחלט האתר בפורמט החדש הולך בדרך הנכונה, אנו החברים ממלאים בתוכן את המדורים השונים ואם יש אנשים שכותבים דברים לא נאותים מה ההנהלה אשמה? יש אנשים עם זכרון קצר, כל כך הרבה חברים משך כל כך הרבה זמן התלוננו על הצט של מוטקה עכשיו משהורידו אותו מתגעגעים אליו....בזמן האחרון לא ניכנסתי לקהילת יחסים ואני מקבל את דברי רעיה, צריך לשפר תוך כדי תנועה בסה"כ אני בניגוד לרוב המגיבים סבור שהאתר בדרך הנכונה .
מאת:  גבי מנדלסון (13/03/13 | 16:29)
ככה זה כשאתר נהפך למסחרי   .12 
אולי אולי יש עוד חזון למועד ימים יגידו
מאת:  מלינה ב (13/03/13 | 18:25)
מכתבה של חיה.   .13 
שלום רב. מגיב לדבריהם של החברים יעקב גרשון וגבי מנדלסון. לומר אני מזדהה עם פרסום מכתבה הגלוי של חיה, לגלית –הנהלת א. מוטקה. יִדִידָי יעקב וגבי, משאלות לב (שלכם) הן דבר אחד, ואילו מה שקרה בפועל הוא הדבר האמיתי היומיומי המתמשך. הבעתי דעתי יותר מפעם, על האתר במתכונתו הנוכחית החדשה שאיבדה הרבה מצביונה החם והטוב שאיפיינה את קודמתה שהתברכה בו. דוגמא קטנה מבישה: אחת הקהילות החשובות שעיצבה את אופיו המכובד והתרבותי של האתר - קהילת אומנים – פורום ותיק מעולה, צבעוני, תרתי משמע, שהעשיר ברעיונותיו המקוריים, פרי עבודתם של אומני הקהילה. פורום זה רוסק לחלוטין, ומוטקה איבדה נכס אומנים חשוב. באותה נשימה אתייחס לפגם האבסורדי של האתר החדש- ביטולו של ארכיון "אלבומי תמונות" על כל תכולתו היקרה מאוד, המהווה מכה כואבת לכלל החברים שפירסומו בו, ותמונותיהם אבדו בנפתולי האתר החדש. לסיכום: 3 חודשים אחרי, אתר מוטקה בפורמט היבש החדש, מאכזב. לקחו גוף בריא והטילו בו מום. לא קורא לזה קידמה, אלא רגרסיה. המשך שבוע נעים לכולם. נ. ב. אין זה סוף העולם.. (חיוך) נדב.
מאת:  נדב (13/03/13 | 20:35)
תודה למגיבים   .14 
אני מניחה שכולנו בעד שיפור האתר אך הבטחות יש לקיים ובזמן סביר, עברו 100 ימי החסד. לי יש תחושה של טיוח וכי למה לוקח זמן כה רב? מדוע נחתכו הדברים בסכין חדה ועכשיו מנסים לצפות את השאריות טלאי על גבי טלאי בלי תרופות הרדמה. כאן עובדים על "הגופה" כשכל שנותר הוא הריח הרע והרבה תקוה וסבלנות שמנוצלת עד תום. דומני שהאתר מתכוונן למפרסמים ולהכנסות מפרסום אך שוכח בדרך שאנו הבשר החי שלו ועליו לתת דעתו עלינו בראש ובראשונה, ללא הגולשים והחברים לא יהיה גם פרסום ואם נגרם לנו הרצון לפרוש מה יוותר? כרטסיות ריקות מתוכן!!!!!!
מאת:  חייה (14/03/13 | 09:55)
הי כולם,   .15 
אנו, במוטק'ה, עובדים במרץ על שדרוג המערכות ושיפורים נרחבים מבחינה תוכנית וטכנולוגית. רוב העבודה נעשית "מאחורי הקלעים" ומתבצעת באופן שוטף. גם לאחר התיקונים והשיפורים הנוכחיים נמשיך לעבוד ללא הפסקה, בשיפור ושדרוג המנגנונים הקיימים כפי שמתנהלים אתרים גדולים ומובילים. עם בא האביב ותקופת ההתחדשות אנו רוצים לומר לכם תודה סבלנותכם עד כה ונשמח לעוד סבלנות בצד שלך. אנחנו ערים לפידבקים שלכם שאגב, האתר החדש הוא תוצאה, בין היתר, של הארות והערות הגולשים. אנו ממשיכים בעבודתינו לספק אתר מגוון, מעניין, איכותי ומוביל! שלכם מערכת מוטק'ה.
מאת:  מערכת מוטק'ה (14/03/13 | 14:32)
תגובה לנדב   .16 
נדב ידידי הצדק עמך ביטול קהילת אומנים מצער מאוד, נכון שמטבע הדברים לא הרבה חברים היו פעילים בקהילה האיכותית הזו שהרי קהילה זו מיועד לאומנים, אם כי גם אנשים כמוני שלא שולחים ידם בציור פיסול וכיוצא בזה הגיבו פה ושם. אני בכל זאת חושב שהביקורת מוגזמת האתר כפי שהוא כיום איכותי עם הרבה כתבות מעניינות שהמערכת מפרסמת בנושאים שונים, החברים יכולים להביע דעתם בקהילות ובמדורים השונים (פרלמנט, בלוגים, יחסים, ועוד ועוד) צריך לראות את התמונה בכללותה ובצורה מידתית,שא ברכה.
מאת:  גבי מנדלסון (14/03/13 | 15:16)
תודה גבי להתייחסותך. נדב.   .17 
מאת:  נדב (14/03/13 | 15:35)
תגובת מוטקה -   .18 
זו התגובה במהלך כל התקופה שכל כך מתמשכת, אין שיפור מהותי לטובה, האתר איבד את חינו ורבות מהאפשרויות. לא נראה שמשהו טכנולוגי משופר קרה, קוסמטיקה לא משנה דבר לגבי איכות השימוש באתר. ראו דבר בסיסי: כרטיסי הגולשים היו הרבה יותר מפורטים ומענינים , ניתן היה לחפש חברים כלום מזה כבר לא קיים. היכן בדיוק השיפורים, צר לי, אני לא מצליחה לגלות. מה שהשתפר זה שהטרולים ביחסים ופנאי נחו היום מעמלם...... הקיר נקי ,נשמתי לרווחה.
מאת:  חייה (14/03/13 | 16:36)
מאז ומתמיד   .19 
...טבעם של אנשים הוא שאת דלת האורווה מתקנים אחרי שהסוסים ברחו... הפרסומת ברדיו היתה מוקדמת מידי - מאד אפשרי שהאתר מתנהל כך מחוסר נסיון, מה גם שאני קולט מפה ומשם בתגובות ש''הכרויות'' - אניית הדגל ומקור המשיכה העיקרי לחברים וחברות - גם לא מתקתק כפי שהיה באתר הישן - ממש חבל.
מאת:  אריאל (14/03/13 | 17:09)
באמת מאכזב....   .20 
אהבתי את האתר הישן ובאמת ירדתי בתדירות הכניסה למוטק'ה החדש וחבל...........
מאת:  שוש (15/03/13 | 08:57)

כניסת חברים
שם משתמש
סיסמא
?שכחת סיסמא
LOGIN-line.png
חדשים במוטק'ה?

אירועים קרובים
הצד המלוח של הפופקורן בנושא: יצירתה של ברברה סטרייסנד23.12
סדנה חינמית, מעניינת ומעשירה מטעם "ותיקים ברשת"
מיטב אירועי התרבות במחירים מיוחדים לגולשי מוטק'ה26.12
הזמינו מקום עכשיו- אל תחמיצו!
מרוץ התחתונים הרביעי26.12
אירוע להעלאת המודעות למניעת סרטן המעי הגס
מפגש שני של מוטק'אים מהשרון29.12
מפגש שני של קבוצה מתגבשת מהוד השרון והסביבה
חוג יידיש30.12
חוג מוטק'אים דוברי יידיש- מומלץ!
קבוצת חובבי אומנות נפגשת לסיור יחד!30.12
מפגש מוטק'אים מיוחד
התגליות המדעיות החשובות של טלסקופ החלל "האבל"31.12
הרצאה מרתקת של מומחה בתחום, במחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה
מועדון גיל הזהב ת"א מארח: מסיבת סילבסטר שמחה במיוחד לגמלאים31.12
בואו לחגוג את כניסת השנה החדשה ביחד!
מוטק'ה מציג: מפגשי נטוורקינג עסקי לבני 50+ בלבד01.01
חושבים לפתוח עסק? יש לכם עסק משלכם? רוצים לעשות נטוורקינג? מוטק'ה וסבתוש להשכרה מזמינים אתכם לסדנת יזמות עסקית לבני 50+ בלבד!
מסיבה לחברי מוטק'ה צפון03.01
מפגש רביעי של החבורה הצפונית שלנו והפעם חוגגים את השנה החדשה יחד!
קבוצת מלח הארץ הצפונית נפגשת בשנית והפעם בחדרה07.01
מפגש חברתי מרתק לגולשי מוטק'ה!
הקונצרט המסופר והמוסבר על היצירות הגדולות של כל הזמנים08.01
סדרה של שמונה מפגשים במחיר משמח!
מועדון הקוראים של מוטק'ה יוצא לדרך26.01
קהילת קריאה וספרים מומלצים במפגש ראשון- אל תחמיצו!
רוצים לעדכן אירוע באתר?10.12
היכנסו
לכל האירועים »
 פירסום באתר  |  אודות  |  תנאי שימוש  |  כתוב לנו
פיתוח אתר: סייברסרב כל הזכויות שמורות למוטק'ה
מכון גרטנר לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בע"מ