מוטק'ה לבני חמישים פלוס > הבלוגים > מחלקים לכם כרטיסים למופע קסום במיוחד !

מחלקים לכם כרטיסים למופע קסום במיוחד !

18/04/2017
צפיות: 1244
|
שמחים לחלק 10 זוגות כרטיסים למופע משותף של טילדה רג'ואן ואורי גלר. רוצים לזכות? כל הפרטים כאן!
מחלקים לכם כרטיסים למופע קסום במיוחד !
ביום שישי 19.5.17 בשעה 21:30 בהיכל התרבות נס-ציונה יתקיים מופע מרתק ושילוב מפתיע בין אורי גלר, איש המסתורין בעל הכוחות העל טבעיים, וטילדה רג'ואן, זמרת השאנסונים!רוצים לזכות?
ספרו לנו כאן בתגובות על רגע שבו חוויתם את הקסם בחיים... 

זה יכול להיות בהשתאות מול נוף יפה, במקרה בלתי יאמן שקרה לכם, בפגישה עם אדם שהכניס לחיים שלכם קסם, כל מה שמתחבר לכם.

עשרת התגובות שירגשו אותנו יזכו אתכם בזוג כרטיסים למופע שישאיר אתכם פעורי פה... 

כל הפרטים על האירוע והנחה מיוחדת למוטק'אים כאן

למה אתם מחכים? הגיבו ואולי תזכו...

הזוכים יוכרזו ביום ראשון ה23/4/17

חזרה לשיגרה קסומה לכולנו :)

ערבה
מערכת מוטק'ה
כתוב תגובה
צטט בבלוג שלך
לעקוב
תגובות (4)
פרידה 1, 21/04/2017
אמי ז"ל  שעברה את תופת השואה,סבלה מבעיות בליבה כל חייה ,אך מעולם לא התאוננה ולא נתנה לנו לילדיה להרגיש שהיא במצוקה.כשלא הרגישה טוב פשוט הזמינה שח"ל או אמבולנס וישר לביה"ח.
יום אחד אני בעבודה,מצלצל הטלפון,היתה זו האחות מבי"ח וולפסון:.." אמא שלך עברה צינתור והיא מאושפזת עכשו.." 
מיהרתי לבית החולים ,אמא שכבה שם חיוורת,מבעד לשמיכה שמתחתיה ביצבצה איזו צינורית מרגלה.כיסיתי אותה ואמרתי את תעברי את זה ..כמו תמיד... 
הודעתי גם לאחותי ובמשך היומיים הבאים עשינו משמרות אצלה..זה היה יום רביעי.ביום שישי אני בביתי,הטלפון מצלצל.." בואי מהר לביה"ח ,אמא במצב לא טוב...:רצתי מייד.
היה כבר ערב שבת ,אמא שלא היתה דתיה ,הדליקה את נרות השבת שקרבנו אליה ואח"כ הנחנו על אדן החלון.כבר שנה שאמא מדליקה נרות שבת ,זה היה לאחר שכדבריה חלמה שאומרים לה להדליק נרות וכך עשתה מידי שישי בשנה האחרונה.
נרות השבת דלקו על אדן החלון ואמא נשמה את נשימותיה האחרונות...כל המשפחה והחברים באו להפרד מהאשה האצילית הזו..ולפתע אומרת לי בתי : "אמא תיראי הנרות כבו ,"הסתכלתי על אמא וגם עיניה נעצמו....
כשכבה הנר האחרון יצאה נשמתה לעולם שכולו טוב.
: צדיקים נפטרים בערב שבת,:" אמרו כולם ואכן כזו היתה ותיקצר היריעה כאן לספר על ניצולת השואה שנתנה מתן בסתר,שעזרה להמון אנשים,שתמיד היתה צוחקת ועם חוש הומור ומעולם לא התאוננה ולא רטנה.
המיקרה הוא אמיתי ולעולם אנו , נזכור ונזכיר את הסיפור עם הנרות.
יהי זכרך לברכה,אמא יקרה!
סיפור אמיתי שקרה לי כשעבדתי  באוניית הנוסעים תיאודור הרצל בצים בחיפה  ועבדתי  בחדר המכונות בשנות ה60 לאחר הצבא בקיצור ההפלגה היתה חיפה לכוון יון הורדת והעלאת נוסעים ומשם לכוון ארגנטינה וברזיל בארגנטינה העלנו במיוחד עולות מורות  שעשו עליה לארץ לאחר כמה ימים  בעיר הבירה היפה  בואינוס איירס  שידועה בבשר שלה  ובמקומות היפים שבה  המשכנו לכוון ריו דזנרו בירת ברזיל באנו ביום השלישי לקרנבל המפורסם של ריו ואני וחבר לצוות והמשמרת בחדר המכונות חיכינו בכליון עיניים לגמר המשמרת  בערב  והלכנו לכוון שממנו שמענו צהלות ומוסיקת ריקודים של הקרנבל שעברו ברחובות ריו עם קהל  סוסגוני של נשים וגברים בתלבושתם הנוצצת  ורקדו ללא הרף גם אנחנו הצטרפנו  לרוקדים ברחובות בין הצופים שישבו בשורה הראשונה  בלטה אישה לבנה וסביבה חבירותיה והחבר לצוות מהאניה הפנה תשומת ליבי לכך שהאשה הזו שמה מבטה לעברי כל הזמן  ומסתבר לפי דברי חברתה של האשה שדברה אנגלית שוטפת שהאשה הזו באה כבר השנה השלישית לקרנבל בתקווה למצואאת בנה שגם הוא עבד באנייה ואהב לרקוד בקרנבל מסתבר  שהבן של האשה הזו עזב את בית אימו במהירות בלי לספיק ל שטרח להודיע לה שהוא צריך להפליג בהפלגה הבאה וכך האשה לא שמעה ממנו 3 שנים  מאז שעזב את הבית   חברתה של האישה שדוברת אנגלית הסבירה מדוע האשה  הזו הסתכלה עלי כל הזמן ומסתבר שאני דומה לבנה כשתי טיפות מים וכו וגם האשה טרחה להסביר לחברותיה  שעיניכם הרואות סוף סוף הוא חזר והנה הוא רוקד שם  כלומר הצביעה עלי  שאני כביכול בנה שרוקד    ושמחה מאוד ולכן אמרה לחברתה דוברת האנגלית שהיא מזמינה אותנו לביתה עם חבר הצוות מהאניה לאחר הארוחה הנהדרת והמשביעה  שאכלנו בביתה  חברתה ביררה איתי אם שמי וארץ הולדתי  בברזיל  לצערה ולצער האשה הראיתי להם פנקס ימאים ישראלי עם שמי  וארץ המוצא והאשה כשנוכחה לדעת  שאני לא בנה שחשבה אותי ב100 אחוז וכו הציעה לי שאשאר בברזיל ולהתישב שם עד שבנה האמיתי יחזור לצערי לא נותרה לי בררה אלא לאכזבה ושאני לא בנה למרות הדימיון וכו היא פרצה בבכי ונפרדנו ממנה ונישקה אותי שוב ושוב חזרנו לאניה  וחשבתי על המקרה המוזר הזה ועל האשה המקסימה הזו  שחיפשה את בנה  ושאני  דומה לו וגם עובד באניה וגם רוקד בקרנבל בדיוק כמו בנה לאחר שנה ומחצה נודע לי שבנה חזר  והתנצל בפני אימו והכל נגמר בהפי אנד
לדעתי, הקסם בחיים, הוא הולדת ילד.
ילד שנוצר בקרבך, לאחר שנוצר באהבה רבה. ילד שהתפתח וגדל בתוכך, אינך יודעת איך יראה ואיך תרגישי כלפיו. 
חווית הלידה לא קלה ולעיתים מייסרת, (ומי כמוני יודעת זאת לאחר שעברתי מס' ניתוחים קייסריים), אך ברגע שהילד נולד את פשוט מתאהבת בו ושוכחת את כל המכאובים והיסורים.
יש זוגות שמתקשים להביא ילדים, ולצערי גם בזאת התנסיתי, אך ברגע שעוברים את כל המכשולים ומצליחים, זאת חדוות הבריאה והיצירה והאושר הוא עצום!

יש לי בת, שעברה מספר ניתוחי לב, מאז שנולדה ועד גיל 20. כיום, ברוך השם, היא בריאה ולומדת רפואה, ולפני, כשלושה חודשים הפכה אותי לסבתא. הנכד הבכור שנולד לי, שוב הוכיח לי, שהאושר והקסם בחיים, הוא יצירת חיים חדשים. כל רגע במחיצתו הוא אושר צרוף, חיוך ראשון, לפיתת אצבע, תגובה, הקשבה לשיר או דיקלום שאני שרה לו. בקיצור, כמו השיר, האושר אין לו סוף, אני שוב מאוהבת ונהנית בכל רגע ורגע :)    
 
והזוכים בזוג כרטיסים למופע הם :
פרידה 1
יוסף לוי
אירית בוגיסקי
דליה זלוטניק
נאוה בר-לב
משפחת יעקובי
יוני לב ארי
אפרת דגן
אלישר בורוכובסקי

ברכות לזוכים! אנא פנו אלי במייל arava@motke.co.il על מנת לקבל את הפרטים על הכרטיסים
כניסת חברים
להרשמה למוטק'ה
כבר רשומים למוטק'ה?
לחצו כאן >
הודעות מצוות האתר
הפנינג הבריאות Good Life ה-3 של מוטק'ה יוצא לדרך! לחצו כאן לפרטים והבטיחו את מקומכם באירוע! 
רוצים לזכות בכרטיסים לסרט "מועדון הסרט הטוב"? לחצו כאן
רוצים לזכות בזוג כרטיסים למופע צהריים של הפרויקט של רביבו? לפרטים לחצו כאן

 
הזמנה למפגש קבוצת "הבריגדה בתנועת הבריחה – הדור השני" לפרטים לחצו כאן
לאחרונה קיבלנו המון פניות של גולשים שביקשו לפתוח קבוצות חדשות באתר, רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן
אזרחים ותיקים? רוצים לדעת יותר על הזכויות, השירותים וההטבות שמגיעות לכם? בקהילת המוקד לאזרחים ותיקים תוכלו לקבל מענה וטיפול בנושאים מגוונים כמו התמודדות עם בירוקרטיה, רווחה, הכנה לפרישה, ביטוח ופנסיה, עוולות צרכניות, אלימות, תרבות ועוד. להצטרפות לחצו כאן
בלוגים
875
מאת: אריק 61
כל הבלוגים >
הכרויות 50 פלוס
הכרויות 50 פלוס
אהבה וזוגיות בגיל השלישי
מפגשי זוגות 50+
קהילת פנויים פנויות 50 פלוס
מוטק'ה לבני חמישים
פלוס
בלוג מערכת האתר
שתקנו מספיק (#גםאני) - גולשות מוטק'ה מספרות על הטרדות מיניות שעברו
מוטק'ה חוגג עשור
חיפוש שותפים לטיול
משחקים
לוח מודעות
עבודה לבני 50 פלוס
קריירה שניה
יציאה לפנסיה
זכויות אזרחים ותיקים
קהילת התנדבות
הצעות עבודה לבני 50+
למצוא עבודה בגיל 50+
קהילות נבחרות
מפגשים חברתיים לבני 50+
חברות חדשות
צרכנות והטבות לגמלאים
קהילת בתי אבות ודיור מוגן
זכויות ניצולי שואה
קהילת חיפוש קרובים
פורום כתיבה
פורום גינון
מדריכי גלישה באתר
איך נרשמים?
מדריך פרופיל והגדרות חשבון
מדריך סרגל ניווט אישי
איך פותחים ומנהלים קבוצה?
מדריך שימוש בצ'ט
שאלות נפוצות
נושאים נפוצים
תרגילי כושר למבוגרים
גיל המעבר
התעמלות בונה עצם
חתונת הזהב
שלישי בשלייקס
?>