מוטקה > פעילויות און-ליין > רוג'ר הודסון מלהקת סופרטראמפ בהופעה ח...רוג'ר הודסון מלהקת סופרט...
11.11.19
רוג'ר הודסון מלהקת סופרטראמפ בהופעה חד פעמית!

רוג'ר הודסון מלהקת סופרטראמפ בהופעה חד פעמית!

מחיר רגיל: 295 ₪ ומעלה
מחיר מוטק’ה: 245 ₪ ומעלה
חברים שהתעניינו:
1
אודות הבילוי

"ROGER HODGSON "SUPERTRAMP

2019 Breakfast in America World tour

רוג'ר הודסון הזמר האגדי וכותב השירים של להקת סופרטראמפ, מהלהקות האהובות והמצליחות שיצאו מבריטניה בשנות ה- 70 יופיע בישראל במסגרת טור עולמי עם כל הלהיטים הנצחיים.

 

רוג'ר הודסון זכה להכרה בינלאומית ככותב שירים מחונן וסולנה של להקת סופטראמפ. בהנהגתו הלהקה הפכת לתופעת רוק בינלאומית שמכירות אלבומיה עוקפים את ה- 60 מיליון שהוא אחראי למרבית להיטי הלהקה שמתנגנים רבות עד היום. אלבומה המצליח ביותר של הלהקה  “Breakfast in America"  צעד בראש מצעדי האלבומים למעלה משנה ונחשב לאחד האלבומים המצליחים ביותר בעולם עם מכירות של למעלה מ- 20 מיליון לבדו.

ב- 1969 הקים יחד עם Rick Davies את הלהקה ולצד כישרונו המוזיקלי ושליטתו במספר כלי נגינה, הוא הפך במהרה לסולן שקולו הפנומנלי טבוע כאחד הקולות הייחודיים בהיסטוריית הרוק. שיתוף הפעולה בין השניים תפס תאוצה מהאלבום השלישי “Crime of the Century” שהפך להצלחה בינלאומית והיה הפתיח לשנות הזהב של הלהקה עם ארבעה אלבומים מצליחים שלהיטיהם זוכים לשלל פרסים וקהל מעריצים אדוק.

כמה מלהיטיהם הגדולים: Give a Little Bit, The Logical Song, Dreamer, Take the Long Way Home, Breakfast in America, It’s Raining Again, School, Fool’s Overture

בשנת 2001, אחרי שפנה לקריירת סולו בה הוציא 3 אלבומים מצליחים והתמקד בעיקר בחיי משפחה ומיעט להופיע בעולם, הוזמן הדסון לחבור לסיבוב הופעות עולמי עם רינגו סטאר ומאז מופיע באופן קבוע. ב- 2007 הוזמן ע"י הנסיכים וויליאם והארי להופיע בקונצרט לזכרה של הנסיכה דיאנה בוומבלי שקהל של למעלה מ- 70 אלף איש עמד ושר יחד את שיריו שהיו אהובים על הנסיכה.

לישראל מגיע הודסון לראשונה אי פעם בעיצומו של סיבוב הופעות בינלאומי שחוגג 40 שנה לאלבום המצליח Breakfast in America ויבצע את כל הלהיטים האהובים של הלהקה בערב נוסטלגי בו הקהל יוכל להתרפק על הצלילים האהובים מכל הזמנים. על ההפקה אמונים המפיק מרסל אברם בשיתוף מריו ארלובסקי, טאלנס מיוזיק אוונטס.

 

רוג'ר הודסון (צילום: Rob Shanahan)

 מתי ואיפה?

יום שני 11.11.19 בשעה 21:00

היכל מנורה מבטחים, תל אביב

 

מה המחיר?

מחיר כרטיס רגיל החל מ- 295 ₪

מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה החל מ- 245 ₪ - בשימוש בקוד מוטקה2019

 

לרכישת כרטיסים התקשרו לקופת לאן - 8780*

או לחצו כאן 

לא לשכוח את הקוד - מוטקה2019

 

 

שעת התחלה: 21:00
שעת סיום:23:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  1
0  תגובות  אהבו

כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
למעלה
חזרה