מוטקה > בילויים > מופע מחווה בנמל ת"א לג'ימי לויד עם רו...מופע מחווה בנמל ת"א לג'י...
24.1.20
מופע מחווה בנמל ת

מופע מחווה בנמל ת"א לג'ימי לויד עם רותי נבון, עוזי...

מחיר רגיל: 70 ₪
חברים שהתעניינו:
2
אודות הבילוי

נמל תל אביב מציג : משנות ה- 60 ל- 2020

מופע מחווה לג'ימי לוייד עם רותי נבון, עוזי פוקס, חנן יובל ועוד  


הזמר הבינלאומי מטרינידד שבקריביים - ג'ימי לויד, מי שהסעיר את המועדונים ובמות הבידור בישראל בשנות ה-60 וה-70, חוזר לבמה בישראל ויופיע שוב לראשונה בבית היוצר בנמל תל אביב.
ג'ימי לוייד בעל קול טנור חם עשיר ומרגש, נולד באיים הקריביים, הפך להיות חביב הקהל וכוכב טלוויזיה בלונדון ארה"ב וגרמניה, התרים את אנשי ארה"ב לעזרת מדינת ישראל באמצעות השיר "ירושלים של זהב" ואף גויס במלחמת יום הכיפורים כמתנדב והופיע בחזיתות שונות. אהבתו לישראל ולעם היהודי הביאה אותו להחלטה לשים גורלו עם העם בישראל והחל משנת 1999 הוא מתגורר וחי בישראל.

במופע יתארחו : יוסי דרום, חנן יובל, חנן בר סלע, עוזי פוקס ורותי נבון
ניהול מוזיקלי והנחיה: פפו לוי

 

מתי ואיפה?
יום שישי 24.01.2020 בשעה 12:00

בית היוצר שבנמל תל אביב

מה המחיר?

מחיר לכרטיס: 70 ₪

להזמנת כרטיסים למופע בבית היוצר נמל תל אביב ניתן להתקשר לטלפון 03-6113511 (תא קולי להשארת הודעות. נא לציין שם וטלפון ויחזרו אליכם לרכישת כרטיסים)

לרכישת כרטיסים און ליין אנא לחצו כאן

* ההרשמה למופע תסתיים ביום חמישי ה 23.1.20202 עד השעה 12:00 בצהריים 
 

ג'ימי נולד בטרינידד שבאיים הקריבים - כבר בילדותו הוא גילה כישרון מוסיקלי נדיר, ובגיל שש זכה במקום ראשון בתחרות לזמרים צעירים. כזמר מקצועי הוא החל דרכו במועדון הלילה היוקרתי 'קוקנת גרוב' בלוס אנג'לס, שם הופיעו גדולי הזמרים.  אחרי הצלחה בארה"ב הוא עבר ללונדון, שם וגם בגרמניה, הפך לחביב הקהל בתוכניות רדיו וטלוויזיה רבות. בגרמניה הוא זכה בתפקיד ראשי במחזמר 'פורגי' של גרשווין, ובנוסף השתתף ככוכב הסרט המוסיקלי SIX FIVE SPECIAL.
בשנת 1966 הגיע לראשונה לארץ לחוזה עבודה במועדון 'צברה' בתל אביב. הצלחתו במועדון 'צברה' גרמה לג'ימי לחזור שוב ושוב לארץ בחוזים במקומות שונים.
בהיותו בארה"ב במלחמת ששת הימים, הוא נתבקש להופיע בפני תורמים יהודים למען ארץ ישראל, 
ג'ימי הדהים את הצופים היהודים כששר את "ירושלים של זהב" והתורמים הכניסו ידם עמוק לכיס ותרמו למען ישראל. במלחמת יום הכיפורים הוא גויס לצה"ל כמתנדב, והופיע בפני חיילים בחזיתות שונות לאחר המלחמה הוא המשיך להופיע בבתי חולים בפני חיילים פצועים.
אהבתו לישראל ולעם היהודי הביאה אותו להחלטה לשים גורלו עם העם בישראל, זאת בעזרתו של הרב יוסף באגד. ריקה אלבר ובעלה, שניהם ניצולי שואה ללא ילדים, לקחו את ג'ימי תחת חסותם והתייחסו אליו כאל בנם, הם לימדו אותו לשיר ביידיש, והשיר 'היידישה ממה' הפך את הזמר מטרינידד לחביב הקהל הישראלי.
סגנון שירתו הנוגה והאינטימי, היה לשם דבר בעולם המוסיקה.
משנת 1999 ג'ימי חי ומתגורר בישראל והיה לציוני נלהב.

 

צילום התמונה בראש העמוד - יח"צ

איפה: לא קיים
שעת התחלה: 12:00
שעת סיום:14:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  2
*אירוע זה הוא יוזמה והתארגנות פרטית אשר פורסמה על ידי גולשים פרטיים באתר ועל אחריותם
0  תגובות  אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
למעלה
חזרה