מוטקה > כל הטיולים > שיט נהרות מרהיב לאורך הדנובהשיט נהרות מרהיב לאורך הד...
4.12.18
שיט נהרות מרהיב לאורך הדנובה

שיט נהרות מרהיב לאורך הדנובה

מחיר רגיל:1949€
מחיר מוטק’ה:1949€
חברים שהתעניינו:
0
אודות הטיול
**הטיול בוטל**

שיט נהרות מרהיב לאורך הדנובה מבית "קשרי תעופה"
באוניית DCS Amethyst

מסלול הטיול:

יום 1: ת"א - מינכן - פסאו
היום נפגש בשדה"ת ונטוס בטיסה ישירה למינכן בירת בוואריה אשר בגרמניה, והעיר הגדולה ביותר בה. עם נחיתתנו ניסע לפסאו (PASSAU) - עיר שלושת הנהרות, במפגש בין הדנובה, האין והאילז. עם הגעתנו נצא עם המדריך לסיור רגלי ונשוטט ברחובות הציוריים ונראה את קתדרלת ה"דום" בה נמצא העוגב הפעיל הגדול בעולם, את בית העירייה והתאטרון. בשעות אחר הצהריים, נעלה על ספינת הנהר לקבלת חדרים, להתארגנות ומנוחה. נמשיך למפגש עם ספינתנו שתעגון במזח שליד מרכז העיר. מנוחה עד ארוחת הערב.פסאו (shutterstock)

יום 2: עמק הווכאו - דירנשטיין
הבוקר נעגון בעמק הווכאו המשתרע על פני כ-40 ק''מ, בין העיירות מלק (Malk) וקרמס (Krems), ממש על גדותיו של נהר הדנובה. הוא כולל את כל מה שציורי ופסטורלי גם יחד: עיירות הנמצאות על גבי צוקים גבוהים, שלל מבנים עתיקים (מנזרים, טירות, ארמונות, מצודות ועוד), כרמים, יקבי בוטיק ועוד. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיירת דירנשטיין - עיירה קטנה הידועה בזכות הטירה העתיקה וגם המנזר שבה. עוד נבקר באחת מהעיירות הסמוכות ובשעות הצהריים נשוב אל הספינה ונמשיך בשיט לבודפשט.דירנשטיין (shutterstock)

יום 3: בודפשט
הבוקר נעגון בבודפשט הידועה בכינויה "מלכת הדנובה". בודפשט הינה בירת הונגריה, והמרכז הכלכלי, התעשייתי, התחבורתי והתרבותי של הונגריה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר ונראה את בית האופרה, את בנין הבורסה לשעבר ובניין הפרלמנט, נבקר בבית כנסת היהודי, נעלה לתצפית מגבעת גלרט ובשעות הצהריים נשוב לספינה לארוחת צהריים. לאחר מנוחה והתארגנות, נצא שוב אל העיר ונבקר בשוק המקורה המיוחד של העיר, ובשעות הערב המוקדמות נשוב אל האוניה.


אוניית DCS Amethyst (באדיבות "קשרי תעופה")
יום 4: בודפשט - סנטאנדרה - אסטרגום
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיירת סנטאנדרה - עיירת אמנים קטנה וציורית, השוכנת במרחק של כ-20 קילומטרים צפונית לבודפשט. העיירה משמשת בית לדורות רבים של אמנים הונגריים ופופולארית בזכות אווירת ימי הביניים האופפת אותה. עוד נבקר בעיירת אסטרגום - עיר בצפון הונגריה, השוכנת על גדתו הדרומית של נהר הדנובה, על גבול בין הונגריה לסלובקיה, עיר הולדתו של המלך אישטבאן הקדוש ומקום הכתרתו. עד המאה ה-13 שימשה העיר בירת הממלכה. במקום הכנסייה בגדולה במדינה ממנה נשקף גשר מרייה ולרייה המחבר בין הונגריה לבין סלובקיה השכנה. הגשר נפתח מחדש לפני כמה שנים לאחר שעמד בהריסותיו מאז מלחמת העולם השנייה. נערוך סיור בעיר ובשעות הערב נשוב אל האוניה.


מעוניינים להירשם? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם או בטלפון: לילך 0523241077 / טל 052-2444623 / רחל 0585555577
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 100€ הנחה לזוג!

יום 5: ברטיסלבה
הבוקר נעגון בברטיסלבה בירת סלובקיה. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור בעיר, נראה את ארמון הנשיא, את מרכז העיר המודרני ונבקר בעיר העתיקה והמזרקה שבמרכזה, נראה את בית העיריה, בית האופרה ואת התיאטרון הלאומי החדש והישן. נתרשם מיופייה וייחודה של העיר, נעלה לתצפית מהגבעה החולשת על העיר ובשעות הצהריים נשוב אל האוניה.טירת ברטיסלבה (shutterstock)

יום 6: וינה
הבוקר נתעורר בוינה בירת אוסטריה ואחת מבין תשע מדינות הפדרציה האוסטרית. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסייר בעיר ונראה את בניין העיריה, בניין הפרלמנט, ארמונות העיר וכיכר האופרה. נשוב אל האוניה לארוחת צהריים ובשעות אחר בצהריים נצא שוב אל העיר להשלמת סיורינו בעיר ונשוב אל האוניה לארוחת הערב.

יום 7: עמק הווכאו - מלק
הבוקר נעגון בעמק הווכאו ולאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור בעיר מלק - עיר קסומה הממוקמת בקצהו של העמק. נערוך סיור מודרך במנזר הבנדיקטני המרהיב שבמקום. המנזר שנבנה בתחילת המאה ה-18, מדהים בגודלו ועוצמתו ונחשב לאחד מאתרי המורשת התרבותית הידועים באירופה. נשוב לספינה לארוחת הצהריים ולאחריה נמשיך בהפלגה לעבר העיר פסאו.המנזר המפורסם, מלק (shutterstock)

יום 8: פסאו - מינכן - ת"א
הבוקר נעגון בפסאו, נפרד מצוות האנייה ונעשה דרכינו אל מינכן. נערוך סיור בעיר, נבקר בכפר האולימפי ונראה את האצטדיון המפורסם בו התקיימה אולימפיאדת 1972. נבקר בכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את "בית העירייה החדש" הבנוי בסגנון ניאו גותי מרהיב ומפורסם במשחק הפעמונים (קלוקן שפיל) הנערך במרפסתו. נבלה במדרחוב הגדול והמפורסם של מינכן ובהתאם לשעת הטיסה - העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

מתי יוצאים?

10.6.2019-17.6.2019

מה המחיר?

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי - 1999€
מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה - 1949€ (100€ הנחה לזוג)
המחיר מתייחס לחדרים בסיפון תחתון (חלון עילאי - לא נפתח), ניתן לשדרג בתוספת תשלום

**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן


מעוניינים להירשם? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: לילך 0523241077 / טל 052-2444623 / רחל 0585555577
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 100€ הנחה לזוג!


המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות ישירות בחברת אל על
שיט בספינת נהרות DCS AMETHYST
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח וממוזג
כלכלה: פנסיון מלא בשיט
סיורים בעגינות כפי שמפורט במסלול
תשר לנהגים ומדריכם מקומיים בחו"ל (לא כולל תשר למדריך הישראלי)
מדריך בכיר ומנוסה מצוות 'דרך החופש'

המחיר אינו כולל:

ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה בספינה בסך כ- 7€ ללילה לאדם
כל מה שאינו נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"

דמי ביטול:

מרגע הבטחת הטיול ועד 28 למרס - 79€ לאדם
מה 29 למרס ועד ה 10 לאפריל - 150€ לאדם
מה 11 לאפריל ועד 17 לאפריל - 30%
מה 18 לאפריל ועד 28 לאפריל - 60%
מה 29 לאפריל ועד 09 למאי - 80%
מה 10 למאי - 100% דמי ביטול

דגשים והערות:

החלפות שמות:
ניתן להחליף שמות עד 45 יום ללא עלות
החלפות שמות מ- 40 יום ועד 30 יום - 30€ לאדם, מ- 29 יום - על פי בקשה
בארוחת צהרים וערב לא כלולה שתיה, ניתן לרכוש באנייה חבילת שתיה 'הכל כלול' כולל בירות ויין בתוספת תשלום - כ- 15€ו לאדם ליום
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדרם
ייתכנו שינויים בסדר הלינות הביקורים.
בכפוף לתנאי 'דרך החופש'
חברים שהתעניינו באירוע  0
0  תגובות 0 אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
למעלה
חזרה