מוטקה > כל הטיולים > שיט מאורגן לאיסלנד וצפון אנגליהשיט מאורגן לאיסלנד וצפון...
14.6.19
שיט מאורגן לאיסלנד וצפון אנגליה

שיט מאורגן לאיסלנד וצפון אנגליה

מחיר רגיל:3,699$
מחיר מוטק’ה:3,699$
חברים שהתעניינו:
0
אודות הטיול
**אזלו המקומות**

שיט מאורגן לאיסלנד וצפון אנגליה מבית קשרי תעופה
על אונית Orchestra מבית MSC
13 לילות | 14 ימים


מסלול הטיול:

יום 1: ת"א - המבורג
ניפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים אל המבורג. עם נחיתתנו העברה אל בית המלון. לינה בהמבורג.

יום 2: המבורג - ליובק - עלייה לשיט
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בעיירת ליובק הידועה במרציפן המשובח שלה. נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה שהוכרה כאתר מורשת של אונסק"ו. נתרשם מהמבנים המיוחדים ביופיים, מהכנסיות הגותיות ונטייל בסמטאות הצרות והציוריות ובשעות. בתום הסיור העברה אל נמל המבורג שם נעלה לאוניית ה- ORCHESTRA מבית MSC לשיט לאיסלנד. באונייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.העיר העתיקה של ליובק, גרמניה (shutterstock)

יום 3: יום כיף בים
הזדמנות מעולה להכרות עם האונייה המופלאה שלנו על שלל הפעילויות והמתחמים שבה.

יום 4: הוגסונד, נורבגיה
הבוקר נתעורר בהוגסונד הממוקמת בדרום מערב נורבגיה, שם זורמים הפיורדים אל הים הצפוני. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור חוף וניסע דרך נופים מרהיבים אל מפלי "לנגפוס" Langfoss - מפלים המחליקים על צוק היישר את לתוך פיורד אקרה. נשוב אל הוגסונד ונטייל בעיר, נראה את כיכרותיה הראשיות, את בית העירייה, את כנסיית Our Saviour's, נטייל במדרחוב הנמל ונשוב אל האונייה.מפלי לנגפוס. הוגסונד, נורבגיה (shutterstock)

יום 5: לרוויק (איי שטלנד), סקוטלנד
הבוקר נעגון בלרוויק - העיר היחידה והנמל העיקרי של איי שטלנד שבסקוטלנד. העיר המכילה בתים ויקטוריאניים מפוארים וסוסי פוני הנקראים על שמו של האזור. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור וניסע צפונה אל מיגדלור "אשא נס" Esha Ness, שם נערוך הליכה קצרה על הצוק ונתרשם מהנוף הפרוס לעיננו. נמשיך את מוזיאון "Tangwick Haa" - מוזיאון המשמר את היסטוריית קהילת צפון שטלנד. עוד נבקר במבנה מתקופת האבן, אשר נשמר במצב הטוב ביותר בעולם הידוע בשם שוודאי לא מאפיין אותו: 'ברוך' (broch). בתום הסיור נשוב אל האונייה.איי שטלנד (shutterstock)

יום 6: יום כיף בים
היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים באונייה.


מעוניינים להירשם? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341106

חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 200$ הנחה לזוג!

יום 7: אקוריירי, איסלנד
הבוקר נעגון באקוריירי, נרד לסיור חוף וניסע לאזור אגם מיוואטן. נעצור בדרך במפל היפה גודאפוס (Goðafoss) "מפל האלים" - מפל מרשים נוסף אליו הושלכו חפצים פגאניים, טרם הפכה איסלנד את הנצרות לדתה הרשמי. נמשיך אל אגם מיוואטן - "אגם היבחושים". האגם קיבל את שמו ממספר עצום של זבובים השורצים מעל מימיו כל קיץ. האגם נוצר על ידי התפרצות לבה בזלתית גדולה לפני 2300 שנה. אגם מיוואטן וסביבתו הם אחד מהפארקים הגיאולוגים המרשימים ביותר על פני כדור הארץ. האזור הוא מופע וולקני חי, פועם ומבעבע בקילוחי לבה צעירים, מעיינות גופרית בעלי הריח המאפיין, בוץ לוהט ומבעבע ושלל תופעות וולקניות וגיאותרמיות המספקות לנו עדות על המתרחש בתוך קליפתו של כדור הארץ. נגלה ונראה את היופי הטבעי של האזור אגם מיוואטן, כולל תצורות לבה המיוחדות ב- Skutustadir, עוד נערוך סיור פנוראמי קצר בעיר אקוריירי ובתום הסיור נשוב לאונייה.אגם מיוואטן. אקוריירי, איסלנד (shutterstock)

יום 8: איספיורדור, איסלנד
הבוקר נעגון באיספיורדור (Ísafjörður) היא העיר העיקרית בפיורדים המערביים (Westfjords) והגדולה שבהן. נרד לסיור חוף ונבקר במפל דינאנדי Dynjandi הגבוה בפיורדים המערביים. המפל מורכב משבעה מפלים, לכל אחד מהם שם משלו. מאה מטרים של סדרת מפלים, יפים באופן יוצא דופן. נמשיך לביקור בעיירת דייגים סודוריירי Sudureyri שם נלמד על תעשיית הדגים ואף נבקר במפעל דגים מקומי. בתום הסיור נשוב לאונייה.

יום 9: ריקיאוויק, איסלנד
הבוקר נעגון בריקיאוויק. נבקר בפארק הלאומי תינגוואליר, שם התאסף הפרלמנט הראשון בעולם. המקום הינו פלא טבע של ממש. הסדקים והחריצים בקרקע של האזור הם עדות חיה לתנועתו של קרום כדור הארץ והוא התקבל כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2004. נמשיך אל מפלי גולפוס Gullfoss - מפלי הזהב הנחשבים למפלים היפים ביותר באיסלנד, זהו מחזה עוצר נשימה. נופל מגובה כולל של 32 מטר, המפל מתפרס לכל רוחבו של נהר קוויטה (Hvítá). משם נמשיך אל הגייזר, תופעת הטבע הידועה כ"מעיינות המזנקים" - סילון עז של מים רותחים המתפרץ השמימה כל 5-10 דק'. בתום היום המרתק נשוב לאונייה.הפארק הלאומי תינגוואליר. ריקיאוויק, איסלנד (shutterstock)

יום 10: ריקיאוויק - הלגונה הכחולה, איסלנד
לאחר ארוחת הבוקר ניסע ללגונה הכחולה - ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד, הידוע ביכולות ריפוי במגוון תחומים. נהנה מבוקר חוויתי לגוף ולנפש - ללא ספק אחת מהחוויות שיישארו אתכם זמן רב. במהלך הביקור תינתן מגבת אישית, כוס משקה ראשון ומסכת בוץ לשימוש אישי. בתום הביקור נשוב אל האונייה לארוחת הצהריים.

יום 11: יום כיף בים
בדרכנו לסקוטלנד נבלה יום כיף בים בעשרות פעילויות ואפשרויות בילוי שהאונייה מציעה.

יום 12: קירקוואל, סקוטלנד
הבוקר נעגון בקירקוואל, בירתה של איי אורקני. נרד לסיור חוף, ניסע מערבה ונראה כמה מהאתרים הניאוליתיים - ביניהם "טבעת ברודגאר" שהוכר כאתר מורשת התרבות האנושית - 27 אבני ענק ששימשו למטרת פולחן לפני כ- 4500 שנה! נראה את "האבנים הנצבים בסטנס" ואת "Skara Brae" - כפר פרה-היסטורי שהשתמר בצורה הטובה ביותר בצפון אירופה כולה, אפילו רהיטי האבן - מיטות, תיבות ושידות - שרדו את 5,000 השנים שחלפו מאז התגוררה כאן קהילה חיה. המקום נותר נסתר מהעין עד 1850, כאשר גלים שהקימה סערה עזה שחקו את החול והעשב שעל קו החוף וחשפו את הבתים שתחתיהם. האתר זכה לתואר אתר מורשת עולמית אונסק"ו. נבקר בבית סקייל - בית אחוזה מראשית המאה ה-17 וביתו לשעבר של הבעלים של ברקנס, שגילה את סקארה ברה. בספריית הבית יש מדפים נסתרים מאחורי מדפי הספרים - היישר מתוך סרט בלש! האשנבים כאן ממחישים את העובי של הקירות והבית בנוי באתר בית קברות פיקטי קדום. בתום הסיור נשוב אל האונייה.


יום 13: יום כיף בים
יום שכולו שיט - הזדמנות אחרונה ליהנות מיום כיף נוסף בים על גבי האנייה המפוארת והמפנקת שלנו.

יום 14: המבורג - ת"א
מלאי חוויות נעגון הבוקר בנמל המבורג, נפרד מצוות האנייה ונערוך סיור בעיר - שילוב של עיר מתועשת וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן מחד ובעלת גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדות נהר האלבה העצום מאידך. שילוב של תרבות גרמנית עתיקה, מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק של העיר לצד אזורי הוללות ב"רובע החלונות האדומים" של המבורג הידועים באווירה המתירנית המאפיינת אותה. בשעות הערב, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

מתי יוצאים?

14.6.19

מה המחיר?

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי - 3,799$
מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה - 3,699$ (200$ הנחה לזוג)
**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן

מעוניינים להירשם? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון:
072-3341106
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 200$ הנחה לזוג!

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות דרך יעד ביניים להמבורג
לילה בבית מלון בהמבורג בדרגת תיירות טובה/ראשונה (לילה לפני השיט)
שיט סקוטלנד איסלנד על אניית Orchestra MSC - הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות)
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון + פנסיון מלא בשיט
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית
אוטובוס תיירים נוח וממוזג
תשר לנהגים ומדריכים מקומיים בחו"ל (למעט טיפ למדריך הישראלי)
מדריך בכיר ומנוסה מצוות 'דרך החופש'

המחיר אינו כולל:

ביטוח נוסעים (אנו ממליצים על ביטוח ביטול טיול) והוצאות בעלות אופי אישי
טיפ למדריך הישראלי
טיפים חובה בשיט בסך כ- 11€ לאדם ללילה - המחיר נכון ל 15.08.18 ועלול להשתנות בהתאם להחלטת חברת השיט
כל מה שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"

דמי ביטול:

כל עוד הטיול לא הובטח - ללא דמי ביטול
מרגע שהטיול הובטח ועד 17 למרס - 199$ לאדם
מה- 18 למרס ועד 28 למרס - 30% מהעלות
מה- 29 למרס ועד 11 לאפריל - 60% מהעלות
מה- 12 לאפריל ועד 24 לאפריל - 80% מהעלות
מה- 25 לאפריל - 100% דמי ביטול

דגשים והערות:

על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה - כל שינוי באיות השם אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה עלול לגרום לביטול ההזמנה ללא החזר דמי ביטול.
המסלול מתאר אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים ו/ או הלינות.
החדרים בשיט הינם GUARANTEE משמע נוסע מזמין את סוג החדר המינימלי שהוא מעוניין בו (פנימי, חלון, מרפסת) ומובטח שלא יקבל פחות. מספרי החדרים יינתנו בסמוך למועד היציאה או עם העלייה לשיט בחלק מהמרפסות יתכן הסתרת נוף חלקית. חברת השיט אחראית על שיבוץ משמרת ארוחת ערב.
חברים שהתעניינו באירוע  0
0  תגובות  אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
למעלה
חזרה