מוטקה > בלוגים > שביבי ספרות ושירה > פגישה בלתי צפויה

פגישה בלתי צפויה

קטע מספר המדע הבדיוני הראשון שלי H86 הוא אנוש 86 השייך לקבוצת המדיטציה של IH75 אנוש משופר 75. הוא מאוהב ברובוטית המחודשת RR427' אותה הוא קיווה לפגוש באתר הבילוי המרכזי של פלנטת השלווה, ציפור גן העדן.
פגישה בלתי צפויה

פגישה בלתי צפויה
פלנטת השלום
קטע
הוא פתח את דלת מאורתו ועלה על המסוע האישי שלו. לא היה לו כל צורך לציין את יעדו למסוע האישי שלו, מאחר והוא הרבה לבקר את מרכז הבידור ציפור גן העדן לאחרונה,
מיד לאחר שנטש את הרצפה המעופפת אשר העלתה אותו למשטח הצייד של ציפור גן העדן, יד נחה על כתפו השמאלית. הוא פנה לאחור ולתדהמתו המוחלטת פגש בעיניה המחייכות של IH75.
‘ובכן H86 היקר הבה לא נבזבז את זמננו לשווא.’ היא מלמלה ברכות והובילה אותו לאחד הקיטונים האפלים בצד המרוחק של משטח הצייד.
H86 נתקף בבלבול ומבוכה הוא לא ציפה שמישהי תתחיל איתו, ועוד אישיות בדרגה כה גבוהה כ- IH75... הוא ציית לה בלא שהוציא הגה בודד מפיו, והניח לה להובילו לקיטון האפל החופשי והקרוב ביותר. בעוד ידה הימנית מונחת על צווארו של H86 היא הסיטה בשמאלה את מסך הכניסה, בעוד H86 הספיק להעיף מבט חטוף בפניה השטופים בתאווה. הם נכנסו לפנים הקיטון הצר והאפל נאלצים לעמוד זקופים על רגליהם סמוכים זה לזה. IH75 מיהרה לחבקו ונצמדה לחזהו. מיד עם הצמדות לוחות החזה השטוחים של שניהם גל עז של אושר מענג הציף את מוחותיהם; ולמרות ששניהם חוו רגעי אושר מענג שכזה פעמים רבות מאוד בעבר, תחושותיהם היו כנסיקה על גבי ענן דימיוני. גל האושר המענג המריץ במידה רבה את תחושותיהם במשך כמה דקות רצופות, עד לנפילת מתח פתאומית ותשישות שבאה בעקבותיה. הם נעו מעט לאחור וניתקו זה מזו.
למרות שנוכחה כי H86 הגה בקיום יחסים כביכול עם מישהי אחרת, IH75 לא נפגעה ולא נטרה לו ומאחר וקראה גם את שאיפותיו האחרות תוך כדי קיום היחסים עמו, היא הבטיחה לקדם את שאיפתו להפוכו לאנוש משופר כמוה.
‘הבה נצא כדי לשתות כוס או שתיים של נקטר, ונחזור באנרגיה מחודשת.’ היא לחשה לאוזנו את רגשי אהבתה הבלעדיים לבני אנוש כמותם, ובעוד חיוך של אושר מציף את פניה היא הסיטה את מסך הקיטון והובילה את H86 החוצה.
Copyright © Haim Kadman 2017 - all rights reserved. 

2  תגובות 1 אהבו


התמונה של תגונה
בלנש שמר 14/06/19
חיים קדמון היי בלוג יפה מלא תשוקה, אני יודעת שתשוקה לא נעלמת תמיד נמצאת ,יהודית בלנש שמר
התמונה של תגונה
חיים קדמן1 14/06/19
המון תודות בלנש, אני שמח שנהנית מהפוסט הצנוע שלי, ושבת שלום..
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
פוסטים אחרונים

מניעת כניסת 2 חברות הקונגרס
מניעת כניסת 2 חברות הקונגרסלצפייה במסך מלא‎0חברה וקהילהדעה,מאמר,מהומה,תעמולה,קמפיין,בחירות0 תגובות יום שבת,...
לקריאת הפוסט
מענה לתגובה ביקורתית
להלן תגובתו המלאה ללא קיצורים:זה משכנע מאוד ב-100% וככזה הוא נקרא במידה רבה כדיווח (עיתונאי זו כוונתו), זו דרך...
לקריאת הפוסט
מדעי המוות
במהלך פגישה חשאית במזרח ירושלים, לא הרחק מהאתרים המקודשים ביותר לנצרות, לאיסלאם וליהדות, סמיר משראווי קיבל...
לקריאת הפוסט
למעלה
חזרה