רפ"ק אלעד בליבאום מתארח אצלנו ונותן לנו טיפים והנחיות לגלישה בטוחה ברשת וכמובן עונה על השאלות שלכם הגולשים, לצפייה לחצו כאן:
https://www.facebook.com/motke.co.il/videos/2097858680505769/

מקווים שהצלחנו להעלות את המודעות לנושא.

נוי
מערכת מוטק'ה

2  תגובות 1 אהבו


התמונה של תגונה
יהודית אברהמי 11/05/19
ראיתי את הראיון, ובהזדמנות זו צפיתי בעוד סרט, על הבדידות. שניהם מאד מעניינים אך לוקים באותו חסרון - אורכם כמעט שעה. כדאי לערוך את הסרטים ולהגישם קצרים יותר, או לחלק לשני סרטים קצרים. קשה לשמור על מתח ...
ראיתי את הראיון, ובהזדמנות זו צפיתי בעוד סרט, על הבדידות. שניהם מאד מעניינים אך לוקים באותו חסרון - אורכם כמעט שעה. כדאי לערוך את הסרטים ולהגישם קצרים יותר, או לחלק לשני סרטים קצרים. קשה לשמור על מתח זמן רב כל כך, וחבל, כי העשייה חשובה.
התמונה של תגונה
גלית מערכת מוטק'ה 12/05/19
תודה על הפידבק יהודית, ננסה ליישם זאת לקראת השידורים הבאים. נוימערכת מוטק\'ה
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
אודות הקבוצה

התמונה של תגונה מנהל: חגית _853_
הקהילה נפתחה במטרה להיות מרחב וירטואלי בטוח בו אפשר לחלוק טיפים, להתייעץ לגבי בגדים, לחלוק מבצעים שווים, לשים את האופנה והסטיילינג בגיל השלישי בקידמת הבמה! קנית בגד חדש? בואי להשוויץ, מאוכזבת ממוצר טי...
הקהילה נפתחה במטרה להיות מרחב וירטואלי בטוח בו אפשר לחלוק טיפים, להתייעץ לגבי בגדים, לחלוק מבצעים שווים, לשים את האופנה והסטיילינג בגיל השלישי בקידמת הבמה! קנית בגד חדש? בואי להשוויץ, מאוכזבת ממוצר טיפוח שקנית? שתפי שנדע לשים לב, רוצה לפרגן למי שנתן לך שירות טוב? ספרי לנו!
קטגוריות:
למעלה
חזרה