ודאי שמתם לב לדברים שנכתבו בקהילה על משחקים
טליה החלה כשכתבה: ''דומינו - נזכרתי במשחק הזה לא זוכרת את החוקים אבל בא לי ''
בעקבותיה העלו עוד רעיונות
אביבית הציעה - קלס
וציפי ציפי שאלה מי מצטרף ל - מחניים, 7 תחנות, גולות, גוגואים, חבל, תופסת, מחבואים,.........
אפרת כתבה על רמי קוב
לעמי היו רעיונות נוספים - ברידג' זה לא פוקר או 21 , גם 5 אבנים אפשר לשחק על כסף ....
סליחה אם שכחתי מישהו שהציע עוד משחקים.
הצעות ורעיונות נפלאים - וודאי יש עוד ועוד
אני מעלה רעיון להתארגן ביום מוסכם על כולם להיפגש באחד הפרקים להביא משחקים רבים ומעט כיבוד כי מרוב משחקים נשכח לאכול וזה ממש מעולה.
אנא הציעו פארקים

11  תגובות 1 אהבו


התמונה של תגונה
דיאנה כהן 12/06/19
אפשר בפארק הלאומי בר\"ג.
התמונה של תגונה
חיים קדמן1 12/06/19
פארק הירקון.
התמונה של תגונה
יוסף קרן 12/06/19
אפשר ב סנטרל פארק?
התמונה של תגונה
צ י פ י ציפי 12/06/19
קיו גארדנס או הייד פארק אפשר?
התמונה של תגונה
אלכסי 13/06/19
ומה עם דמקה? דוקים?
התמונה של תגונה
צ י פ י ציפי 13/06/19
אותם קשה לשחק על הדשא:-)
התמונה של תגונה
מינה גבע 13/06/19
אני מניחה שרבים יסכימו איתי שאנו בני אדם ריאליים, או במילים אחרות מעשייםואת הפארקים העולמיים כמו הסנטרל פארק או הקיו גרדנס וההייד פארק אפשר לבקר בטיול הבא ונבחר בפארקים שהגישה אליהם נוחהאני מציעה את פ...
אני מניחה שרבים יסכימו איתי שאנו בני אדם ריאליים, או במילים אחרות מעשייםואת הפארקים העולמיים כמו הסנטרל פארק או הקיו גרדנס וההייד פארק אפשר לבקר בטיול הבא ונבחר בפארקים שהגישה אליהם נוחהאני מציעה את פארק פרס בחולון, פארק ענק שלהגיע אליו ממש קל וזמין, בשישי בבוקר עשיתי בו סיבוב צילום, נהניתי מהמראות, מהמרחבים, מהמתקנים והמשחקים החקוקים על השולחנות שצל רב מגיע אליהם מהעצים.
Attached Picture
התמונה של תגונה
משה יצחק שורצברגר 14/06/19
צריך רק פארק שיש אליו גישה נוחה מאד מתחבורה ציבורית וגם חניה גדולה לבאים ברכב פרטי. והרבה צל . לדוגמא פארק גני יהושע בתל אביב - ממול רכבת - חניון ענקי. האם יש תחבורה ציבורית נוחה לפארק פרס בחולון, שה...
צריך רק פארק שיש אליו גישה נוחה מאד מתחבורה ציבורית וגם חניה גדולה לבאים ברכב פרטי. והרבה צל . לדוגמא פארק גני יהושע בתל אביב - ממול רכבת - חניון ענקי. האם יש תחבורה ציבורית נוחה לפארק פרס בחולון, שהציעה מינה ? במיוחד לאלה המגיעים מרחוק ? - וצריך לעשות בשעות אחר הצהרים המאוחרות / ערב בתלות בתאורה .
התמונה של תגונה
שולמיתי 15/06/19
עד +19.30 יש אור. פארק גני יהושע נראה מתאים, רצוי מקום שיאפשר גם משחקי שולחן.מה דעתכם על הפארק הלאומי ברמת גן?
התמונה של תגונה
משה יצחק שורצברגר 15/06/19
כל מי שרוצה להציע מקום מפגש - אנא בדקו שני דברים חשובים: תחבורה ציבורית נוחה וקלה למקום ובמיוחד לאו שבאים מרחוק. אופציה של מקומות חניה.. פארק גני יהושע עונה מאד על שני הדברים .
התמונה של תגונה
מינה גבע 16/06/19
להיפגש בפארק - הזדמנות נהדרת להכיר חברים וחברות באוויר הפתוח ובאווירה נעימה.כידוע בקהילה שלנו עד לרגע זה 2766 חברים שמקום מגוריהם ברחבי המדינה.את רוב החברים והחברות לא פגשנו פנים אל פנים.כי בקהילה ויר...
להיפגש בפארק - הזדמנות נהדרת להכיר חברים וחברות באוויר הפתוח ובאווירה נעימה.כידוע בקהילה שלנו עד לרגע זה 2766 חברים שמקום מגוריהם ברחבי המדינה.את רוב החברים והחברות לא פגשנו פנים אל פנים.כי בקהילה וירטואלית מתרשמים מהדברים שנכתבים, מהתמונה של מי שאותה מציגים ומהתגובות שמגיבים.ודאי שמתם לב שלרעיון שהועלה מציעים פארקים במקומות שונים גם חוש הומור לא חסר לאלו שהציעו פאקרים מעבר לים,אין תמימות דעים, ואין פארק אחד מקובל על כולם.ארצנו אמנם קטנה אך בצפון במרכז וגם בדרום יש פארקים רבים.קבוצות יכולות להתארגן בפארקים השונים, להביא משחקים, כיבוד, מצב רוח מעולה וחיבור בין החברים.נחמד יהיה להחליף רשמים כאן בקהילת הפנויים/פנויות.אגב, מי שסקרן לראות אנשים מאזורים אחרים, יכולים לבוא לקבוצות שמתארגנות במקומות אחרים ולהרחיב את מעגל החברות והחברים.
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
אודות הקבוצה

התמונה של תגונה מנהל: מינה גבע
קהילת פנויים ופנויות עוסקת בהיכרויות, דייטים, פרק ב\' ומציאת התאמה בגילאי 50 ומעלה. הקהילה נפתחה על מנת לעזור לכם למצוא את החצי השני שלכם. כאן תוכלו להתייעץ ולייעץ איך למצוא אהבה חדשה, קשיים שעולים בד...
קהילת פנויים ופנויות עוסקת בהיכרויות, דייטים, פרק ב\' ומציאת התאמה בגילאי 50 ומעלה. הקהילה נפתחה על מנת לעזור לכם למצוא את החצי השני שלכם. כאן תוכלו להתייעץ ולייעץ איך למצוא אהבה חדשה, קשיים שעולים בדרך ולבדוק מה האופן המתאים לכם להכיר: אתר הכרויות, שידוך, אירועים, טיולים ועוד. תוכלו לשתף בכל העולה ברוחכם בנושא ולהציע את עצמכם כבני זוג פוטנציאלים. המידע והתכנים באתר מוטק\'ה נועדו להרחיב את הדעת ולשמש כמידע כללי בלבד ובשום מקרה אינו בא להחליף יעוץ מקצועי מעמיק ומחייב. אפשר לכתוב על הרצון, הכמיהה, החלום להכיר בן/בת זוג. אך כדאי לא לרשום בפומבי פרטים האישיים כמו טלפון ומייל.
קטגוריות:
למעלה
חזרה