מוטק'ה לבני חמישים פלוס > הבלוגים > דיאטה-אריזות 100 קלוריות-ההמצאה החדשה

דיאטה-אריזות 100 קלוריות-ההמצאה החדשה

17/08/2013
צפיות: 1085
|

אתר אינטרנט צרכני ראשון מסוגו בעולם

"מועדון ה – 100 קלוריות באריזה"

מציג לנו שיטה מהפכנית המשחררת אותנו מהצורך למדוד ולחשב כל מה שאנו אוכלים. על פי השיטה המהפכנית של מועדון ה-100 יצרני המזון יארזו עבורנו מגוון רחב של מוצרים ביחידות אחידות של 100 קלוריות באריזה.

                                           WWW.100CAL.CO.IL

 

מהיום, לא צריך יותר לספור קלוריות, פשוט סופרים אריזות!

 

 

אתר אינטרנט חדש "מועדון ה-100 קלוריות באריזה" מהווה מועדון צרכנים, המאפשר לנו שליטה ושמירה על משקל בריא ויציב. באתר זה נוכל למצוא  את רוב סוגי המזון שאנו צורכים,  ביחידות מדודות של 100 קלוריות לאריזה. על פי השיטה המהפכנית של מועדון ה-100 יצרני המזון יארזו עבורנו מגוון רחב של מוצרים ביחידות של 100 קלוריות באריזה וכך נשלוט בכמות הקלוריות אותה אנו צורכים בקלות וביעילות. לדוגמא, אם נרצה לאכול 2,000 קלוריות פשוט סופרים 20 אריזות.   אם נבחר לאכול 1,200 קלוריות ביום, נאכל 12 אריזות.

אם נרצה לרדת 5 ק"ג בשנה מספיק שנוותר על אריזה אחת של 100 קלוריות עודפות ביום!

 

רעיון ה-100 קלוריות באריזה של סוגי מזון שונים הוא המצאה שאושרה כפטנט של היזמית הישראלית רוני גורדון. השימוש ב-100 קלוריות כמטבע תזונתי משחרר את הצרכן מהצורך לחשב  תכולה קלורית של מזון ומאפשר לספור אריזות במקום קלוריות. בנוסף, האריזות מעצימות את הצרכן - בעבור אותו מחיר קלורי ניתן לבחור : 100 קלוריות של פינוק, 100 קלוריות משביעות, 100 קלוריות של בריאות וכו'. לא "בערך חצי גביע גבינה", או "בערך כדור גדול של גלידה".

 

על מועדון ה-100 הישראלי

אי שם, בין מדפי הסופר, מסתתרים להם מוצרים שונים שיספקו לכם בין הביס הראשון ועד לאחרון כ-100 קלוריות. חלקם הם בגדר חטא קטן וחלקם מתהדרים בייחוס של מזון בריאות, אך מבחינתנו, כולם שייכים למועדון החדש שלנו – מועדון ה-100.

באתר תוכלו למצוא את כל אותם המוצרים שאף אחד לא טרח לסמן עבורנו ככאלו המציעים מספר מדויק ופחות או יותר עגול של קלוריות. אמנם כרגע הם מפוזרים על פני כל מדפי נקודות המכירה, אבל מהפכת המאה כבר כאן - בעזרת קצת לחץ מצדנו, הצרכנים, יבוא יום ונוכל לערוך קניות במתחם שלם בסופר שיוקדש כולו רק למוצרים בני 100 קלוריות לאריזה. מתחם שיאפשר לנו לבחור רק את מה שאנחנו אוהבים, רק את מה שאנחנו צריכים, רק את מה שמתאים לנו.

https://www.100cal.co.il/%D7%91%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%91100.aspx

 

 

 

רוני גורדון, יזמית וממציאת הפטנט:

"הרעיון לפיתוח "מועדון ה-100 קלוריות באריזה" נולד כמו כל רעיון – מתוך חיפוש אחר פתרון לבעיה אישית. לפני שילדתי את בתי הבכורה, הייתי אחת מאותן בחורות ברות מזל, שהשילוב בין מודעות עצמית וגנים טובים הותיר אותן באותה מידה לאורך שנים, אך כבר לאחר הלידה הראשונה, נאלצתי להיכנס לראשונה למעגל הדיאטות. בשנת 2001, רגע לפני שהרמתי ידיים הגעתי לתובנה שממנה צמח המועדון - אם הייתי יכולה לרכוש את יחידות המזון שאני קונה ברשתות השיווק באריזות מדודות של 100 קלוריות לאריזה, משימת השמירה על משקל בריא ויציב הייתה הופכת לפשוטה וקלה יותר! קונספט 100 הקלוריות באריזה מושלם לימים של דיאטה, אך בעיקר לימים שלאחריה, כאשר האתגר הוא לשמור על המשקל החדש, ללא דאגות וחישובים מסובכים.

ב- 2002 התחלתי בהליך רישום הרעיון כפטנט בארץ ובעולם ושנתיים לאחר מכן ב-2004 החלו חברות המזון ותאגידי המזון בארה"ב ליצר מארזים של 100 קלוריות. אריזות ה-100 קלוריות נחטפו מהמדפים וחצו את רף 100 מיליון הדולר כבר בשנה הראשונה. בזה אחר זה הציעו עוד ועוד יצרני מזון את מרכולתם באריזות 100 קלוריות, ובכל פעם הופתעו מחדש לגלות עד כמה הצרכנים צמאים למוצרים מסוג זה.

כיום, ניתן למצוא בארה"ב נקודות מכירה רבות בהן אזורים שלמים מוקדשים למוצרים בני 100 קלוריות לאריזה.

מהלך זה, אשר אומץ על ידי היצרנים לא אחת כאקט נואש ואחרון למלחמה בירידה במכירות של מוצרי "תענוג", התגלה כפתרון לו שיוועו צרכנים רבים הנלחמים בהשמנה.

כך התגלה רעיון המאה כחבל הצלה מפתיע לרווחיות היצרנים, ואי של שפיות עבור הצרכנים שהמנה המדודה סיפקה עבורם פתרון ריאלי ורציונאלי לקונפליקט הפסיכולוגי הנצחי בין הרצון לאכול לבין הרצון לשמור על המשקל.

בתקופה הנוכחית, יצרניות המזון האמריקאיות כבר מבינות שפחות זה יותר ואינן מתווכחות עם ההצלחה. שוק מוצרי 100 הקלוריות הפך לתעשייה שמגלגלת מיליארדי דולרים בשנה.

לחץ ודרישות הצרכנים לספק עבורם גם מוצרים בריאים ומגוונים, חוללו שינוי מגמה.

מגוון המוצרים הוא עצום וכולל בין היתר סוגים שונים של לחם, גבינות, יוגורטים, ממרחים,  פיצוחים, פירות יבשים, גלידות, משקאות וכמובן את כל הממתקים והחטיפים שניתן להעלות על הדעת.

גם אנחנו יכולים ליהנות ממגוון גדול יותר של מוצרי 100 קלוריות באריזה!

 

השקפת העולם של שלנו היא שאפשר וכדאי ליהנות מכל סוגי המזון אותו אנו קונים ובמקביל, לשמור על משקל יציב ועל בריאות טובה באמצעות חישוב קלוריות פשוט וע"י הרכבת תפריט קלורי יומי התפור על פי טעמנו ואורח חיינו – אך לנו, הצרכנים אין זמן, סבלנות וידע לייצר עבור עצמנו אריזות 100 קלוריות אחידות. זהו  תפקידם ואחריותם של יצרני המזון לעזור לנו לשמור על המשקל ויש ליצור כח צרכני חזק אשר יחולל את השינוי"

 

כתוב תגובה
צטט בבלוג שלך
לעקוב
כניסת חברים
להרשמה למוטק'ה
כבר רשומים למוטק'ה?
לחצו כאן >
הודעות מצוות האתר
קבוצה חדשה באתר: קבוצת מפגשים בתל אביב לפנויים ופנויות בגיל 55  פלוס. להצטרפות לחצו כאן. 
רוצים לזכות בכרטיסים לסרט החדש "צ'מפיונס"? לחצו כאן
קבוצה חדשה באתר: קבוצת זוגות בני 50-55 באזור רחובות, רשל"צ ונס ציונה. רוצים להצטרף? לחצו כאן
קבוצה חדשה באתר: קבוצת כוס קפה ועוד לבני 55-65 מחולון. רוצים להצטרף? לחצו כאן
אוהבות שש-בש? קבוצת משחקי שש-בש ברמת גן, ת"א וגבעתיים תשמח לקבל לשורותיה חברות חדשות. לפרטים והצטרפות לחצו כאן
אזרחים ותיקים? בקהילת המוקד לאזרחים ותיקים תוכלו לקבל מענה וטיפול בנושאים מגוונים כמו התמודדות עם בירוקרטיה, רווחה, הכנה לפרישה, ביטוח ופנסיה, עוולות צרכניות, אלימות, תרבות ועוד. להצטרפות לחצו כאן
קיבלתם הודעה חריגה במערכת ההודעות באתר? הישמרו פן תעקצו. לקריאה נוספת לחצו כאן
מוזמנים לשמוע עוד על התכנית לזיהוי, העלאת מודעות וסיוע במקרי פגיעה מינית בקרב בני הגיל השלישי. לפרטים לחצו כאן
בלוגים
מעט ממך
מאת: אבי בידה
כל הבלוגים >
הכרויות 50 פלוס
הכרויות 50 פלוס
אהבה וזוגיות בגיל השלישי
מפגשי זוגות 50+
קהילת פנויים פנויות 50 פלוס
מוטק'ה לבני חמישים
פלוס
בלוג מערכת האתר
שתקנו מספיק (#metoo) - גולשות מוטק'ה מספרות על הטרדות מיניות שעברו
מוטק'ה חוגג עשור
חיפוש שותפים לטיול
משחקים
לוח מודעות
עבודה לבני 50 פלוס
קריירה שניה
יציאה לפנסיה
זכויות אזרחים ותיקים
קהילת התנדבות
הצעות עבודה לבני 50+
למצוא עבודה בגיל 50+
קהילות נבחרות
מפגשים חברתיים לבני 50+
חברות חדשות
צרכנות והטבות לגמלאים
קהילת בתי אבות ודיור מוגן
זכויות ניצולי שואה
קהילת חיפוש קרובים
פורום כתיבה
פורום גינון
מדריכי גלישה באתר
איך נרשמים?
מדריך פרופיל והגדרות חשבון
מדריך סרגל ניווט אישי
איך פותחים ומנהלים קבוצה?
מדריך שימוש בצ'ט
שאלות נפוצות
נושאים נפוצים
תרגילי כושר למבוגרים
גיל המעבר
התעמלות בונה עצם
חתונת הזהב
שלישי בשלייקס