התחושה

25/05/2019
צפיות: 56
|
סיפור לשבת על מקרה אשר אירע לא הרחק מכאן, אולם תואם את הנעשה בדרך כלל באתר שלנו.
התחושה
התחושה
תגובה באתר הכרויות אשר הוא חבר בו, משכה את תשומת לבו של הוראס בארנס, הוא כתב הודעה בת מספר מלים למגיבה במסגרת האתר, בה הוא פירט את התרשמותו החיובית; ולהפתעתו היא השיבה לו באדיבות רבה, ואף צירפה להודעתה את מספר הנייד שלה.
הוראס לא החמיץ את ההזדמנות שנקלעה לו לפתע, והתקשר אליה מיד, לשמחתו היא השיבה ונשמעה מאוד נרגשת. צחוקה הפעמוני אשר העיד על התרגשותה הרבה נעם מאוד לאוזניו. הוא היה משוכנע כי היא מופתעת ושמחה בעת ובעונה אחת, מעצם העובדה שהוא טרח לפנות אליה..
הוא ביקש להיפגש עימה ולשמחתו היא הסכימה מיד, ונקבעו בשיחה הזו מועד ושעה לפגישה היעודה.
קולה הנעים וצליליו המרתקים של צחוקה הקסימו אותו, ונעורה בו התחושה כי הפעם זה יקרה, והוא התקשה מאוד להעביר את היומיים אשר נותרו עד למועד פגישתם.
כאשר מועד הפגישה הגיע לבסוף, הוראס עלה על הרכבת ל-לסטר עיר מגוריה. כחמש עשרה דקות בלבד לאחר שהגיע ליעדו ויצא מתחנת הרכבת, מכונית צפרה לא הרחק מהמקום בו הוא ניצב, והוראס הבין שזו היא הצופרת; נורמה 101 זה הכינוי באצעותו היא מופיעה באתר ההכרויות “אפולו ודיאנה בהישג יד”. הוא נע בזריזות לעבר מכוניתה, ובעודו אוחז בידית הדלת הקדמית הציץ בעיניה הכחולות בהתפעמות רבה; אך מיד פתח את הדלת והתיישב לצידה. היא יפהפייה מדהימה הוא הרהר בהתרגשות, תוך כדי מאמץ ניכר לשלוט בעצמו.
‘הלו הוראס,’ היא פנתה אליו בחיוך אדיב. ‘אנו ניסע למסעדה מסוימת לא הרחק מכאן, שבה נוכל לשוחח ללא הפרעה, ולהכיר זו את זה טוב יותר.’
הוראס השיב לה בחיוך מאולץ מפאת התרגשותו, והניד את ראשו בחיוב.
היא התניעה שוב את הרכב והסיעה אותו לעבר הכביש הראשי. בתוך פרק זמן קצר יחסית הם הגיעו למסעדה, נורמה החנתה את הרכב במגרש החנייה קטן המידות של המסעדה, והם יצאו מהרכב ונכנסו למסעדה פנימה. רק מספר מצומצם של שולחנות היו תפוסים בשעת צהרים מאוחרת זו, ולכן לא כל צורך להזמין שולחן מראש.
היא בחרה במסעדה זו בגלל קרבתה לתחנת הרכבת, ואם היא תחליט שאינני ספל התה שלה, לא תהיה כל בעיה לשלח אותי בחזרה למקום ממנו באתי. הוראס הרהר מודאג קמעה, בעודו מתבונן ביפי תווי פניה של נורמה, היושבת מולו.
‘טוב מאחר ואנחנו יודעים מעט מאוד זו על זה, הואל לספר לי כמה פרטים על עצמך.’
בעוד הוראס מספר לה כמה וכמה פרטים אישיים על עצמו וחייו, פרטים שלא הייתה לו חלילה שום כוונה להסתיר ממנה או מכל נפש חיה אחרת; הגיעה מלצרית צעירה לשולחנם וסיפור חייו המקוצר כמובן נקטע.
המלצרית הניחה תפריטים לפני כל אחד מהם, ונטשה מיד את שולחנם. להפתעתו הוא נוכח כי נורמה התמקדה בתפריט בראש מורכן, ואיבדה למעשה עניין בהמשך המונולוג שלו, והפרטים האישיים הנוספים שהיה חשוב לו מאוד לספר לה. לאחר כמה שניות של עיון בתפריט היא הרימה את ראשה ופלטה כלאחר יד: ‘טוב אני אוכל פיש אנד צ’יפס.’
‘זו גם הבחירה שלי,’ הוא מלמל כהד אחריה.
היא הפתיעה אותו פעם נוספת בכך שהחלה לספר לו את סיפור חייה, גם בנוכחות המלצרית שחזרה ליטול את הזמנתם וגם לאחר שהובאו המנות והם החלו לאכול.
עם תום הסעודה ותום דבריה על קפה וקינוח, היא החזירה את הוראס ברכבה לתחנת הרכבת, והיה ברור לו משפת גופה ומהאופן המאופק שבו היא נפרדה ממנו, כי היא שמחה להיפטר מנוכחותו.
‘מתי אראך שוב?’ הוא שאל אותה בחשש רב אך עדיין בתקווה רבה, בטרם נחלץ מרכבה.
‘התקשר אליי בעוד יום או יומיים.’ היא השיבה לו באדישות, ועם צאתו מהרכב היא שילבה הילוך; והותירה אותו ניצב בבדידות מזהרת בחזית פתח תחנת הרכבת.
היה ברור לו לחלוטין שהוא לא ישמע ממנה יותר.
איזו החמצה חסרת מזל, הוא הרהר בתסכול ובלב דואב, בעודו נכנס לאולם תחנת הרכבת.
‘אני אצטרך להתחיל מחדש לנסות ליצור קשר עם מישהי אחרת, אך לא לפני השבוע הבא; מוטב שארגע בינתיים. הוא ניסה לחלץ עצמו ממצב רוחו הירוד. ואומנם לקח לו כמה וכמה ימים להתאושש מהפגישה הזו עם נורמה 101, אולם בחלוף שבוע ימים הוא יצר קשר עם חברת אתר אחרת, אירמה 555 שמה באתר.
© חיים קדמן 2019 - כל הזכויות שמורות.
כתוב תגובה
צטט בבלוג שלך
לעקוב
תגובות (2)
מכאלה, 25/05/2019


מקסים חיים ! מקסים !
רגישות פגיעות ודקויות
 
חיים קדמן1, 25/05/2019
המון תודות מכאלה עבור התגובה המחמיאה והמעודדת, ושבוע טוב ופורה.
כניסת חברים
להרשמה למוטק'ה
כבר רשומים למוטק'ה?
לחצו כאן >
הודעות מצוות האתר
רוצים לזכות בכרטיסים לסרט החדש "מלון מומבאי"? לחצו כאן
קבוצה חדשה באתר: פנויים ופנויות בקרית אונו, גני תקווה, סביון, יהוד, אור יהודה ונווה מונסון. להצטרפות לחצו כאן
קבוצה חדשה באתר: מפגשים בחיפה לבני 60+ צפונה. לפרטים והצטרפות לחצו כאן
אזרחים ותיקים? בקהילת המוקד לאזרחים ותיקים תוכלו לקבל מענה וטיפול בנושאים מגוונים כמו התמודדות עם בירוקרטיה, רווחה, הכנה לפרישה, ביטוח ופנסיה, עוולות צרכניות, אלימות, תרבות ועוד. להצטרפות לחצו כאן
רוצים לקבל טיפים והנחיות לגלישה בטוחה ברשת? צפו בשידור שערכנו בנושא עם רפ"ק בליבאום מיחידת הסייבר במשטרה. לצפייה לחצו כאן
קיבלתם הודעה חריגה במערכת ההודעות באתר? הישמרו פן תעקצו. לקריאה נוספת לחצו כאן
מוזמנים לשמוע עוד על התכנית לזיהוי, העלאת מודעות וסיוע במקרי פגיעה מינית בקרב בני הגיל השלישי. לפרטים לחצו כאן
הכרויות 50 פלוס
הכרויות 50 פלוס
אהבה וזוגיות בגיל השלישי
מפגשי זוגות 50+
קהילת פנויים פנויות 50 פלוס
מוטק'ה לבני חמישים
פלוס
בלוג מערכת האתר
שתקנו מספיק (#metoo) - גולשות מוטק'ה מספרות על הטרדות מיניות שעברו
מוטק'ה חוגג עשור
חיפוש שותפים לטיול
משחקים
לוח מודעות
עבודה לבני 50 פלוס
קריירה שניה
יציאה לפנסיה
זכויות אזרחים ותיקים
קהילת התנדבות
הצעות עבודה לבני 50+
למצוא עבודה בגיל 50+
קהילות נבחרות
מפגשים חברתיים לבני 50+
חברות חדשות
צרכנות והטבות לגמלאים
קהילת בתי אבות ודיור מוגן
זכויות ניצולי שואה
קהילת חיפוש קרובים
פורום כתיבה
פורום גינון
מדריכי גלישה באתר
איך נרשמים?
מדריך פרופיל והגדרות חשבון
מדריך סרגל ניווט אישי
איך פותחים ומנהלים קבוצה?
מדריך שימוש בצ'ט
שאלות נפוצות
נושאים נפוצים
תרגילי כושר למבוגרים
גיל המעבר
התעמלות בונה עצם
חתונת הזהב
שלישי בשלייקס