מוטקה > אודות מוטק’ה

אתר "מוטק'ה" הוא שילוב בין פורטל תוכן אינטרנטי ורשת חברתית ייחודית. הוא הוקם על ידי פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל ומנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, במטרה לקדם ולהעצים את האוכלוסייה המבוגרת בישראל.

"מוטק'ה" מושך אליו מדי יום מגוון קהלים מגילאי 50 ועד בכלל, אשר מוצאים מקום מפגש מעניין ויוצא דופן בנוף האתרים הישראליים. באתר ניתן למצוא תוכן רלוונטי לקהל בני ה-50+ במגוון ערוצי תוכן (בריאות, איכות חיים, תרבות, פנאי, אקטואליה ועוד), כמו כן מתקיימים קשרים חברתיים ואישיים בין הגולשים בנושאים מגוונים בפלטפורמות השונות.

ב"מוטק'ה" קיימת מערכת היכרויות תוססת המאפשרת לכל אחד ואחת לפגוש ולהכיר בקלות אנשים מתאימים, בנוסף מציע האתר מערכת בלוגים מתקדמת בה כל מי שבוחר, יכול להתבטא ולהגיד את דעתו, פורומים מקצועיים שונים וקהילות פעילות המאפשרות שיחות ברשת, ושיתוף בחוויות היום יום. נוסף על כך, מכיל האתר כלים שימושיים, לקידום מעורבות בקהילה, ולפעילויות פנאי.

אתר "מוטק'ה" קיים משנת 2006 ופועל ללא מטרות רווח.

כל השירותים באתר ניתנים חינם!

 

מדיניות פרסום

על מנת לאפשר את קיומו של האתר מאפשר מוטק'ה פעולות פרסומיות ברחבי האתר למפרסמים מורשים בלבד, אך זאת תחת בקרה מתמדת, שמירה על הגינות ומהימנות המידע ושמירה על פרטיות החברים. לפניות בנושא פרסום באתר אנא כתבו ל sharon@motke.co.il

 

אודות מכון גרטנר
מכון גרטנר הינו מסגרת מחקרית לאומית לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל, ומטרתו לסייע למערכת הבריאות ולמשרד הבריאות בקביעת מדיניות בריאות מושכלת ובפיתוחה.  המכון הוקם בשנת 1991 ע"י פרופ' מרדכי שני, במטרה לקדם מחקר אפידמיולוגי נרחב בתחום המחלות הכרוניות המרכזיות, וכן לסייע בגיבוש מדיניות לאומית לשרותי הבריאות.  

בבנין המכון שוכנים גם המרכז הישראלי לבקרת מחלות והמכון הלאומי לחקר שירותי בריאות, כך שמצוי בו מאגר החוקרים המרכזי בנושא שרותי הבריאות בישראל.  

 

 

קידום ושיווק האתר באינטרנט - נקודה שיווק באינטרנט

 

image in user
היזם ויו"ר – פרופ' מרדכי שני

מייסד מכון גרטנר, לשעבר מנכ"ל משרד הבריאות ומיוזמי חוק הבריאות, לשעבר מנכ"ל בית החולים שיבא תל השומר ומי שמוביל שנים ועדות ופעילויות מגוונות בתחומי הבריאות והרווחה בישראל. בשנת 2009 זכה בפרס ישראל למפעל חיים על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה

image in user
תמר שיפטר - מנהלת מחלקת רשתות חברתיות

מנהלת אתרי האינטרנט של מכון גרטנר - כמוני ומוטק'ה, בעלת ניסיון עשיר באפיון, ניהול והובלה של פרויקטים מורכבים באינטרנט.

image in user
שרון פז - מנהלת מיזם מוטק'ה

מנהלת מיזם מוטק'ה. בוגרת תואר ראשון בניהול וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון. בעלת ניסיון של מספר שנים בעולם השיווק, הפרסום והמדיה.
 

image in user
גלית יהב - מנהלת הרשת החברתית וההיכרויות

בוגרת תואר שני בלימודי משפחה, במסלול ייעוץ גרונטולוגי, מרצה במכללות, ובעלת ניסיון רב בכתיבה במדיה הדיגיטלית.

image in user
חני יודל - עורכת ראשית

עורכת אתר מוטק'ה, עם ניסיון רב ומגוון בכתיבה עיתונאית ושיווקית, בעריכה ובתחקיר לעיתונים, אתרים ומגזינים שונים, ועבר גם בניהול פרויקטים, שיווק במדיה החברתית ויחסי ציבור. מאמינה שעם הרבה רצון כל אחד יכול לשנות קצת את העולם, או לפחות את עצמו.

image in user
רותי כהן - מנהלת תפעול ומכירות

מנהלת את נושא התיירות והבילויים באתר מוטק'ה

image in user
ג'ני וייסברג - שיווק ומכירות

מנהלת מסחרית באתר מוטק'ה

גולשים יקרים, מעוניינים לפנות אלינו? אנא מלאו את הטופס ושלחו אלינו
*שדה חובה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה