חזרה ליחסים

לקראת הוולנטיינ'ס: זוגות הסלבס הכי מסקרנים

החיבור ביניהם נראה מוזר, והעובדה שהם לא ממש משתפים פעולה עם התקשורת רק גורמת לנו לרצות לדעת עליהם עוד ועוד. מי הם הזוגות המפורסמים המעניינים ביותר, ולמה?
מאת הדס בשן 13/02/17
לקראת הוולנטיינ'ס: זוגות הסלבס הכי מסקרנים
מה בדיוק קורה שם? דונלד ומילניה טראמפ. צילום: Shutterstock

 

 

באנגלית קוראים לזה Power couple, זוג של שני מוקדי כוח, שביחד מצליחים למקסם אותו עד לשיא. כאשר שני אנשים מפורסמים מזדווגים, שמי הרכילות נפתחים - אנחנו שמחים לדוש בהם, לעקוב אחר הרפתקאותיהם ולפנטז על החיים הפוטוגנים שלהם. בדרך כלל הם ישמחו לשתף פעולה עם האובססיה שלנו, אבל יש זוגות מסתוריים, ולפעמים הם מעניינים אפילו יותר.

 

בעולם הסלבס יש כמה חיבורים תמוהים, שמעוררים אצלנו סקרנות מתמדת. אלה זוגות שאנחנו לא לגמרי מבינים מה הם עושים יחד, איך נראה הקשר ביניהם ומה אומר הדיל הלא כתוב  - או הכתוב - ביניהם. הנה כמה זוגות שהיינו מתים להיות זבוב על הקיר בסלון שלהם, ולו רק לערב אחד:

 

 

דונלד ומילניה טראמפ

 

 

לכאורה, סיפור רגיל של מולטי מיליארדר פוגש דוגמנית מסלובניה. דונלד ומילניה טראמפ, צילום: Shutterstock 

 

 

בשבועות שאחרי השבעת נשיא ארצות הברית החדש, נדמה כי העניין הציבורי העולמי הופנה לא למדיניות שלו, אלא לחיי האהבה שלו. התמונות של הגברת הראשונה של ארצות הברית, הדוגמנית לשעבר מילניה, משכו תשומת לב מיוחדת ועוררו דיונים רבים. מילניה נראתה מהמם באאוטפיט ההורס בתכלת, אבל המבטים, ההתנהגות ושפת הגוף שלה, הצליחו לדעת רבים להתעלות על החוש האופנתי, ולשדר כי משהו לא ממש בסדר במצב רוחה. רבות דובר על הרגע המתועד שבו מילניה מחייכת לבעלה, ואז כשהוא מפנה את ראשו - חיוכה הופך לארשת פנים עצובה ביותר.

 

ההיסטוריה של הזוג טראמפ היא דווקא די נורמלית, לפחות בעולם שבו הם חיים. דונלד היה בן 52 כשהכירו, ומילניה בת 28. הוא נהג להתרברב בתקשורת על חיי המין המעולים שלהם, העניק לה בטחון כלכלי והפך אותה לאמא לבארון, היום בן 10. לכאורה, סיפור רגיל של מולטי מיליארדר פוגש דוגמנית מסלובניה - רק שנדמה כי הפרק החדש בחייהם מצייר אותו בצבעים קצת פחות רומנטיים, יותר עסקיים וקרים. יש להניח כי התקשורת לא תעזוב את שני אלה בזמן הקרוב, ואולי נקבל תשובות לכל השאלות המטרידות.

 

מה היינו רוצים לדעת: האם מילניה אומללה עם דונלד? האם זה נכון כי היא כלל לא רצתה להיות הגברת הראשונה? מדוע היא הודיעה כי לא תעבור לבית הלבן? האם יש ביניהם חוזה? ואם כן, מה כתוב בו? האם דונלד נאמן? האם הם חולקים מיטה בשנים האחרונות? האם לדונלד טראמפ עוד תהיה אישה רביעית?

 

 

וודי אלן וסון יי פרבין

 

מערכת יחסים שהתחילה מוזר מדי. וודי אלן וסון יי פרבין, צילום: Shutterstock

 

 

הזוגיות בין וודי לסון יי תמיד הייתה מוזרה מאוד, שלא לומר מטרידה ובקושי חוקית. סון יי הייתה בת 17 בלבד כשהשניים התחילו לצאת, וגם בתה המאומצת של זוגתו לשעבר של אלן, מיה פארו. וודי, למעשה, היה דמות אב, לפני שהתחיל לחזר. הוליווד געשה כשהרומן בין השניים התפרסם, אבל ככל שאלן המשיך לעשות סרטים ולהיות חביב הברנז'ה, זו החלה לנהוג בו ביותר ויותר סלחנות.

 

מה שכנראה מוזר ביותר בקשר הזה הוא העובדה שהוא נמשך כל כך הרבה זמן. היום, וודי וסון יי הם זוג נשוי כבר 19 שנים, והורים לשתי בנות שאימצו. הם חיים חיי זוגיות רגועים - על פני השטח - אבל מתחתיו קשה לשכוח את הנסיבות המשונות כל כך של יחסיהם. כמה ראיונות שוודי נתן בשנים האחרונות, בהם התגאה בכך שמיצב את חייה של סון יי לטובה, ובזכותו היא משכילה וראתה עולם, ממשיכים עם אפקט הצמרמורת.

 

מה היינו רוצים לדעת: האם אלה יחסים מרצון, או תוצאה של ניצול מרות? האם לסון יי היה קול משלה בקשר הזה? מה היא חושבת על הדרך שבה בעלה מנכס אותה? איך היא מרגישה היום כלפי מיה פארו? ומה הם מספרים לילדות שלהם על הדרך שבה נפגשו?

 

 

כריס ג'נר וקורי גמבל

 

 כבר ממש לא ריבאונד. כריס ג'נר עם קורי גמבל, הפרש של 25 שנה. צילום: Shutterstock

 

 

כריס ג'נר, למי שלא מכיר, היא אחת הנשים החשובות בתרבות הטראש של ימינו - היא האישה שהביאה לעולם את קים קרדשיאן, וניהלה את הקריירה שלה כך שתכבוש כל רגע ריאליטי פנוי על המסך. מזה שלוש שנים שג'נר צמודה לקורי גמבל הצעיר ממנה ב-25 שנה, ומה שנראה כי התחיל כרומן ריבאונד אחרי הגירושים - הולך והופך לקשר משמעותי.

 

מה שמסקרן בקשר הזה הוא לא רק פער הגילאים, אלא השינוי בתפיסה. כריס תמיד הקיפה עצמה בזכרי אלפא - בעלה הראשון היה עורך הדין הידוע רוברט קרדשיאן, ובעלה השני - האלוף האולימפי, סמל הגבריות והספורטיביות, ברוס ג'נר. החיים חילקו לכולם חפיסות מפתיעות. רוברט נפטר מסרטן שנים אחרי שהתגרשו, ואילו ברוס - הוא הפך לקייטלין ג'נר, הטרנסג'נדרית המפורסמת בעולם. כריס, בינתיים, גילתה כי טעמה בגברים דומה פתאום לזה של בנותיה - והחלה לצאת עם גבר שחור שבתקשורת נראה כי תפקידו בעיקר לסחוב לה את הארנק. אנחנו דווקא מחבבים את הזוגיות הזו, אבל לא נכחיש כי חסרים לנו כמה פרטים עליה.

 

מה היינו רוצים לדעת: על מה כריס וקורי מדברים? האם הם מדברים בכלל? במה קורי עוסק? האם זו זוגיות אמיתית או הצגה לתקשורת? מה קייטלין ג'נר חושבת על הסיפור? ומתי נראה אותם בריאליטי משלהם?

 

 

מרב מיכאלי וליאור שליין

 

 האגדה מספרת שהקליק היה מיידי. מרב מיכאלי וליאור שליין, צילום מסך מתוך יו טיוב 

 

 

הם הכירו בטלוויזיה -  מיכאלי התארחה אצל שליין בתוכנית "משחק מכור", והקליק, האגדה מספרת, היה מיידי. תמונות פפראצי של השניים יחד החלו לקשט את מדורי הרכילות, ולכאורה הקשר היה מתבקש - שניהם סלבס גבוהים, שנונים ומוכרים, אז למה לא ביחד? אלא שאז מיכאלי הודיעה כי היא עוברת לפוליטיקה, והעסק הפך למעניין יותר. לא עוד אשת תקשורת קלילה - מעתה, קראו לה חברת הכנסת מיכאלי. אישה רצינית. שליין נותר אותו סאטיריקן שנהנה לתקוע סיכות בכל בלון של ממלכתיות, ועושה צחוק גם מהמפלגה של מיכאלי, המחנה הציוני. ועדיין, נדמה שהקשר רק הלך והתחזק. העובדה כי הם גרים באותו בניין אבל לא באותה דירה, וכי מיכאלי הודיעה כי איננה מעוניינת להביא ילדים לעולם, מעוררת סקרנות נוספת על הלכות הזוג הזה, שהן כנראה הכל מלבד שגרתיות.

 

מה היינו רוצים לדעת: האם ליאור שליין ויתר על האפשרות לילדים? האם מעולם הם לא יגורו יחד באותה דירה? האם בבית הם מדברים על פאנצ'ים והצעות חוק? האם הן מדברות בלשון נקבה? והכי חשוב - האם שליין הצביע לבוז'י או לביבי?

 

 

גאולה אבן וגדעון סער

 

 קשר עז ואישי. גאולה אבן וגדעון סער, צילום מסך מתוך יו טיוב

 

 

גם הזוגיות של גאולה אבן וגדעון סער החלה מול מצלמות. מגישת החדשות ראיינה את מי שהיה אז שר החינוך, ויש היכולים להישבע כי צחקקה במבוכה, וזנחה לראשונה את הארשת הרצינית שבה הכרנו אותה. המצב היה מסובך - שני הצדדים היו נשואים לאנשים אחרים והורים לילדים, אבל החיים, אנחנו יודעים מזמן - לא מגיעים עם תוכנית הפעלה.

 

אבן וסער התגרשו מבני זוגם, החלו לצאת לדייטים - בהתחלה בפרופיל נמוך אבל עד מהרה באירועים מתוקשרים, מה שהוביל ל"יציאה מהארון" כאשר אבן פסלה את עצמה בשידור מדיון שעוסק בשר החינוך, עם ההצהרה כי היא נמצאת איתו בקשר "עז ואישי". עד מהרה השניים נישאו ונולד להם ילד - מה שהוביל, כעבור זמן מה, לפרישתו של סער מהחיים הפוליטיים, עם ההצהרה כי הוא רוצה להיות שם, כשבנו התינוק יעשה את צעדיו הראשונים. היום אבן בהריון עם ילדם השני, ואנחנו מחכים להתפתחויות הבאות.

 

מה היינו רוצים לדעת: מתי גדעון חוזר לפוליטיקה ומה יש לגאולה להגיד על זה? האם היא תהיה אשת ראש הממשלה ותפרוש מהתקשורת? מתי בדיוק התחיל הרומן ביניהם? האם האקסים שלהם יצביעו לליכוד?

 

 

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו

 

זוגיות תמוהה ובעיקר מסקרנת. קוונטין טרנטינו ושרונה פיק, צילום: Shutterstock

 

 

כולנו הופתענו כאשר בביקורו האחרון של הבמאי ההוליוודי הגדול קוונטין טרנטינו בישראל, הוא נצמד לאהובתו המקומית דניאלה פיק, והבהיר: זה לא היה רק סטוץ. טרנטינו ופיק, הלוא היא בתו של האיש והנצנצים, צביקה פיק, זה בהחלט אייטם שעדיין מתרחש - ואנחנו רק יכולים לנחש האם השניים היו בקשר רציף מאז שהכירו בשנת 2009, או שהיה כאן קאמבק היסטורי.

 

טרנטינו ופיק הכירו בשידוך, כאשר ביקר בארץ לראשונה, ואחרי כמה בילויים משותפים זה כנראה היה מספיק טוב כדי שהבמאי ההוליוודי ייקח את העלמה הצעירה להשקות הוליוודיות. פיק הצליחה להשאיר אבק לזוגיות המסקרנת בעצמה של אביה צביקה ורעייתו הצעירה שירה מנור, ולגרום להרבה לסתות לצנוח מהחיבור הבלתי צפוי הזה. יש מי שלא מבין מה יש לשניים האלה במשותף, אבל אנחנו? רק רוצים עוד.

 

מה היינו רוצים לדעת: נו באמת, איפה להתחיל? במילה אחת - הכל!

 

[#middleBanner] 

 

שיק זוגי: מי הם הזוגות הכי אופנתיים?

הכרנו כך: 3 סיפורי אהבה מעוררי השראה

אוהבת את בעלי, אבל גם גברים אחרים

אף פעם לא מאוחר למצוא אהבה

ורדה רזיאל ז'קונט ואמנון ז'קונט: "טיפים לזוגיות טובה? הכל מזל"

למה אנחנו בוגדים גם בגיל מבוגר?


מעל גיל 50 ומחפשים זוגיות? הכנסו לקהילת הפנויים פנויות של מוטק'ה ואולי תמצאו

 

1  תגובות  אהבו


התמונה של תגונה
שושנה זילברמן 13/02/17
אני אוהבת סיפורים כאלה.. אני גרופי של משפחות המלוכה האירופיות!! יש לי שאלות רבות וגם כמה תיקונים.. לא לא אשתף בהם.. תשעמם אתכם הביקורת הקטלנית שלי.. :)
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עוד ביחסים

"האהבה הזאת שלנו היא נס גדול"
נפתח בגילוי נאות: אני אוהבת את אורלי וילנאי וגיא מרוז. את מרוז הכרתי לפני יותר מ-30 שנה בתיאטרון נווה צדק,...
לקריאת הכתבה
"מי שלא חווה בגידה לא יבין איך זה מרגיש"
למיכאל (שם בדוי, הפרטים שמורים במערכת), בן 50 פלוס מבאר שבע, לא הייתה סיבה לחשוד באשתו בבגידה עד שחבר משותף...
לקריאת הכתבה
הגיל והתרגיל: טיפים לחיזור בגיל 50+
  מתי בפעם האחרונה יצאתם לדייט? אם התשובה שלכם היא לפני 10, 20 או 30 שנה – כדאי שתמשיכו לקרוא. יש סיכוי טוב...
לקריאת הכתבה
למעלה
חזרה