חזרה להחיים הטובים

מדריך: פרופיל והגדרות חשבון

כל מה שרציתם לדעת על הגדרות החשבון שלכם במוטק'ה
מאת מערכת מוטק'ה 31/12/14
מדריך: פרופיל והגדרות חשבון
מדריך: פרופיל והגדרות חשבון

 

בלחיצה על כפתור "פרופיל" בסרגל העליון תוכלו לשנות ולעדכן את הפרטים שלכם כרצונכם ולשלוט בהעדפות שלכם בגלישה באתר. כדאי להתחיל בעדכון פרטים והוספת תמונה. אנשים עם תמונות מקבלים יותר פניות ברשתות חברתיות בכלל ובאתרי הכרויות בפרט. כדי לעשות את זה לחצו על "עדכון פרטים".

    

 

  

לחיצה על "עדכון פרטים" תוביל אותנו למסכים הבאים:

   

א. פרטים אישיים

   במסך זה ניתן לשנות את המידע לגביכם, להוסיף תחביבים, אזור מגורים, מצב משפחתי, לכתוב כמה משפטים על עצמכם וכמובן - גם להוסיף תמונה. על מנת לעשות זאת לחצו על "עדכון תמונה". תיפתח חלונית, ושם אפשר לבחור קובץ ישירות מהמחשב שלכם (אתם יכולים לבחור אם ברצונכם שהתמונה שלכם תופיע בדף הבית ב'גולשים עכשיו', או לא). ככל שתמלאו יותר שדות, כך יהיה קל יותר למצוא חברים בעלי תחומי עניין משותפים. 

 

    

 

שימו לב, אם תרצו שתמונת הפרופיל שלכם תוצג בדף הבית סמנו וי במקום המיועד.

 

מטרת האתר לחבר בין אנשים ולכן יש לנו מנוע חיפוש של חברים (לא על בסיס רומנטי), סמנו וי במקום המתאים לכם כדי להופיע בחיפוש.

    

פרופיל הכרויות, למי שרוצה להופיע בחיפוש בהכרויות חשוב למלא את הפרטים ולסמן וי בסוף כדי להופיע בחיפוש. אם לא תמלאו את הפרופיל ולא תסמנו וי- לא תופיעו במדור הכרויות.

  

 

חשוב מאוד ללחוץ על שמור בסוף מילוי הפרטים כדי לעדכן את הפרופיל.

 

ב. החשבון שלי

   

במסך זה ניתן לשנות את הפרטים החשובים ביותר: הכינוי שלכם, הסיסמה לאתר והאימייל: נקודה חשובה לגבי שם המשתמש: שם המשתמש תפקידו לייחד אתכם מגולשים או גולשות בעלי שם או כינוי זהה. לכן, כאשר אתם נרשמים לאתר עליכם לבחור שם/כינוי שבו תרצו להיות מוצגים. זה יכול להיות השם האמיתי שלכם או סתם כינוי שאתם אוהבים. במידה והשם או הכינוי שבחרתם כבר נמצא במערכת, תקבלו תוספת של ספרות לכינוי שבחרתם. אין חובה למלא את שם ושם המשפחה בהמשך! לכן, מי שרוצה להישאר חסוי יכול לעשות זאת. 

 

  

  

ג. ההעדפות שלי

    השליטה בפרופיל לגמרי בידיים שלכם: תוכלו לבחור אילו התראות יתקבלו למייל, אילו עדכונים לקבל מהקבוצות או מהקהילות שאתם חברים בהן והאם לקבל תזכורת לקראת מפגש שנרשמתם אליו כדי לא להחמיץ. ניתן לבחור את מידת החשיפה שלכם באתר, כולל האם לקבל הזמנות מחברים.

   * את ההגדרות וההעדפות האישיות שלכם תוכלו לשנות בכל זמן נתון, תחת כפתור 'ההעדפות שלי'. חשוב לזכור ללחוץ על שמור לאחר שעושים שינויים.

  

  

ד. הזמן חברים

   בלחיצה על כפתור 'הזמן חברים' תוכלו גם להציע חברות לגולשים במוטק'ה וגם להזמין חברים מחוץ לאתר לקחת חלק יחד איתכם בגלישה באתר: 

  

   

רוצים להציע חברות לגולשים במוטק'ה? רשמו את שם הגולש/ת שהייתם רוצים להוסיף למעגל החברים שלכם, המערכת תמצא אותו/ה ותשלח לו/ה הצעת חברות בשמכם:

  

  

חושבים שאתר מוטק'ה עשוי לעניין את החברים שלכם? הזמינו אותם להצטרף לאתר! ניתן לכתוב כתובות מייל של כמה חברים (עם פסיקים בין אחד לשני), להוסיף הודעה אם תרצו (לא חובה, אבל מוסיף הרבה) והודעה תישלח ישירות למייל שלהם!

  

  

אחרון חביב, בתחתית הפרופיל שלכם תוכלו לראות את כל התכנים שכתבתם והעליתם באתר:

 

ה. תכנים שיצרתי

   בגלישה באתר יש אינספור אפשרויות: לכתוב בלוג, להגיב בקהילות, להעלות תמונות, מודעות ועוד. כדי לעקוב בקלות נועד הסרגל הזה. כדי לראות אותו היכנסו ל"פרופיל" בסרגל האישי וגללו את הדף למטה. מתחת לפרופיל תמצאו את הסרגל: תכנים שיצרתי. בסרגל זה ניתן לראות את כל מה שכתבתם או העליתם למוטק'ה, בין אם בבלוג, בתגובות לכתבות או בקבוצות השונות. כלי המאפשר למצוא בקלות דברים שרשמתם גם ממרחק של זמן.

  

   

מה עושים עכשיו?

   • מצטרפים לקהילות או לקבוצות בנושאים מגוונים של אוכל, תעסוקה, קריאה וספרים, צילום ועוד.

  • קוראים תוכן מעניין ורלוונטי, בנושאים מגוונים הקשורים לאחד מהמדורים באתר: יחסיםפנאיבריאותאוכלאקטואליהתעסוקהניו אייג', הכסף שלי ואופנה.

   • מחפשים זוגיות או חברות.

  • משתפים בתמונות שלכם ומעלים אלבומים.

  

• פותחים קבוצה ומזמינים חברים או מצטרפים לקבוצה קיימת.

   • יוצרים מפגש חברתי ומפרסמים אירוע משלכם באתר.

    • מציעים דברים למכירה או למסירה או מאמצים גור כלבים בלוח מודעות.

    

והכי חשוב: מתחברים לאנשים!

    למדריכים נוספים:  - מדריך הרשמה למוטק'ה  - סרגל ניווט אישי  - פתיחת וניהול קבוצה  - צ'אט

  

גלישה מהנה, אתר מוטק'ה

 

 

2  תגובות 0 אהבו


התמונה של תגונה
איזי1 27/03/17
אני איזי  ביגל מבקש להתתק מאתר מוטקה ומונעים ממני לבצע זאת
התמונה של תגונה
איזי1 27/03/17
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עוד בהחיים הטובים

למעלה
חזרה