חזרה לאופנה ויופי

מחליקים את הקמטים: כל החידושים

בעבר הניתוחים הפלסטיים היו האמצעי העיקרי להצערת עור הפנים. כיום טכנולוגיות חכמות מספקות תוצאות מצוינות, בלי התערבות כירורגית
מאת רעיה הנרי 04/11/15
מחליקים את הקמטים: כל החידושים
פנים חלקות וצעירות יותר? זה אפשרי. צילום: Shutterstock

 

השנים, הגנטיקה, השמש, הסיגריות (גם של הזולת), התזונה הגרועה, ההזנחה ושינויים במשקל גורמים לעור הפנים שלנו להיראות מבוגר בהרבה מתחושתנו הפנימית. טיפוח יומיומי חשוב ביותר, אבל יש רגעים שבהם גם זה לא מספיק, וצריך להעביר הילוך. אנחנו, בנות המאה ה-21, התברכנו בנפלאות הטכנולוגיות המתקדמות והפרוצדורות החכמות להצערת העור.

 

ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מספר שלניתוחים הפלסטיים - שהיו בעבר הפתרון העיקרי להצערת עור הפנים - מגיעים כיום אנשים בגיל מאוחר יותר, עקב ההתפתחויות הטכנולוגיות והידע הרפואי שנצבר לטובת המלחמה בהזדקנות העור. הטיפולים האסתטיים נכנסו לתמונה והפכו לפופולריים יותר ויותר, בשל זמינותם והיעדר הצורך בתקופת החלמה, ובשל התוצאות הטובות שהם מספקים.

 

עלייה חדה בטיפולים אסתטיים

 

האגודה האמריקנית לכירורגיה דרמטולוגית (American society for dermatologic surgery), ה-ASDS, פרסמה בשנה שעברה מספר נתונים על אודות טיפולי פנים באמצעות שימוש בלייזר ובאנרגיית אור וגלי רדיו. מתברר, כי חלה עלייה חדה בביצוע טיפולים כאלה בין 2012 ל-2013. ואם לדבר במספרים: בשנת 2012 בוצעו בארצות הברית 1.68 מיליון טיפולי פנים באמצעות מכשור, וב-2013 כבר בוצעו 2.25 מיליון טיפולים כאלה.

 

 

1  תגובות  אהבו


התמונה של תגונה
טלי _205_ 25/06/14
יש לי שני דברים שמסייעים לי לחוש רעננה : קיסם לניקוי בין השיניים וקרם פנים היפואלרגני- הכי לחות שיש -דרמור. אני תמיד אומרת :DERMOR- זה מה שיעזור ! ולא ! זו איננה פרסומת- אני משתפת במה שעושה טוב, ל...
יש לי שני דברים שמסייעים לי לחוש רעננה : קיסם לניקוי בין השיניים וקרם פנים היפואלרגני- הכי לחות שיש -דרמור. אני תמיד אומרת :DERMOR- זה מה שיעזור ! ולא ! זו איננה פרסומת- אני משתפת במה שעושה טוב, לדעתי וממליצה על כך.
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עוד באופנה ויופי

5 ניתוחים פלסטיים שלא ידעתם שקיימים
תעשיית הניתוחים הפלסטיים מגלגלת מיליארדים סביב העולם - ולא עושה סימני הפסקה. כולם רודפים אחרי יופי...
לקריאת הכתבה
הצערת עור כפות הידיים: כל השיטות
גם מי שנראית צעירה לגילה, הודות לגנטיקה מוצלחת או בזכות מאמצים והרבה כסף, כף יד שהונחה באגביות על השולחן...
לקריאת הכתבה
רפואה אסתטית: עובדות ומיתוסים
המהפכה האסתטית שאנחנו עדים לה בשני העשורים האחרונים שינתה לחלוטין את מקומה של הרפואה האסתטית בתפיסה...
לקריאת הכתבה
למעלה
חזרה