מוטקה > מודעות > סימן שאת/ה צעיר/ה......
סימן שאת/ה צעיר/ה......

סימן שאת/ה צעיר/ה......

התמונה של תגונה פורסם ע”י מלי6 24/10/17
מחיר: 
אם גם את/ה חגגת לאחרונה יומולדת 60, אולי הייתה לך חוויה דומה לשלי;אולי אמרת לעצמך: איך זה יכול להיות? תמיד חשבתי ש-60 זה גיל הזקנה, איך יכול להיות שזה הגיל שלי? אני לגמרי צעיר/ה...

לי מלאו 60 באוגוסט 2016. זה הרגיש לי ממש מוזר ובלתי ניתן לעיכול בהתחלה - ובהמשך גרם לי למחשבות רבות על הזמן שאיננו בלתי מוגבל ועל הדרכים בהן אני רוצה לנצל אותו, לפני שיהיה מאוחר מדי...

בעקבות התהליך הזה החלטתי כמה החלטות מאוד חשובות. אחת מהן, היא לבנות קורס מיוחד לבני גילי, פלוס-מינוס, שרוצים ללמוד איך לחיות את 30 השנים הבאות בשמחה המקסימלית, בבריאות המקסימלית, בשלווה המקסימלית.

היה לי ברור שהקורס הזה יעסוק לא רק בתודעה, שזה התחום שלי, אלא יתייחס לכל האספקטים שלנו: גוף, נפש ורוח. לכן חיפשתי מומחים מעולים שתחומי ההתמחות שלהם משלימים את שלי. ומצאתי!

חברתי ל Ayelet Oblass מוזיקאית ומפתחת שיטת דרך הקול, ועדי גולדנברג nומחית לתזונה בריאה ויחד בנינו קורס מדהים שהחלטנו לקרוא לו גם בשם מדליק: "סימן שאתה צעיר".

המחזור הראשון של הקורס "סימן שאתה צעיר" התקיים במאי-יולי 2017 והצליח מעל ומעבר למשוער. המחזור השני שיהיו בו הרבה שיפורים יפתח בנובמבר 2017.

בסרטון שבקישור למטה שנערך עי Shirly Naveh המקסימה והמוכשרת כמה רגעים מתוך הקורס.

https://www.facebook.com/drdaliaresnitzky/videos/910254335806710/

פרטים על המחזור הבא כאן: https://simanyoung.ravpage.co.il/course?ref=dalia

פרטים על בוקר ההכרות והשמחה שנקיים ב 3/11 כאן: https://simanyoung.ravpage.co.il/boker?ref=dalia

 

 

 

 

0  תגובות  אהבו

כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה