מוטקה > כל הטיולים > טיול מאורגן לאיטליה אל הביאנלה ה-58 ב...טיול מאורגן לאיטליה אל ה...
7.11.19 - 31.10.19
טיול מאורגן לאיטליה אל הביאנלה ה-58 בונציה

טיול מאורגן לאיטליה אל הביאנלה ה-58 בונציה

מחיר רגיל:2,120 יורו
מחיר מוטק’ה:2,070 יורו
חברים שהתעניינו:
0
אודות הטיול

טיול מאורגן לאיטליה - אקו טיולי שטח
אל הביאנלה ה- 58 בוונציה
7 ימים


הביאנלה של ונציה הינה תערוכת אמנות עכשווית הנערכת מדי שנתיים (בשנים לא זוגיות) בונציה. הביאנלה הראשונה התקיימה בשנת 1895. כשהשנים חלפו ובעיקר לאחר מלחמת העולם השנייה הפכה הביאנלה למקום תצוגה חשוב של מדינות רבות ובעיקר מקום להציג את האמנים הפועלים היום בזירה הבינלאונמית באמנות. הבינאלה מתקיימת בכמה אזורים בונציה: בפארק ג'ארדיני בו 80 ביתנים קבועים המייצגים את המדינות השונות כשכל שנה כל מדינה בוחרת את האמן או האמנים שיציגו בביתן. בארסנל שבו מציגים אמנים עצמאיים ומספר מדינות נוספות, וכן מקום באי סן ג'ורגיו מג'ורה וברחבי האי ונציה. האוצר הראשי של הביאנלה ב- 2019 הינו ראלף רוגוף שנתן שם לתערוכות: "אתה יכול לחיות בזמנים מענינים", מתוך כוונה שהאמנות תציג חשיבה חדשה על נושאים מסורתיים מתוך רצון לשקף את ההתמודדות של האמנים עם המצב הקיים, היצירה האמנותית תפגין דרכים חדשות ומגוונות להבנת העולם. את הביתן הישראלי בונציה, המעוצב בסגנון הבינלאומי שצמח בבית הספר הבאוהאוס על פי תפיסתו של האדריכל לה קורביזיה, תכנן האדריכל זאב רכטר ב- 1952 ובו יוצגו עבודותיה של איה בן רון ואוצר הביתן הישראלי - אבי לובין.
בהדרכת ד"ר ורדה מאייר רוטשטיין

מסלול טיול:

יום 1| תל אביב - מילאנו
נצא בטיסת אל על בשעות הבוקר המוקדמות לשדה התעופה מרקו פולו אשר בונציה. נשוט בספינה פרטית למלון באי עצמו ולאחר מכן נתחיל בסיור. אחר הצהרים נצא למוזיאון פגי גוגנהים (Peggy Guggenheim) שבו מוצג האוסף של הגב' פגי גוגנהיים שביתה הפך למוזיאון כולל הגן, ובו מוצגות יצירות ציור ופיסול מאוסף האמנות של משפחת גוגנהיים. הארמון נבנה במאה ה- 18 בסגנון ניאו קלאסי ונקנה על ידי הגב' גוגנהיים ב- 1948. האוסף כולל יצירות של פיקאסו, קליי, ארנסט וג'אקומטי ועוד. האוסף שייך למשפחת גוגנהיים וזו הזדמנות לדון בשאלה מהו אוסף פרטי ומיהו האספן האמנות המודרני ותפקידו בשיח האמנותי. בתום היום נחזור ללינה במלון בונציה.ונציה (shutterstock)

יום 2| ביאנלה בונציה
בבוקר נבקר במוזיאון לאמנות עכשווית פונטה דלה דוגנה (Punta della Dogana) שנבנה במאה ה- 14 כדי לשמש כבית המכס של האי ונציה ואשר בעזרתו של פרנסואה פינו, אספן אמנות ידוע והמעצב - אדריכל של טדאו אנדו (Tadao Ando), הפך למוזיאון לאמנות עכשווית על שטח של 5000 מ"ר. בצהרים נשוט לעבר פלאצ'ו גראסי (Palazzo Grassi) ונבקר באוסף של פרנסואה פינו. הארמון נבנה בסגנון ניאו קלאסי על ידי האדריכל ג'ורג'ו מאסארי בין השנים 1748 - 1772 למשפחת גראסו. הארמון נקנה ב- 2005 על ידי פרנסואה פינו שלקח את האדריכל טדאו אנדו לשפץ את הארמון להתאימו לתצוגת יצירות אמנות. פרנסואה פינו הינו איש עסקים צרפתי ואספן של יצירות אמנות מודרנית, הוא החליט שחשוב מאוד שבאי ונציה שהרבה מאוד תיירים פוקדים אותה שיהיה מוזיאון לאמנות עכשווית. ולכן החליט לשכן במבנה את האוסף הפרטי שלו, שכולל יצירות של אמנות מודרנית, מינימליזם, האמנות הענייה והאבסטרקט. בתום הביקור נשוב למלון.

יום 3| שיט לאי סן ג'ורג'יו
הבוקר נשוט לאי סן ג'ורג'יו מג'ורה לביקור בכנסית סן ג'ורג'יו מג'ורה שבנה הארכיטקט פלאדיו ועיטר אותה טינטורטו בציור ה"הסעודה האחרונה" במאה ה 16. לאחר הסיור נשוב לכיכר המרכזית סן מרקו, נסייר בבזיליקת סן מרקו ונתרשם מהפסיפסים המרהיבים שבה, נצפה אל מגדל הפעמונים והשעון המפורסם ולאחר מכן נשוטט בין הארמונות והכנסיות שבהן מוצגות יצירות של אמני הביאנלה. לינה בונציה.האי סן ג'ורג'יו מג'ורה (shutterstock)

יום 4| סקואלה סן רוקו
הבוקר נצא לעבר קאנארג'יו לבקר בסקואלה סן רוקו. הארמון שימש במאות 16-17 כמרכז תמיכה חברתי וכלכלי לתושבי ונציה העניים והוקדש לקדוש סן רוקו. את הארמון עיטר בסיפורי הברית החדשה וספר התנ"ך האמן הונציאני טינטורטו והקדיש חדר אחד גדול לצליבתו של ישו. לאחר מכן נבקר בכנסיית סנטה מריה גלוריה די פרארי, נראה את יצירתו של טיציאן "מאריה עולה השמימה". אחר הצהרים נטייל בין הכנסיות והארמונות שבהם מציגים אמנים עכשווים את יצירתם הקשורה לביאנלה ונתרשם מיצירות האומנות. בתום הביקור נשוב למלון.


מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341103
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו הנחה!


יום 5| ביאנלה - ג'ארדיני
יום זה יוקדש כולו לביאנלה של ונציה לסיור בין הביתנים. הבינאלה של ונציה היא תערוכת אמנות עכשווית בינלאומית הנערכת בונציה. התערוכה נערכת מדי שנתיים בשנים אי זוגיות ומכאן גם שמה, "ביאנלה", שפירושו באיטלקית הוא "דו-שנתי". הביאנלה של ונציה נחשבת לאחת מהתערוכות החשובות והיוקרתיות ביותר בעולם האמנות, ומכל מדינה נבחרים להשתתף בה אך ורק האמנים הבולטים ביותר בתחומם, אשר יוצרים יצירות אמנות במיוחד לקראתה. נתחיל בסיור בג'ארדיני, בביתן הישראלי שבו יוצגו עבודותיה של איה בן רון ואוצר הביתן הישראלי אבי לובין.ונציה (shutterstock)

יום 6| ביאנלה - ארסנל
בבוקר נערוך סיור בארסנל המהווה חלק מתצוגת יצירות האמנות של הבינאלה. זו תהיה הזדמנות לדון על היצירות המוצגות במרחב אלטרנטיבי, שהיה בעבר מקום איחסון לאוניות הצי הונציאני והפך למרחב תצוגה ולמוזיאון שמציג אמנים רבים עכשווים וכן נמצאים שם מספר ביתנים, כמו הביתן הדרום אפריקאי, הביתן האיטלקי ועוד. בתום הבקור נפרד מונציה ונמשיך בשיט לטרונקטו, ומשם נמשיך ללינה במאסטרה.

יום 7| פאדובה ויצ'נזה
הבוקר נצא לביקור בפאדובה. נתחיל בקפלה סקרובייני שצוירה על ידי ג'וטו - חלוץ ציירי הרנסנס. נמשיך ונבקר בכנסייה הענקית - איל סנטו המוקדשת לקדוש סן אנטוניו. נתרשם מפסל הפרש - גאטה מלטה של דונטלו. נמשיך לויצ'נזה, נטייל במרכז העיר ובכיכר דיי סיניורי. נתרשם מהבזיליקה המרשימה ומגדל הפעמונים שלצידה, ונבקר בתיאטרו אולימפיקו, פאר יצירתו של פאלאדיו. חזרה למלון. ארוחת ערב במסעדה.כנסיית איל סנטו, פדובה (shutterstock)

יום 8| ונציה - תל אביב
בשעות הבוקר נסע לעבר שדה התעופה מרקו פולו לקראת טיסתנו הישירה חזרה הביתה.

מתי יוצאים?

31.10.19

מה המחיר?

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי - 2,120€
מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה - 2,070€ (100€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר - 435€
**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן


מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341103
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו הנחה!


המחיר כולל:

טיסות ישירות לונציה, איטליה
לינה: מלונות מדרגה ראשונה (מקבילה ל- 4 כוכבים)
תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ונוח
כלכלה: על בסיס לינה וארוחת בוקר
קבוצה: גודל הקבוצה 15-26 מטיילים
מדריך ישראלי מצוות "אקו" יוביל את הטיול בעזרת צוות מקומי היכן שנדרש
ארוחת ערב מסכמת
דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית
מיסים מקומיים
תשר לנותני שירות מקומיים
דמי רישום וטיפול
ערכות שמע
מפגש הכנה מפורט בארץ טרם היציאה

המחיר אינו כולל:

ביטוח בריאות ומטען - יש צורך לעשות
ארוחות צהריים ושתייה בארוחות
הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, טלפונים, משקאות, ארוחות נוספות וכד')
תשר למדריך הישראלי

קצת על ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר:

אשת אמנות במקצועה וברוחה, עם ידע מקיף ונרחב בכל הקשור לתרבות ואמנות עתיקה ומודרנית כאחד. בעלת דוקטורט לאמנות ומגדר, תואר שני וראשון באמנות ובחינוך. מדריכת טיולים ותיקה, זה עשרות שנים שתרה ומגלה את צפונותיהן וסודותיהן של מדינות אירופה בכלל ושל ערי אירופה בפרט. מומחית לאיטליה על אזוריה ובעיקר על האמנות שבה. כותבת ותיקה במגזינים מובילים ומבכירות המדריכות לאירופה.

מיקום הטיולונציה
שעת התחלה: 08:00
שעת סיום:08:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  0
0 תגובות 0 אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
טיולים נוספים שיכולים לעניין אותך
31.10.19 - 14.10.19
טיול סתיו בצפון הודו - סוכות 2019

טיול סתיו בצפון הודו - סוכות 2019

מחיר רגיל: 3,800$
מחיר לחברי מוטק'ה:
3,700$
חברים שהתעניינו:
0
24.10.19 - 13.10.19
טיול מקיף למרוקו המרתקת

טיול מקיף למרוקו המרתקת

מחיר רגיל: 2,490$
מחיר לחברי מוטק'ה:
2,450$
חברים שהתעניינו:
0
20.10.19 - 11.10.19
טיול ליוון ההררית בסוכות

טיול ליוון ההררית בסוכות

מחיר רגיל: 2,275 יורו
מחיר לחברי מוטק'ה:
2,205 יורו
חברים שהתעניינו:
0
למעלה
חזרה