מוטקה > כל הטיולים > טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס...טיול מאורגן למדגסקר, סיי...
19.1.20 - 3.1.20
טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון, קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי

טיול מאורגן למדגסקר, סיישל, מאוריציוס וראוניון, קרוז מאורגן אל איי האוקיינוס ההודי

מחיר רגיל:4,155 €
מחיר מוטק’ה:4,025 €
חברים שהתעניינו:
2
אודות הטיול

17 ימים • 14 לילות קרוז

 

במערב האוקיינוס ההודי, מזרחית ליבשת אפריקה, שוכנים ארבעה איים מרתקים שבהם שלל תופעות טבע ייחודיות: מדגסקר, מאוריציוס, סיישל וראוניון.

במדגסקר, האי הרביעי בגודלו בעולם, התפתחו תנאי חיים ייחודיים ונוצר עולם אקולוגי עשיר ומגוון. שני שליש ממיני הזיקיות בעולם, למשל, נמצאים רק שם כמו גם חיות ייחודיות בהם הלמורים (קופים קרובי אדם). בשמורות הטבע גדלים עצי הבאובב מהגדולים בעולם ופורחים פרחי ה"ילנג ילנג" המרהיבים, שהמקומיים מכינים מהם בושם נפלא.

מזרחית למדגסקר נמצא האי מאוריציוס. הוא התגלה לפני 600 שנה על ידי הפורטוגזים וכיום חיים בו כ-1.3 מיליון אנשים, תערובת אנושית מרתקת של הודים, סינים, אפריקאים, מוסלמים, הינדים ובודהיסטים. ערב רב של פנים, אמונות, מנהגים ומטבחים. בנוסף לנוף האנושי המעניין האי מציע טבע נהדר, מגוון בעלי חיים וחופים קסומים.

ראוניון, שממוקם מזרחית למדגסקר ודרומית מערבית למאוריציוס, הוא אי וולקני שבו הרי געש מהפעילים ביותר בעולם. חלק מפסגותיו מגיעות ליותר מ-3,000 מטרים ויוצרות נוף דרמטי ומרהיב. במאה-18 התיישבו בראוניון צרפתים שגידלו קפה וקנה סוכר, ובזכותם עד היום ניתן ליהנות באי מקרואסון מצוין.

סיישל הוא שם כולל לשרשרת של 155 איים, חלקם מהעתיקים בעולם, מורשת נצחית לראשית ימי כדור הארץ. לתיירים המגיעים אליהם מצפה חוויה בלתי נשכחת בדמות חולות לבנים, מים צלולים, עולם תת ימי עשיר, יערות גשם, צבי ענק, עצי 'קוקו דל מאר' הייחודיים וציפורים נדירות. למרות הפיתוח התיירותי, איי סיישל שומרים על קסם של פעם. בלי בניה לגובה, כבישים מהירים או דוכני מזכרות; מה שמבטיח שאותו מחזה מרהיב של יערות גשם טרופיים העוטפים את צוקי הגרניט הקדמונים וצובעים את הנוף באלפי גוונים של ירוק, והחופים המנוקדים במאות דקלי 'קוקו דל מאר' - לנצח יישאר צרוב בזיכרון. 

במהלך 4 השנים האחרונות הוצאנו מחזורים רבים של הטיול שזכה לאהדה ולשבחים רבים בקרב מטיילנו. כיום, תכנית הטיול הינה הנוחה והמיטבית ביותר בכל אחד מן היעדים, לאור ניסיוננו. אנו מבטיחים רמת שירותים גבוהה מצד נותני השירותים המקומיים, מדריכים בקיאים ומנוסים בכל האיים ומיצוי אופטימאלי של תכנית הטיול מדי יום.

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 03-376-2725
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו הנחה!

 

מסלול הטיול:

יום 1 תל אביב - מאוריציוס

נטוס דרך אירופה אל האי מאוריציוס. הסופר מארק טווין אמר עליו: “זהו המקום שנוצר בצלם גן עדן”. את הלילה הזה נבלה בטיסה.

יום 2 הגעה למאוריציוס - תחילת הקרוז

ננחת במאוריציוס בצהרי היום וניסע היישר לנמל העגינה, שם תקבל את פנינו אוניית התענוגות Costa Mediterranea שעליה נבלה במהלך השבועיים הקרובים. בערב נהנה מארוחה חגיגית, ממופעי הבידור ומהקזינו. לינה באוניה.

מאוריציוס (shutterstock)

ימים 3+4 שיט, מפגשים קבוצתיים והרצאה

יומיים של הפלגה רציפה לפנינו, במהלכם נהנה ממגוון השירותים שיש לאוניה להציע לנו, כמו גם נתכנס למפגשים קבוצתיים או להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 5 סיישל - האי מאהה והשמורה הימית סנט אן

היום נעגון במאהה, האי הגדול בקבוצת איי סיישל. נצא להפלגה אל הפארק הלאומי של שמורת סנט אן, שאת הדרך אליו נעשה בסירת זכוכית שתאפשר לנו ליהנות מהעולם התת ימי העשיר של סיישל. במהלך השייט נאכיל את הדגים השונים וכל המעוניין יוכל לשחות או לצלול עם שנורקל. בהמשך היום נבקר באחד האיים שבתחום השמורה, שם אף נתכבד בפירות טרופיים מקומיים. נשוט לעיר הבירה ויקטוריה וניסע לעבר תצפית נפלאה מהר Amisere. נראה את העצים שנטעו במקום ילדי העבדים שהוחזקו במיסיון. לינה באוניה.

יום 6 סיישל - האיים פרלין ולה-דיג

היום נפליג בסירת קטמראן מהירה לאיים פרלין, Praslin ולה-דיג La Digue. את הסיור נפתח בלה-דיג (שבו נאסרה תנועת רכבים) בביקור בחווה שבה מגדלים אגוזי קוקוס, בה עדיין מפיקים באמצעות שור ואבן ריחיים את שמן הקוקוס ונצפה בתהליך ההפקה. בנוסף, נראה את המקום בו צולם הסרט ‘עמנואל’. נמשיך לסיור מרהיב בחוף הסלעים הייחודי שהוא אחד היפים בעולם, והמפוסל בסגנון הנרי מור (source d’argent). נמשיך לפרלין, השני בגודלו מבין איי סיישל. נסעד ארוחת צהריים ובה מבחר ממאכלי המטבח הקריאולי המגוון בטעמים, נסייר בין יערות הגשם ונבקר ביער עצי הקוקו דה-מאר (“קוקוס הים”), שמורת הטבע הייחודית לאי. נקנח בטבילה באחד מהחופים היפים שבאי. לינה באוניה.

יום 7 סיישל - חוות התבלינים - ויקטוריה

נערוך ביקור הבוקר בגני המלך - חוות תבלינים בדרום האי מאהה (אותה מתחזקים כבר חמישה דורות צאצאי משפחה בריטית), שבה נלמד על הצמחים המאפיינים את איי סיישל ובהם המוסקאט, הווניל, פרי הלחם, הקינמון ועוד. לאחר מכן נבקר בעיר הבירה ויקטוריה ונגיע לגנים הבוטניים היפהפיים שבעיר, נצפה ב’סמול-בן’ שהוא אחיו הקטן של השעון הידוע בלונדון, במקדש ההינדי בסגנון הטמילי ונסייר בשוק המקומי התוסס. לינה באוניה.

יום 8 יום שיט - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום נוסף של הפלגה והנאה משירותי האוניה. במסגרת היום נחבור יחד למפגש של הקבוצה או להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 03-376-2725

חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו הנחה!

 

יום 9 מדגסקר - האי נוסי ביי - שייט אל האיים נוסי קומבה ונוסי טאנקילי - עיר המחוז הל ויל

היום נעגון באחד מאיי מדגסקר, האי נוסי ביי היפהפה שבו חופים זהובים לצד צמחייה סבוכה ומטעי קפה, קקאו, קוקוס, קני סוכר ווניל. משם נצא לשיט בין האיים נוסי קומבה (המכונה גם “אי הלמורים”) ונוסי טאנקילי. נערוך ביקור ביער הלמורים, שם נוכל לפגוש מקרוב את הקופים החמודים וגם את התושבים המקומיים, אשר מתפרנסים מעבודות יד, כמו: גילוף העץ, עשיית בדים, רקיחת בשמים ועוד. נמשיך בשיט ל”אי האדמה הקטנה” נוסי טניקלי, השופע בשוניות אלמוגים. גם פה נוכל לשחות או לצלול בעזרת שנורקל וליהנות מהעולם התת ימי המפואר. נסיים את היום המיוחד הזה בביקור בעיר הראשית הל ויל, שבה שווקים ססגוניים לרוב. לינה באוניה.

נוסי קומבה (shutterstock)

יום 10 יום שיט - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום נוסף של הפלגה והנאה משירותי האוניה. במסגרת היום נחבור יחד למפגש של הקבוצה או להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 11 מדגסקר - טאמאטאבה - מוזיאון השמורה הזיאולוגית - שמורת איבולואינה

היום נעגון בטאמאטאבה, העיר השנייה בגודלה במדגסקר. הנמל הגדול במדגסקר נמצא כאן ורוב המסחר של האי עובר דרכו. בשנת 1972 נהרסה העיר בסופת הוריקן ונבנתה מחדש, וכיום היא אחת מערי הנופש המרכזיות באי. נבקר במוזיאון השמורה הזואולוגית בפארק איבולואינה (Ivoloina) היפה ובצהרי היום נחזור לאוניה להמשך השייט בדרך אל ראוניון. לינה באוניה.

(shutterstock)

יום 12 יום שיט - מפגש קבוצתי והרצאה

יהיה זה יום נוסף של הפלגה והנאה משירותי האוניה. במסגרת היום נחבור יחד למפגש של הקבוצה או להרצאה של מדריך הטיול. לינה באוניה.

יום 13 הגעה לראוניון - הר הגעש "פסגת הכבשן"

בשעות הבוקר נגיע אל האי ראוניון אשר שייך לצרפת.עם הגיענו נצא בנסיעה לכיוון פיטון דה לה פורנז (“פסגת הכבשן”), הר הגעש הפעיל אשר התפרץ לאחרונה בחודש יולי 2017. בדרך לשם נבצע כמה תצפיות, ביניהן תצפית על עמק “פני הירח” ובדרכנו חזרה נערוך ביקור במוזיאון האינטראקטיבי המספר את סיפור התהוות האי ראוניון על הרי הגעש שלו. נשוב לאוניה דרך הבירה (המנהלית) סן דניז. לינה באוניה.

יום 14 טיול בעמק הרוחות - "מפל ניאגרה" - הבירה סן דניז

נצא הבוקר בנסיעה לכיוון אזור ‘סלאזי’ ונטפס דרך העמק הנסתר שהיה בעבר אזור געשי פעיל ובהווה הינו עמק פורח שמשני צדדיו נופלים בקול תרועה רמה לכל עבר המפלים היפהפיים. בדרכנו נוכל לצפות בגידול הקישוא הייחודי למקום - השושן וצמח הכשות שבו משתמשים בתעשיית הבירה. באזור נמצאים מעיינות טרמיים ששימשו כמקור משיכה במאה התשע-עשרה אך מאז קרנם ירדה. נצא לטיול רגלי בעיירה בעלת הניחוח הצרפתי, הלבורג, בו נותיר זמן לכריך באגט או קפה ועוגה. נמשיך וניסע אל המפל הנחשב להכי גדול באי הנשפך לבריכה צלולה ומכונה “מפל ניאגרה”. מכאן נמשיך לביקור בסן דניז, עיר הבירה שבה נראה את הבתים המסוגננים, בית העירייה, שדרת פריז ועוד. לינה באוניה.

יום 15 חזרה למאוריציוס - שמורת קניון הנהר השחור, מפלי שאמרל Chamarel

אנייתנו תעגון הבוקר בפורט לואיס אשר במאוריציוס, ונצא לבקר בבית הקברות היהודי שדרכו נגלה את סיפור גירושם של המעפילים שהוגלו על ידי הבריטים לאי ב-1940. אחר כך נהנה מפלאי הטבע שמציע לנו מאוריציוס. נבקר בקניון הנהר השחור ובמפלי ‘שאמרל’ המרשימים, נראה את הפסלים העצומים של האלים ההינדיים פריוורטי ושיווה, נגיע לאתר החולות הצבעוניים שנוצר בעקבות פעילות געשית וגם אל חוף הים היפהפה ‘לה מורן’.לינה באוניה.

(shutterstock)

יום 16 מאוריציוס - פורט לואיס - הגנים הבוטניים - מוזיאון הפני הכחול - טיסה לתל אביב

נעזוב את האוניה בתום ארוחת הבוקר לצורך יום סיור אחרון באי מאוריציוס. נערוך תצפית על הנמל ועל העיר כולה מהמצודה ולאחר מכן נבקר בכפר פמפלמוס (Pamplemousses)  בגנים הבוטניים בהם נחזה בצמחים טרופיים נדירים ובבריכות של שושנות מים עצומות. בנוסף, נבקר ברובע ה’קודאן’ במוזיאון הפני הכחול שבו מוצגים בולי הדואר הישנים שתרמו לפרסומו של האי. לסיום נהנה ממבט מקרוב על אחד החופים הידועים של מאוריציוס “הבלו ביי” ונמשיך בנסיעה לשדה התעופה של מאוריציוס, ממנו נמריא חזרה ארצה דרך יעד באירופה.

(shutterstock)

יום 17 הגעה לתל אביב

טיול מעשיר ובלתי נשכח מגיע לסיומו. גדושים בחוויות ובזיכרונות, נגיע עם בוקר לנתב”ג.

 

מתי יוצאים?

08/12/2019 - 22/11/2019 בהדרכת נאוה שטינברכר (אזלו המקומות)

19/01/2020 - 03/01/2020 בהדרכת שרית סגל

16/02/2020 - 31/01/2020 בהדרכת נאוה שטינברכר

01/03/2020 - 14/02/2020 בהדרכת יגאל רום (אזלו המקומות)

15/03/2020 - 28/02/2020 בהדרכת בני גמליאלי

 

מה המחיר?

08/12/2019 - 22/11/2019 - אזלו המקומות
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 4,299€
מחיר מיוחד לגולשי מוטקה: 4,269€ (60€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר: 1,550€

19/01/2020 - 03/01/2020
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 4,155€
מחיר מיוחד לגולשי מוטקה:4,025€ (260€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר: 1,550€

16/02/2020 - 31/01/2020
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 4,128€
מחיר מיוחד לגולשי מוטקה: 4,018€ (220€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר: 1,550€

01/03/2020 - 14/02/2020 - אזלו המקומות
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי:  3,889€
מחיר מיוחד לגולשי מוטקה: 3,859€ (60€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר: 1,550€

15/03/2020 - 28/02/2020

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 4,150€
מחיר מיוחד לגולשי מוטקה: 3,960€ (380€ הנחה לזוג)
תוספת ליחיד בחדר: 1,550€

**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן
 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 03-376-2725
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו הנחה!

 

המחיר כולל:

טיסות סדירות בנתיב: תל אביב - יעד באירופה - מאוריציוס - יעד באירופה - תל אביב.

כלכלה על בסיס פנסיון מלא במהלך השיט כולל חבילת מים מינראליים (13 בקבוקים אותם ניתן לקבל בכל מקום באונייה, כולל במסעדת ההגשה) (בימי הסיורים ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר).

אשרת כניסה למדגסקר.

תחבורה באוטובוס תיירים נח וממוזג.

דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.

מדריך עתיר ניסיון מצוות "בשביל הזהב".

מסי נמל בארץ ובחו"ל.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט באוניה, בה נדרש לשלם 10€ לאדם ליום).

ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיישל.

בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף.

פריסת פירות טרופיים בנוסיביי.

פריסת פירות טרופיים בסיישל.

ארוחת צהריים מקומית במאוריציוס.

ארוחת צהריים מקומית בסגנון בופה בסיישל 

תכנית מלאה ללא סיורי אופציה.

בקבוק מים לכל נוסע בסיורי החוף

מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה

פגישת קבוצה בליווי קפה ועוגה לפני שיוצאים לטיול - הזדמנות פז לפגוש את שאר המשתתפים ולקבל את כל הניירת והמידע הנחוץ, שבו תוכלו להיעזר בהכנות.

הסעה בחזרה משדה התעופה לבתי הנוסעים בכל רחבי הארץ

 

המחירים אינם כוללים:

מסמכים - הוצאת דרכון, בדיקת תוקפו, הארכת תוקפו והנפקת אשרות כניסה למדינות השונות בהן עובר הטיול, הינן באחריות הנוסע ואינן באחריות “בשביל הזהב”. תשלום בגין אגרות, היטלים ודמי טיפול להוצאת/הארכת דרכון והנפקת אשרות יגבה בנפרד על-ידי בשביל הזהב או סוכנות הנסיעות.

מיסים ו/או תוספות בגין התייקרות הדלק - אגרות נוסע, היטלים, מיסי נמל ומעברי גבול בחו”ל ובטיסות הפנימיות (בארצות אמריקה, אסיה ועוד), אשר אינם נגבים עם כרטיס הטיסה בארץ, אינם כלולים במחיר הטיול וישולמו ישירות לרשויות בחו”ל על-ידי הנוסע. תוספות בגין התייקרות מחירי הדלק, הנגבים על ידי חברות התעופה, יגבו בעת הצורך, בנוסף למחיר הטיול.

שינויים בכרטיס הטיסה - נוסע שיצא מהארץ ו/או יחזור במועד שונה מזה של הקבוצה יחויב בדמי טיפול ושינוי שתגבה חברת התעופה ו/או מי מטעמה. כמו כן, תחול תוספת מחיר במקרים של שינוי ביעד, סוג הטיסה וכיו”ב, על פי התנאים של חברת התעופה.

תוספת ליחיד בחדר תגבה בנוסף למחיר הטיול.

שונות - כרטיסים למופעים ובילויים שלא נכללו בטיול, שירותים מיוחדים ושימוש במתקנים כמו הזמנת סרטים, מיני בר, כביסה, כספת, סאונה, חדר כושר, מגרשי טניס, ספורט ימי, שמשיות, מגבות בבריכת שחייה וכד’ וכל שירות בעל אופי אישי, מטען עודף בטיסות או שינוי בתנאי עלויות כבודת הנוסע או כרטיס הטיסה בחברות התעופה, אינם כלולים במחיר הטיול.

 

דמי ביטול:

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנע מתשלום דמי הביטול

ביטול עד 120 ימים לפני היציאה ללא חיוב

פחות מ- 120 ימים לפני היציאה ועד 90 ימים לפני היציאה 20% ממחיר הטיול

פחות מ- 90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול

פחות מ- 60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול

פחות מ- 30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול

פחות מ- 15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול

פחות מ- 7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים

 

לתשומת ליבכם:

חברת השייט רשאית לשדרג (ללא תשלום) את החדר שהוזמן לחדר מסוג משופר (לדוגמה: מחדר פנימי לחדר חיצוני או מחדר חיצוני לחדר עם מרפסת) או לשדרג (ללא תשלום) לחדר מאותו הסוג, אך מקטגוריה גבוהה יותר שיכולה להתבטא במיקום החדר או בגודלו. בנוסף, יודגש כי קטגוריה גבוהה יותר יכולה להיות גם בקומה נמוכה יותר.

בחדרים חיצוניים מקטגוריה קלאסיק ו/או מרפסות מקטגוריה קלאסיק עלול להיות נוף מוסתר ולרוב מיקום החדרים יהיה פחות מרכזי. חדרים מקטגוריית פרמיום הינם עם נוף מלא ומיקום החדרים טוב יותר באוניה. כמו כן, מאפשרים לכם ליהנות משירות חדרים חינם 24 שעות ביממה.

שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט, בהתאם לקטגוריה שהוזמנה.

לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים.

שימו לב: לקראת טיול זה ייתכן שתצטרכו לבצע חיסונים. חברת “בשביל הזהב” הינה חברת תיירות ואין לה שום סמכות לתת הנחיות או המלצות בעניינים בריאותיים. לכן, מחובתכם האישית לפנות למרפאות המטיילים של משרד הבריאות על מנת להיוועץ בנושא זה.

ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. 

מסלולי הטיולים שלנו מתאימים לנוסעים שביכולתם לטייל ברגל למשך זמן מינימאלי של כ- 20 דקות ברצף. כמו כן, לא תמיד מדובר בדרכים סלולות ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן יהיה להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון. 

שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת. 

הטיול מאורגן ובאחריות חברת הטיולים "בשביל הזהב" 

 

מוטק'אים, נוסעים לחו"ל ומחפשים ביטוח? הסוכן ארנון לוקר יטפל בכם אישית ובאופן בלעדי.

לצורך קבלת הצעה מוזמנים להתקשר ישירות אליו למספר 072-3341105 או ללחוץ כאן לפרטים נוספים.

חופשה נעימה!

שעת התחלה: 08:00
שעת סיום:20:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  2
0  תגובות 0 אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
טיולים נוספים שיכולים לעניין אותך
8.6.20 - 28.5.20
שיט מאורגן בים הבלטי

שיט מאורגן בים הבלטי

מחיר רגיל: 3,550$
מחיר לחברי מוטק'ה:
3,320$
חברים שהתעניינו:
4
4
4
4
10.6.20 - 27.5.20
קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים

מחיר רגיל: 4,795$
מחיר לחברי מוטק'ה:
4,575$
חברים שהתעניינו:
1
24.5.20 - 13.5.20
שיט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל

שיט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ו...

מחיר רגיל: 3,120&euro
מחיר לחברי מוטק'ה:
2,890&euro
חברים שהתעניינו:
1
למעלה
חזרה