מוטקה > כל הטיולים > פריחת הדובדבן בפסח: שיט מאורגן ליפן ו...פריחת הדובדבן בפסח: שיט ...
20.4.20 - 7.4.20
פריחת הדובדבן בפסח: שיט מאורגן ליפן ודרום קוריאה

פריחת הדובדבן בפסח: שיט מאורגן ליפן ודרום קוריאה

מחיר רגיל:5,399$
מחיר מוטק’ה:5,299$
חברים שהתעניינו:
1
אודות הטיול

פריחת הדובדבן בפסח: שיט מאורגן ליפן ודרום קוריאה  

14 ימים / 13 לילות - כולל ליל הסדר

 

מעוניינים להירשםהשאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341106
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 200$ הנחה לזוג!

 

יום 1: תל אביב - טוקיו, יפן

היום נמריא מנמל התעופה בן גוריון, דרך יעד ביניים אל טוקיו- בירת יפן. את הלילה נעבור בטיסה.

יום 2: טוקיו, יפן

בשעות הבוקר ננחת בטוקיו, לא ספק מהיפות שבבירות המזרח הרחוק. מצד אחד גורדי שחקים, קניונים, כבישים סואנים ומחלפים ענקיים ומאידך משמרת את התרבות היפנית המסורתית - בתי עץ קטנים, חנויות לממכר קימונו בקרן רחוב ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. עם נחיתתנו נצא לסיור בעיר. נבקר במקדש מייג'י על שם הקיסר שהצעיד את יפן למודרניזציה, נטייל ברחוב טאקשיטה Takeshitaהמפורסם, נעלה לתצפית מבניין השלטון המטרופוליני של טוקיו (Metropolitan Government Building) מהמרשימים במבני הממשלה בעולם. נראה את רובע "שינג'וקו" - אחד הרובעים המגוונים, הססגוניים והמרתקים ביותר שבטוקיו. הוא ניחן בריבוי "קהילות" שמהוות כל אחת מעין קבוצה תרבותית נפרדת. עוד נבקר בפארק הלאומי שִינְג'ּוקּו גְיֹואֵן "Shinjuku Gyoen" - אחד הפארקים היפים בטוקיו. בפארק שלושה גנים: גן בסגנון היפאני המסורתי, גן אנגלי וגן צרפתי. בנוסף להם יש כאן מגוון ענקי של עצים, כולל 1,500 עצי דובדבן. בין השבילים, הגשרים, האגמים ועצי הדובדבן הירוקים שבו, לצד מבני העץ בסגנון המסורתי היפאני ועושר הנוף הציורי שלו - הופך המגוון הצבעוני והרב-תרבותי שלו את הפארק הזה לאחת הפינות משובבות הנפש ומרחיבות הלב שבבירת יפן. בשעות אחר הצהריים, העברה למלון, ולאחר התארגנות ומנוחה, ניסע לבית חב"ד שם נערוך סדר פסח ולאחריו נשוב למלוננו. לינה בטוקיו.

הפארק הלאומי שִינְג'ּוקּו גְיֹואֵן (shutterstock)

יום 3: טוקיו - ניקו - טוקיו, יפן

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו טוקיו, נבקר בשוק הדגים המקומי TSUKIJU ונסייר בין דוכני הדגים המציגים את סחורתם הטרייה. נבקר ברובע ג'ינזה הידוע כאזור יוקרתי של העיר, ומפורסם בזכות ריכוז של חנויות כלבו, חנויות אופנה, מסעדות ובתי קפה. נבקר במקדש המפורסם ביותר בטוקיו - מקדש אסאקוסה קאנון, וברחוב החנויות המקורה הפרוש מולו - רחוב "נקמיזה" המפורסם. עוד נבקר באזור "שיבויה" - מהאזורים האופנתיים ביותר בעיר, חביב הצעירים, ובו מתחמי בילוי וקניות רבים. בתום הסיור, נשוב למלונינו. לינה בטוקיו.

יום 4: טוקיו - עלייה לשיט

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באזור ODAIBA - אי מלאכותי גדול, שנוצר על ידי אחזור אדמה. במפרץ טוקיו נראה את גשר ריינבואו (Rainbow bridge) ממנו נשקף נוף קו הרקיע של העיר. נראה את חיקויו של פסל החרות של ניו יורק ואת גלגל הענק נראה את בניין הטלוויזיה של פוג'י, הבנוי בסגנון עתידני. נמשיך אל נמל יוקהומאה שם נעלה לשיט בן 11 לילות ליפן ודרום קוראיה על אוניית Millennium מבית Celebrity. באנייה נהנה ממסעדות, תיאטרון, מרכז כושר, מועדון לילה, קזינו, ופינוקים נוספים.

גשר ריינבואו (shutterstock)

יום 5: שימיזו, יפן

בשעות הבוקר המאוחרות, נעגון בשימיזו (Shimizu) אחד הנמלים היפים ביותר ביפן. נרד לסיור חוף ונבקר באזור Miho no Matsubara - חורשת אורנים הממוקמת על שפת האוקיאנוס הכחול כשמאחוריה הר פוג'י - יוצרת תמונה עוצרת נשימה! נמשיך לביקור במקדש "שיזוקה סנקן"- אחד המקדשים העתיקים של שיזוקה. עוד נראה ונטייל בגני "טירת סונפו"- Sunpu Castle Park. נבקר במפעל לייצור תה ובתום הסיור, נשוב אל האונייה.

יום 05: אוסקה (נארה), יפן

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיר נארה אשר שימשה כעיר הבירה הראשונה של יפן. נבקר בפארק האיילים הנחשבים לחיה קדושה ומשוטטים בשמורה חופשי. נמשיך בביקור במקדש TODAIJI - הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהה ענק מברונזה. עוד נבקר במקדש "קאסוגה" - מקדש שינטו, שנבנה במאה ה-8 ונחשב לאחד החשובים ביפן. ובשעות אחר הצהריים המוקדמות נשוב אל האונייה.

מקדש טודאיג'י (shutterstock)

יום 6: קובה (קיוטו), יפן

הבוקר נעגון בקובה - העיר החמישית בגודלה ביפן, ובירת מחוז "היוגו". נרד לסיור חוף וניסע אל קיוטו שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים, נבקר באחד מסמלי העיר - מקדש KINKAKUJI - מקדש "פביליון הזהב" בנוי באגם קטן, הוא מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים. ניסע ליער הבמבוקים אראשייאמה (Arashiyama) בקצה המערבי של קיוטו. יער קסום מלא בשבילים רחבים עמוסים קני במבוקים עצומים. נבקר בשוק האוכל הססגוני NISHIKI. ובתום הסיור נשוב אל האונייה. 

 

מעוניינים להירשםהשאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341106
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 200$ הנחה לזוג!

 

יום 7: קוצ'י, יפן

הבוקר נתעורר בקו'צי בירת מחוז קוצ'י שביפן. לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ונבקר בחוף קאטסוראהמה - ונראה את פסל הברונזה של סקמוטו רייומה - בנו האהוב של קוצ'י. נבקר ב טירת קוצ'י Kochi Castle אחת מתוך עשרת טירות יפניות ששרדו את שריפות המלחמות והאסונות שתקפו את יפן הפוסט פיאודלית. הטירה כיום מאכלסת אוצרות מקומיים וחפצים היסטוריים. עוד נבקר במקדש "צ'יקוריניי" Chikurinji Temple ולאחריו באם הזמן יאפשר, נעצור בשוק המקומי. בתום הסיור נשוב למלוננו.

מקדש "צ'יקוריניי" (shutterstock)

יום 8: קגושימה, יפן

הבוקר נעגון בעיר קגושימה בירת מחוז קגושימה והעיר הגדולה ביותר במחוז, השוכנת בקצה הדרום-מערבי של האי קיושו ביפן. העיר זכתה לכינוי "נאפולי של המזרח" בשל מיקומה על המפרץ, מזג האוויר החם והר געש השכבתי סקורג'ימה. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור חוף ונעלה על מעבורת אל האי "סקוארג'ימה" Sakurajima Island שפירושו "אי הפריחה". במרכז האי ניצב הר סַקּורַ גִ'ימָה - הר געש שכבתי פעיל, אשר פסגתו מתפצלת לשלוש פסגות. הפעילות הגעשית בהר עדיין נמשכת וממטירה כמויות גדולות של אפר געשי על סביבתו. נבקר בתצפית של 360 מעלות "ארימורה" Arimura Lava Observatory ובאם מזג האוויר יאפשר נוכל לראות את העשן היוצא מלוע ההר. נראה את שרידי מקדש "קורוקאמי" אשר כוסה בלבה בהתפרצות הגעש הגדולה של 1914- ההתפרצות שנמשכה חודש ימים, ופלטה יותר מ-3 מיליארד טונות של לבה וקברה 687 בתים. המקדש נקבר כליל וניתן לראות רק את שרדי חלקו העליון של השער. נבקר בפארק "Yogan Nagisa" ובו רצועת מעיינות חמים בה נוכל לטבול את הרגליים. נעלה חזרה על המעברות, ואם הזמן יאפשר נשוטט באזור "טנמונקן" - רובע הקניות המרכזי של האזור, בתום הסיור, נשוב אל האונייה

יום 9: בוסאן, דרום קוריאה

עם בוקר נגיע אל חופי דרום קוריאה ונעגון בעיר בוסאן - עיר הנמל הגדולה ביותר בקוריאה הדרומית. לאחר ארוחת הבוקר נרד לסיור חוף ובו נבקר בפארק יונגדוסאן Yongdusan Park הנקרא על שמו של ההר עליו הוא יושב. הפארק משתרע על שטח של כ -69,000 מ"ר ונמלים יותר מ -70 מינים של עצים, אוספים של פסלי אבן מעניינים המתארים גיבורים קוריאנים לאומיים. נעלה לתצפית על העיר והנמל ממגדל בוסאן המתנשא לגובה של 120 מ'. נמשיך ונבקר בשוק ג'אגאלצ'י JAGALCHI MARKET, שוק פירות הים הגדול בקוריאה. נבקר בשוק במקומי "קוקג'ה" Kukj Market, נטייל ברחוב BIFF הסואן ובשעות אחר הצהריים נשוב אל האונייה.

פארק יונגדוסאן (shutterstock)

יום 10: שיט בים

יום שכולו שיט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.

יום 11: אאומורי, יפן

הבוקר נעגון באאומורי בירת מחוז אאומורי ביפן. נרד לסיור חוף, וניסע אל עיירת הירוסאקי שהייתה הבירה הפוליטית והתרבותיו של אזור צ'וגארו בתקופת אדו. נבקר בטירת הירוסאקי - טירה מרשימה ומוקפת עצי דובדבן אשר הוקמה בשנת 1611 על ידי שבט צ'וגארו. נבקר בגנים הבוטנים הסמוכים, עוד נבקר בגן הזיכרון פוג'יטה - אשר נבנה בשנת 1919 בסגנון יפני מסורתי ונקראתה על שמו של איש עסקים מקומי שהיה בעליה הראשון - פוג'יטה קניצ'י. נראה את כיכר אטמון Otemon Square העומדת מול השער הראשי של טירת הירוסאקי. בתום הסיור נשוב אל אאומורי לסיור פנוראמי קצר ולאחריו נשוב לאונייה.

טירת הירוסאקי (shutterstock)

יום 12 :שיט בים

יום שכולו שיט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.

יום 13: יוקואמה - קמקורה (טוקיו) יפן

בשעות הבוקר נעגון ביוקואמה אשר נהרסה ברובה ברעידת האדמה שהתרחשה בשנת 1923 ונפגעה קשה מאוד מהפצצות במלחמת העולם השנייה. למרות הכל, העיר נבנתה מחדש כל פעם, והיום זוהי העיר השנייה באוכלוסייתה ביפן. נרד לסיור חוף ובו ניסע אל קמקורה - עיירת חוף קטנה, מעניינת ושלווה במחוז קנגאווה - אתרים היסטוריים, מנזרים ומקדשים מתקופות שונות, חלקם עתיקים מאד, מנקדים את המפה של קמקורה כמו אבני פסיפס. עיר עתיקה בעלת תרבות ייחודית. נבקר במקדש קוטוקואין, ונראה את פסל בודהה הגדול "דאיבוצו". נבקר במקדש Tsurugaoka Hachimangu - מקדש השינטו החשוב ביות בעיירה. נשוטט ברחוב "קומצ'י" ונשוה אל יוקואמה, שם נבקר בגני "סאנקיין" - Sankeien Garden - גן יפני מסורתי אשר היה פעם ביתו הפרטי של Tomitaro "Sankei" Hara, סוחר משי אמיד. הוא נפתח לציבור בשנת 1906. במרכז הגן נמצא אגם וסביבו גשרים, פלגים, מפלים קטנים, מטעי במבוק, ובריכות. בכל עונה יש פריחה מיוחדת ומרשימה. בתום הסיור נשוב אל האונייה.

גני "סאנקיין" (shutterstock)

יום 14: טוקיו - ירידה מהשיט

לאחר ארוחת הבוקר נפרד מצוות האוניה וניסע אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה, אליה נגיע יום למחרת.

 

מתי יוצאים?

07.04.20

 

מה המחיר?

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי - 5,399$

מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה - 5,299$ (200$ הנחה לזוג) 

**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן

 

מעוניינים להירשםהשאירו פרטים כאן
ונחזור אליכם בהקדם
או בטלפון: 072-3341106
חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 200$ הנחה לזוג!

 

המחיר כולל:

טיסות הלוך ושוב בהתאם למסלול הטיול

2 לילות לפני השיט בבית מלון ברמת תיירות ראשונה בטוקיו

ארוחת ליל סדר בבית חב"ד טוקיו

שיט 11 לילות על אוניית Millennium Celebrity - לינה בחדרים פנימיים, ניתן לשדרג בהתאם לזמינות

סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית

אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול

כלכלה: ארוחת בוקר בבתי המלונות + ארוחות ליל סדר + פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)

תשר למדריכים ונהגים בחו"ל

מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה מצוות "דרך החופש"

 

המחיר אינו כולל:

ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי

תשר למדריך הישראלי

טיפים חובה בשיט בסך 160$ל אדם לתשלום בעת ביצוע ההזמנה

כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל"

 

דמי ביטול:

מרגע הבטחת הטיול ועד 08 לינואר 250$ לאדם

מה 09 לינואר ועד 22 לינואר 30% מעלות הטיול

מה 23 לינואר ועד 04 לפברואר 60% מעלות הטיול

מה 05 לפברואר ועד 16 לפברואר 80% מעלות הטיול

מה 17 לפברואר- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול

 

חשוב:

על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה. כל שינוי באיות השם אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה עלול לגרום לביטול ההזמנה ללא החזר דמי ביטול.

 

כללי:

מחיר הטיסה כולל תוספת דלק ומסי נמל נכון להיום.

ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.

רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה.

העברות ונסיעות באוטובוס הקבוצה שמעבר לתוכנית הטיול ומעבר לשעות נהיגת נהג כרוכה בתשלום נוסף וזאת במסגרת שמירת שעות עבודת נהג.

בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השיט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השיט המקומי בכל אתר.

המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.

מומלץ לבדוק את סוג הביטוח הנדרש בהתאם למסלול.

המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

התמונות להמחשה בלבד

כפוף לתנאי "דרך החופש" מבית "קשרי תעופה"

ט.ל.ח.

 

הטיול מאורגן ובאחריות חברת "קשרי תעופה"

 

מוטק'אים, נוסעים לחו"ל ומחפשים ביטוח? הסוכן ארנון לוקר יטפל בכם אישית ובאופן בלעדי.

לצורך קבלת הצעה מוזמנים להתקשר ישירות אליו למספר 072-3341105 או ללחוץ כאן לפרטים נוספים.

חופשה נעימה!

 

שעת התחלה: 08:00
שעת סיום:20:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  1
0  תגובות 0 אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
טיולים נוספים שיכולים לעניין אותך
8.6.20 - 28.5.20
שיט מאורגן בים הבלטי

שיט מאורגן בים הבלטי

מחיר רגיל: 3,550$
מחיר לחברי מוטק'ה:
3,320$
חברים שהתעניינו:
4
4
4
4
10.6.20 - 27.5.20
קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים

מחיר רגיל: 4,795$
מחיר לחברי מוטק'ה:
4,575$
חברים שהתעניינו:
1
24.5.20 - 13.5.20
שיט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ושערי הברזל

שיט נהרות אל ארבע בירות הדנובה ו...

מחיר רגיל: 3,120&euro
מחיר לחברי מוטק'ה:
2,890&euro
חברים שהתעניינו:
1
למעלה
חזרה