מוטקה > כל הטיולים > טיול מאורגן למרוקו - מהרי האטלס למדבר...טיול מאורגן למרוקו - מהר...
23.3.20 - 13.3.20
טיול מאורגן למרוקו - מהרי האטלס למדבר סהרה

טיול מאורגן למרוקו - מהרי האטלס למדבר סהרה

מחיר רגיל:2,150$
מחיר מוטק’ה:2,110$
חברים שהתעניינו:
6
אודות הטיול

 

11 ימי טיול מקיף במרוקו המרתקת

מרוקו, השוכנת בחלק המערבי של צפון אפריקה, "המַגרֵבְּ", היא מדינה שחיים בה שבטים, עמים ובני דתות שונות. למרוקו נוף פיזי ותרבותי ססגוני: מהרי האטלס המושלגים עד הסהרה, על נאות המדבר שלה. מהקסבות המדבריות עד המלאח היהודי, מתרבות הברברים ועד השבטים המדבריים, מחוף הים התיכון עד החוף האטלנטי. מרוקו היא יריעה של תרבויות: מזרחית, ים-תיכונית, מוסלמית, ברברית, צרפתית. הנופים שלה מושכים את העין והלב. המראות העולים מהעולם המוסלמי המדברי ומן הערים הגדולות במגרב, מצוירים בצבעים ים-תיכוניים עזים. האמנות, האדריכלות, המלאכות המסורתיות, השווקים על ריחותיהם וצבעיהם המשכרים, הגנים, הערים המודרניות שבתוכן שוכנים הרבעים העתיקים - כל אלה ועוד הם על מפת הטיול שלנו, כולל מפגש עם המוזיקה המרוקאית העשירה. ועל כל אלה - העושר השמור לנו, של התרבות היהודית שנוצרה והתקיימה במרוקו. 

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים במייל info@breeza.co.il

ונחזור אליכם בהקדם

או בטלפון: 072-3341112

חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 80$ הנחה לזוג!

 

מסלול הטיול

יום 1 ת"א - קזבלנקה

נצא מת"א דרך אירופה לקזבלנקה אליה נגיע בשעות אחר הצהרים. לאחר סידורי המעבר הממושכים בשדה, ניסע למרכז העיר לסיור היכרות עם בקזבלנקה. לקראת ערב, הגעה למלון. ארוחת ערב ולינה בקזבלנקה.

מסגד חסן השני, קזבלנקה (shutterstock)

יום 2 קזבלנקה - ראבט

בשעות הבוקר נערוך ביקור במסגד חסן השני, אחד המונומנטים המרשימים בעולם המוסלמי ובתום הביקור, נצא צפון מזרחה לעבר רבאט, היא בירתו של המלך. נצא לסיור היכרות עם רבאט. תחילה, נגיע לרחבת הארמון, במוזולאום המפואר של מלכי מרוקו ושרידי מסגד חסאן. לאחר מכן נטייל בראבט, כולל ביקור בגן האנדלוסי ובסמטאות קסבת אודיה, עד לתצפית היפהפיה על האוקיינוס האטלנטי. אחר ארוחת הערב ולינה ברבאט.

יום 3 מקנס - פס

בשעות הבוקר, ניסע למקנס, עיר שהיתה בירתו של הסולטן מולאי איסמעיל במאה ה - 17. נבקר בשרידים החשובים שבעיר הזו: קברו של מולאי איסמאעיל המייצג את מיטב אמנות ההיספנו-מורית, באב מנסור, נעבור במלאח - הרובע היהודי העתיק, במאגר המים ובאורוות המלך. נצא ממקנס אל פס. ארוחת ערב ולינה בפס.

יום 4 פס במיטבה

העיר פס היא בירתה הדתית והתרבותית של מרוקו. העיר נוסדה על ידי מולאי אידריס, ואליה נמלט רבי משה בן מימון (הרמב"ם) בדרכו לארץ ישראל.  "המדינה" שלה השתמרה בצורה יוצאת מן הכלל ודרכה ניתן לראות את עברה המפואר של העיר. באזור העתיק ישנו מבוך של סמטאות פתלתלות השוכן בין כתלי החומות המרשימות. שווקיה הססגוניים מסודרים לפי גילדות של בעלי מלאכה, כאשר שוק הבורסקאים הוא הנפלא ביותר. נעבור במבני דת החשובים, במדרסות, במלאח (הרובע היהודי) ועוד. ארוחת ערב טיפוסית עם פולקלור. ולינה בפס.

כניסה לאחד השווקים, פז (shutterstock)

יום 5 פס - אזור מרזוגה - הסהרה

עם הנץ החמה נצא בדרכנו דרומה, נחצה את האטלס התיכון, נחלוף בעיר הנופש איפראן, בשרידי יערות פארק מרשימים בגודלם ובהם ארזים, ערערים וצמחייה הררית מגוונת ההולכת ומתחלפת בצומח המדברי ככל שנדרים אל גבול הסהרה. נעבור בקניון הזיז בו עברו צבאות גדולים במסעי כיבוש היסטוריים  ובאל-רשידייה שעל גבול המדבר וניסע הלאה לעבר הסהרה. נגיע לאזור תפילאלת בו זרועות נאות מדבר גדולות הנחסמות ע"י חולות נודדים הבאים מהמדבר. ארוחת ערב ולינה באזור ארפוד.  

גמלים במדבר סהרה (shutterstock)

יום 6 טיול ג'יפים בסהרה (נהגים מקומיים)

זה יהיה יום מלא של טיול ג'יפים בסהרה. ניסע על פני חמאדות עצומות בשכבות הנטויות של מורד האטלס הגבוה. שטחם אלו עשירים במאובנים ונבקר במחצבת מאובנים. ננסה ליצור קשר עם נוודים המקיימים אורח חיים עתיק ומיוחד. נעלה לג'יפים על דיונות החול המפורסמות של מרזוגה, נטייל בנאת מדבר ונלמד להכיר את תושבי המדבר ואור חייהם. בנסיעה ארוכה, נגיע אל העיירה ריסאני, זו הנקודה הדרומית ביותר של סחר השיירות במרוקו. נבקר בריסאני, לשעבר סיג'ל מסה, עיר השיירות האדירה ומוצאה של המשפחה העלווית הולטת במרוקו - וכך גם מוצאה דל משפחת אבוחצירה היהודית. לקראת ערב, נגיע לנקודת תצפית למראה בלתי נשכח על השקיעה המרהיבה מעל דיונות מרזוגה. חזרה למלון, ארוחת ערב ולינה באזור מרזוגה.

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים במייל info@breeza.co.il

ונחזור אליכם בהקדם

או בטלפון: 072-3341112

חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 80$ הנחה לזוג!

  

יום 7 קניון הטודרה - עמק הדאדס - בומלן

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לסיור בעמק הטודרה, המנקז את הפשרת השלגים של האטלס הגבוה: קסבות ציוריות, עצי פרי וחקלאות הררית מלוים את העמק הנפלא המסתיים בקניון רחב. נמשיך לקניון הדאדס, בו נראה את המשכה של תרבות הבניה בבוץ וחקלאות שלחין מגוונת. נגיע בערב לעיר המדברית בומלן. לינה במלון באזור בומלן. 

קניון הטודרה (shutterstock)

יום 8 איט בן אדו - וארזאזאת - מרקש

מבומלן נצא בנסיעה בדרך 1000 הקסבות לעבר ווארזאזאת. נמשיך לביקור בקסבה המרשימה איט בן - אדו. הקסבה הציורית שוכנת לרגלי גבעה, ובה צולמו  מספר סרטים ידועים (יהלום הנילוס, גלדיאטור, קנדון ועוד..). משם נעלה להרי האטלס הגבוה, למעבר ההרים טיזנטיצ'קה, בו נופים אלפיניים מחליפים את נופי המדבר, ונרד למרקש. ארוחת ערב ולינה במרקש. 

איט בן אדו (shutterstock)

יום 9 מרקש

מרקש זוהי עיר בעלת אופי יוצא דופן, ססגונית ומרנינה ואפופה באוירה קסומה ואגדית. העיר בנויה מבתים בגווני ורוד וחום, לרגלי האטלס הגבוה. לאחר ארוחת הבוקר, נצא ​לשוטט בשווקים הססגונים, ב"מדינה" ובמלאח היהודי. נבקר במנרה ובגני הכותוביה - המסגד הגבוה בעיר, ובארמון הבאהיה. אחה"צ נשוטט בשווקים ובכיכר ג'מעה אל פנע: נראה מאלפי נחשים, מוכרי מים, מנחשים בקלפים, רופאי אליל, מגידי עתידות, מספרי סיפורים, לוליינים ונגנים, ועוד טיפוסים ודמויות. ארוחת ערב ולינה במרקש.

גני מנרה, מרקש (shutterstock)

יום 10 מראקש - אסווירה (מוגדור)

נצא בנסיעה מערבה לעיר החוף אסווירה, העיר ה"מצוירת". נכנס לעיר המוקפת חומה עתיקה, נעלה למצודת הים נבקר את אומני העץ ונסייר בסימטאות המזכירות את פורטוגל (ולא בכדי….)  נבקר בבית הקברות היהודי בו נמצא קברו של המקובל פינטו ובמלאח. לקראת ערב, חזרה למרקש. ארוחת ערב ולינה במרקש.

אסווירה (shutterstock)

יום 11 מרקש - קזבלנקה - ת"א

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נעזוב את מרקש וניסע לעבר קזבלנקה אליה נגיע לקראת הצהריים. נשלים את ביקורנו בעיר הלבנה ובהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה לטיסה ארצה דרך אירופה חזרה לתל אביב.  (*) ייתכנו שינויים בסדר הביקורים

 

מתי יוצאים?

13.3.20

2.4.20

מה המחיר?

מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי - 2,150$

מחיר מיוחד לגולשי מוטק'ה - 2,110$ (80$ הנחה לזוג)

תוספת ליחיד בחדר - 450$

**מחפשים שותפים לטיול? פרסמו מודעה בלוח המודעות שלנו אנא לחצו כאן  

 

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים במייל info@breeza.co.il

ונחזור אליכם בהקדם

או בטלפון: 072-3341112

חשוב: הזדהו כגולשי מוטק'ה וקבלו 80$ הנחה לזוג!

 

המחיר כולל:

טיסות לקזבלנקה וחזרה, דרך יעד ביניים באירופה

לינה: מלונות ברמת תיירות טובה 

כלכלה: על בסיס חצי פנסיון 

תחבורה : אוטובוס ממוזג וחדיש צמוד לכל ימי הטיול וטיול ג'יפים בסהרה

הדרכה:  מדריך מומחה ליעד מבית בריזה ומדריכים מקומיים לפי הצורך

כניסות לאתרים: כלולות עפ"י המסלול המפורט

אשרת כניסה: ויזה קבוצתית בהגעה למדינה

תשר : לנותני השירותים בחו"ל בלבד

ערכת שמע לכל נוסע

 

המחיר אינו כולל:

כל פרט שאינו מצוין בסעיף " המחיר כולל"

הוצאת דרכון או חידושו

הוצאות בעלות אופי אישי                                                     

ארוחות שאינן כלולות

ביטוח נסיעות ומטען

 

תנאי ביטול 

מרגע ההרשמה ועד 90 יום לפני יציאת הטיול - 300$ למטייל

מ-89 עד 60 ימי עבודה לפני יציאת הטיול - 800$ למטייל

מ-59 עד 30 ימי עבודה לפני יציאת הטיול - 1950$ למטייל

מ - 29 ימים לפני יציאת הטיול ועד יציאת הטיול - סכום הטיול במלואו

מומלץ לעשות ביטוח מרגע ההרשמה לטיול. * מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג). נא לוודא שהדרכון  בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה למרוקו. 

 

לשימת לב המזמין,

כי המדובר במוצר פרימיום וייחודי הכרוך בהשקעה והתאמה ללקוח, כאשר הזמנה מסוג זה אינה מבוצעת במכר מרחוק על פי שיווק אינטרנטי או דומה לכך. יש לשים לב לתנאי הביטול הנקבעים בהתאם לספקי השירות השונים, כמו כן, כל ביצוע הזמנה מחייב אישור הלקוח מראש והסכמתו כי קרא מלא התנאים לרבות העובדה, כי עסקאות מסוג זה אינן מבוצעות באינטרנט, אלא באישור פרונטלי של הלקוח (לא מכר מרחוק), על כל ביצוע הזמנה מסוג זה יחולו הוראות חוק הגנת הצרכן בתנאים המתאימים.

 

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול). ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה. ** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055 או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול . מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול

 

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום 

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון. עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300$ המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי. יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת). (תנאי הביטול למעלה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). 

 

אופן ותנאי תשלום בטיולי בריזה 

התשלום יתבצע באמצעות טופס הרישום בו יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות: 

באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס 

בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

 

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון 

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

 

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה 

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות. יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':  1 להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה. 2 בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר. פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide). 

 

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה 

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.  

 

ציוות חדרים לטיול - חדר למטייל בודד 

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.  לחדר לבודד (סינגל) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי. 

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' הטלפון בכל רחבי הארץ - 5400*

אשרת כניסה למרוקו

למרוקו דרושה אשרת כניסה. אשרת הכניסה היא קבוצתית ועלות הטיפול בה כלולה במחיר הטיול. עם ההרשמה יש לשלוח צילום דרכון ברור, כולל עמוד הארכת תוקף במידה ויש.

לתשומת לבכם:

בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש. 

למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.

הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

הטיול מאורגן ובאחריות חברת הטיולים "בריזה"

 

מוטק'אים, נוסעים לחו"ל ומחפשים ביטוח? הסוכן ארנון לוקר יטפל בכם אישית ובאופן בלעדי.

לצורך קבלת הצעה מוזמנים להתקשר ישירות אליו למספר 072-3341105 או ללחוץ כאן לפרטים נוספים.

חופשה נעימה!

 

שעת התחלה: 08:00
שעת סיום:20:00
סוג קטגוריה:
חברים שהתעניינו באירוע  6
6  תגובות  אהבו


התמונה של תגונה
מרים א 18/11/19
באיזה תאריך הטיול למרוקו?
התמונה של תגונה
מוטק'ה טיולים 18/11/19
שלום מרים, הטיול יוצא בתאריכים 6-16.12.19 יום טוב, מערכת מוטק'ה
התמונה של תגונה
תמי בר-און 12/12/19
לפי הכתוב יש טיול במרץ
התמונה של תגונה
מוטק'ה טיולים 12/12/19
שלום תמי, נכון, יש טיול במרץ. הטיול בדצמבר יצא, ומאז התווספו שני תאריכים נוספים. מערכת מוטק'ה
התמונה של תגונה
יגאל עידן 20/12/19
אם איזו חברה יוצא הטיול במרץ ומה שמו של המדריך?
התמונה של תגונה
מוטק'ה טיולים 22/12/19
בוקר טוב יגאל, הטיול מאורגן על ידי חברת בריזה. לפרטים נוספים על המדריך אנא צור קשר עם החברה בטלפון 072-3341112 מערכת מוטק'ה
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
טיולים נוספים שיכולים לעניין אותך
24.6.20 - 18.6.20
טיול מאורגן למונטנגרו

טיול מאורגן למונטנגרו

מחיר רגיל: 1,125$
מחיר לחברי מוטק'ה:
1,102$
חברים שהתעניינו:
4
4
4
4
24.5.20 - 17.5.20
טיול מאורגן לבולגריה מקדוניה ויוון

טיול מאורגן לבולגריה מקדוניה ויוון

מחיר רגיל: 1,199$
מחיר לחברי מוטק'ה:
1,175$
חברים שהתעניינו:
2
2
למעלה
חזרה