מוטקה > מודעות > שותפ/ים לטיול טרק כשר בהרי האלפים
שותפ/ים לטיול טרק כשר בהרי האלפים

שותפ/ים לטיול טרק כשר בהרי האלפים

התמונה של תגונה פורסם ע”י יויו1980 08/04/18
מחיר: 
שותפ/ים לטיול טרק כשר בהרי האלפים, זמן משוער 08-07-2018 עד 19-07-2018

אהלן, שמי יויו, בן 38, דתי, שומר שבת וכשרות, אוהב טבע וטרקים, מחפש שותף/שותפים לטיול בהרי האלפים בקיץ.

התוכנית היא לשכור וילה נחמדה באיזור כפרי, באלפים, ולצאת לטייל מידי יום בהרים, המסלולים יהיו של 4-6 שעות הליכה נטו ליום, ובסיום כל יום נשוב לדירה נוחה נקיה עם ארוחה חמה כשרה, מקלחת חמה וסדינים נקיים. (אני לא כל כך אוהב לישון בשטח באוהל...).

בנוסף אחת לשבוע נעשה טרק ארוך של יומיים (20-30 ק"מ בסה"כ), ונלון באכסניות הממוקמות על מסלול הטרק באיזורים יפהפיים מבודדים בלב הטבע.

אני חובב לכת ונווט מקצועי, עשיתי טרקים רבים באיזור האלפים (צרפת, איטליה, שווייץ, יוון ובולגריה) וכמובן גם בישראל, אני דובר 5 שפות ויכול להסתדר בכל ארץ, (כמעט! מלבד איראן חחח). אני גם יודע להכשיר מטבח וגם טבח מצויין, אני אבשל יום יום ארוחות חמות ומזינות. אני מחפש שותף/שותפים ספורטיביים, גיל לא משנה העיקר שיהיו חבר'ה על הכיפק שאוהבים ללכת הרבה ונהנים מהטבע.

התוכנית שלי היא טיולי הליכה בטבע, (ולא שופינג בערים ובקניונים...).

אני שומר הלכה: זה אומר שאת השבת אני מנצל עבור מנוחה, אני אישית לא מטלטל כלל מחוץ לבית וכן לא מטייל מחוץ לגבולות העיירה. מבחינת כשרות זה אומר שאני אדאג למזון כשר לכל התקופה, הבשר והעוף אקנה בחנות כשרה אחרי הנחיתה בז'נבה, ואת שאר המזון נצטייד בכפר על פי רשימת כשרות של הרבנות המקומית.

אני רוצה לעשות את הנופש בתאריך: 08 ביולי, ולסיים ב-19 יולי. התאריך גמיש.

התוכנית היא לשכור וילה בכפר האלפיני Bourg-Saint-Maurice שבאלפים הצרפתיים בגבול צרפת-איטליה, במרחק כחצי שעה נסיעה מהפארק הלאומי הענק: פארק נסיונל דה-לה-ונואז (parc national de la vanoise) בגבול צרפת-איטליה, שהוא הפארק הלאומי עם מרחב הטבע הגדול ביותר בכל מערב אירופה (שמורת טבע בשטח מעל 1200 ק"מ מרובע), ובו אלפי מסלולי הליכה וטרקים מרהיבים מול הרי שלג והרים ירוקים, ולמרגלות נחלים זורמים, נוף בראשית, עם אוויר צלול, בתקופה שבארץ סובלים משרב ואובך, באלפים עושים חיים... עם טמפרטורות קרירות שאינם עולות על 24-20 מעלות. פרטים על הפארק תוכלו למצוא באתר: http://english.vanoise-parcnational.fr/fr/vanoise-national-park.html סרטונים המתארים את הפארק ניתן לצפות ביוטיוב (בגלל שהפארק בצרפת הדיבוב בצרפתית, אבל אפשר גם רק מהצילומים להתרשם):

https://www.youtube.com/watch?v=S3BsXZeo9bs https://www.youtube.com/watch?v=s1WrS9LxoMY

https://www.youtube.com/watch?v=t9nJ5Rccncg

https://www.youtube.com/watch?v=nudsuRPcgxg&t=780s

אני נוטל על עצמי לארגן את כל הנופש, כולל: טיסות, רכב חדיש צמוד, דירת נופש, 3 ארוחות ביום, טיולים והדרכה. יש לציין כי בעשר שנים האחרונות אני מטייל שם מדי קיץ, ואני מכיר את האיזור היטב ממש על כף היד! הטיול כולו יעלה לאדם ל-11 לילות לא יותר מ- 6.000₪ אם את/ה מעונין נא ליצור קשר, כי חייבים קודם לערוך היכרות ראשונית בו נוכל לדון על כל פרטי הטיול, אם נמצא מתאימים נוכל לסגור את העניינים בהקדם.

מטעמי בריאות אני מחפש שותף לא מעשן! המייל שלי שם תשאירו לי מספר טלפון ואחזור אליכם בהקדם: alpskosher@gmail.com

 

0  תגובות  אהבו

כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה