חזרה להחיים הטובים

"אל תקראו למופע הזה נוסטלגי"

חנן יובל, דורית ראובני ואורי הרפז חוזרים לשתף פעולה בהרכב "שלושתנו", ויוצאים למסע הופעות עם מיטב הלהיטים של כל אחד מהם. אתם, גולשי מוטק'ה, מקבלים הנחה מיוחדת
מאת הדס בשן 30/01/19
'יש גם אנשים אחרי צבא בהופעות'. מימין: הרפז, ראובני ויובל, צילום: מושיק ברין

 

 

 

"אנחנו מכירים אחד את השני כל כך הרבה שנים, מתחככים זה לצד זה, ואחרי כל הזמן הזה המשפחות לחצו שנמסד את הקשר", כך מסביר חנן יובל את החיבור שמתקיים על הבמה עם ההרכב "שלושתנו" - שמכיל אותו, את דורית ראובני ואת אורי הרפז (אקס "הפרברים"). ההרכב, שנולד בהופעה חד פעמית לפני שלוש שנים, המשיך למסעות הופעות שקיבלו את הטייטל "הסופרגרופ של הזמר העברי", ובימים אלה מתכונן למסע ההופעות השלישי שיסמן את הופעתם ה-200. במסע הופעות זה אתם, גולשי מוטק'ה, תוכלו ליהנות ממחיר מיוחד.

 

יובל, ראובני והרפז חורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה, מופיעים בפני קהלים שונים עם המיטב מהרפרטואר של כל אחד מהם, בין היתר "שהשמש תעבור עלי", "צל ומי באר", "היום היום", "ליל חניה", "מתוק התפוח", "הגיטריסט", "מסביב למדורה" ו"האיש מן הבקעה". כשמדובר בשלושה פרפורמרים כל כך ותיקים ומקצועיים, הקהל צריך לעשות מאמץ מיוחד כדי לא להשתלט על הארוע עם שירה צורמנית בציבור, ולתת להרמוניות המעודנות לעשות את שלהן. "אני כמובן אוהבת ששרים איתי אבל הקהל גם יודע להקשיב", מבהירה ראובני. "ההרמוניה שנוצרת כשאני שרה עם שני גברים והגיטרות של כולנו היא משהו מיוחד מאוד".

 

ראובני משחזרת את ההיכרויות בין שלוש צלעות המשולש הזה. "את אורי אני מכירה מאז הצבא, שרנו יחד בלהקת פיקוד מרכז, שנינו קיבוצניקים - הוא בן מרחביה ואני משער העמקים, ותמיד היה בינינו חיבור סביב זה. חנן היה המוזיקאי הראשון שעבדתי איתו אחרי הצבא במופעים ברחבי הארץ. גם חנן ואורי הצטלבו המון לאורך השנים, ובמשך שנים היה להם את ההרכב 'החברים של בני', אחרי שבני אמדורסקי נפטר. מי שהציע ששלושתנו נתאחד לערב משלנו הוא אחיו של אורי, תמיר הרפז, וזה עבר מהרגע הראשון".

 

 

חנן יובל: "ראיתי הופעה של פול סיימון ולא כי הוא ותיק וזקן"

 

 

למעלה
חזרה