חזרה ליחסים

כנגד כל הסיכויים: הזוגות היציבים של הוליווד

בעוד שכל זוג שלישי סביבם מתגרש, יש גם כמה זוגות שמצליחים להחזיק זוגיות ארוכה, יציבה וחפה משערוריות. מגולדי הון וקורט ראסל ועד וורן בייטי ואנט בנינג – קבלו אותם
מאת קרן אוחיון 03/09/19
כנגד כל הסיכויים: הזוגות היציבים של הוליווד
גולדי הון וקורט ראסל, מהזוגות היציבים בתעשייה. מה הסוד שלהם? (צילום: shutterstock)

 

יציבות היא לא בדיוק מושג שגרתי בהוליווד. אנחנו יותר שומעים על גירושים ופרידות מאשר על חתונות וזוגות שמחזיקים מעמד בזוגיות יציבה ונטולת שערוריות. אבל זה לא אומר שאין זוגות כאלה - הם פשוט מעטים, כמעט נדירים. מצאנו כמה כאלה, שמחזיקים מעמד כנגד כל הסיכויים, וניסינו להבין מה גורם להם להישאר ביחד גם למעלה מעשרים שנה.

 

טום הנקס וריטה ווילסון

 

ניהלו רומן סוער כשהנקס היה נשוי - שהסתיים בנישואים שלהם. טום הנקס וריטה ווילסון, צילום: Shutterstock

 

הזוג: טום הנקס, 63 וריטה ווילסון, 63. שניהם שחקנים, במאים ומפיקים בהוליווד, שמחזיקים גם בית באי פארוס ביוון, מולדתה של ריטה.

כמה שנים ביחד: 30 שנה + שני ילדים משותפים.

איך מחזיקים מעמד: באופן מפתיע, בני הזוג הכירו דווקא כשהנקס היה נשוי ואב לשני ילדים, וניהלו רומן סוער שכאמור הסתיים בנישואים ארוכים במיוחד. בראיון לפודקאסט   “Sooo White Guys”,  אמר הנקס למנחה פיבי רובינסון: "למדנו את סוד האושר הזוגי כבר לפני זמן רב וזה תמיד להגיד אחד לשני את האמת. חוץ מזה היא גורמת לי היום לצחוק יותר מאי פעם". בתקשורת לא דווחו משברים כאלה ואחרים של בני הזוג, והם תמיד מוצגים בתור דוגמה לכמה נדירים הם נישואים ארוכים ויציבים בהוליווד. לפני 5 שנים, כשריטה ווילסון חלתה בסרטן השד, התפרסם שהנקס מטפל בה במסירות נפש, מה שרק הגביר את הפופולריות שלו בקרב הקהל.

 

גולדי הון וקורט ראסל

 

גולדי הון עם בן זוגה מזה 36 שנה, קורט ראסל, צילום: Shutterstock

 

הזוג: גולדי הון, 73 וקורט ראסל, 68. הזוג אגב מעולם לא נישא באופן רשמי, אבל הם נאמנים זה לזו גם בלי תעודות.

כמה שנים ביחד: 36 שנים. לשניים יש בן משותף והם משמשים הורים לילדיה של הון מבעלה לשעבר (אוליבר והשחקנית קייט הדסון).

איך מחזיקים מעמד: הדסון, הבעל לשעבר, טען בספר שכתב שהון היא טיפוס בוגדני וכי בגדה בבעלה הראשון בשלל רומנים, למשל עם השחקן וורן בייטי. עוד כתב בספרו שביום חתונתם, ביקשה ממנו גולדי שאלה יהיו נישואים פתוחים. הון הכחישה את הדברים, ובשנים שהיא עם ראסל לא נקשרו בשמה או בשמו שערוריות ושמועות משום סוג שהוא. גם לכך התייחס הבעל לשעבר, וטען בספרו שלפחות בשנות נישואיהם הראשונות, הון הייתה גם עם גברים אחרים. מה הסוד של גולדי ושל קורט? בראיון לתוכניתה של קייטי קוריק ב-2013 אמרה הון: "אני לא בטוחה אם גברים ונשים נועדו לחיות יחד תקופות ארוכות, כי אנחנו כל כך שונים. אני חושבת שאנחנו צריכים להכיר את ההבדלים בינינו ולא לצפות מהגברים שיהיו כמונו, או שישלימו אותנו".

 

מישל פייפר ודיוויד אי קלי

 

ביחד כבר 26 שנה. מישל פייפר ודיוויד אי קלי, צילום: Shutterstock

 

הזוג: השחקנית מישל פייפר, 61, והבמאי-תסריטאי דיוויד אי קלי, 63, הכירו בבליינד דייט שיזמו חברים משותפים ומאז לא נפרדו. אלה נישואיה השניים של פייפר.

כמה שנים ביחד: 26 שנה. פייפר החלה זמן קצר לפני היכרותה עם דיוויד בהליכי אימוץ, ולאחר שכבר יצאו זה עם זו קיבלה את קלודיה רוז, כיום בת 23. שנתיים לאחר מכן ילדה את ג'ון הנרי, בנם המשותף של בני הזוג.

איך מחזיקים מעמד: דיוויד אי קלי סיפר בכמה ראיונות שאשתו משמשת עבורו כמוזה, בין השאר לדמותה של אלי מקביל שנכתבה בהשראתה. "לדיוויד ולי הייתה עבודה לא פשוטה בלנסות ולקיים דו-שיח כשהתחלנו לצאת", סיפרה פייפר ב-25.9.13 בראיון ל"ישראל היום". "מהר מאוד אל תוך הזוגיות שלנו הפכנו להורים, והנה החודש הבן הצעיר שלנו עוזב את הבית לטובת הקולג', אז הקן שלנו מתרוקן ועכשיו לראשונה יהיה לנו רק אחד את השנייה". באותו ראיון גם אמרה: "אני מעניקה למשפחה שלי את העדיפות העליונה בחיי".

 

וורן בייטי ואנט בנינג

 

סיפר כי התאהב בה תוך דקות. וורן בייטי ואנט בנינג, צילום: Shutterstock

 

הזוג: וורן בייטי, 81, שנחשב לשובר הלבבות של הסבנטיז והשחקנית הנהדרת אנט בנינג, בת 70.

כמה שנים ביחד: 26 שנים, אחרי שהוא ליהק אותה לסרט "באגסי". לזוג ארבעה ילדים משותפים, אחד מהם יצא מהארון כטרנסג'נדר כשהיה בן 16 בלבד. בעיתונות צוין שלבייטי היה קשה לקבל אותו, אבל לבסוף יצא בתמיכה פומבית בו.

איך מחזיקים מעמד: "התאהבתי בה תוך דקות",  מצוטט בייטי ב"הארץ" מכתבה שפורסמה ב-10.10.2002. "חשתי מין התחבטות פנימית. מצד אחד שמחתי שנפגשנו, מצד אחר התחלתי להתאבל על דרך חיים שבאה אל סופה. חשבתי לעצמי, 'מעתה והלאה הכל יהיה אחרת'". בייטי ליהק את בנינג לסרט והבטיח: "אני לא אתחיל איתך, אבל אם יתמזל מזלי וזה יקרה, אני רוצה להבטיח לך שאנסה להכניס אותך להריון בו במקום". מאז לא נקשרו בשמו (או בשמה) שערוריות או אפילו רמזים על בגידות, ובנינג אף עמדה מאחוריו כשיצאה הביוגרפיה הפרובוקטיבית שלו, במסגרתה טען המחבר שבייטי יצא עם למעלה מ-12 אלף נשים, כולל ציפי רפאלי שלנו.

 

הריסון פורד וקליסטה פלוקהארט

 

יש ביניהם 23 שנה הפרש, והם יחד 17 שנה. פורד ופלוקהארט, צילום: Shutterstock

 

הזוג: קליסטה פלוקהארט, 54 (שהתפרסמה בתור "אלי מקביל") והריסון פורד, 77.

כמה שנים ביחד: 17 שנה. בני הזוג הכירו בטקס גלובוס הזהב בשנת 2002 בדרך משעשעת – פלוקהארט שפכה על פורד יין בטעות. פורד צוטט שנה לאחר מכן כשאמר בראיונות: "אהבה רומנטית היא צורת האהבה הכי מספקת שיש, ויש פוטנציאל לחוות אותה בכל גיל. לא הופתעתי שהתאהבתי חזק כל כך". ב-2009 השניים התחתנו. אלה נישואיה הראשונים של פלוקהארט והשלישים של פורד. פורד גם אימץ את בנה (המאומץ מלידה) של פלוקהארט, כיום בן 18, שהצטרף לארבעת ילדיו הבוגרים של פורד משני נישואיו הקודמים ולשלושת נכדיו.

איך מחזיקים מעמד: לפי אתר IMDB כוכב סרטי אינדיאנה ג'ונס הציע לקליסטה נישואים עם יהלום בשווי 300 אלף דולר, שהוגש לה בתיק של גוצ'י, ואמר לה: "הינשאי לי, אני רוצה לחלוק את חיי איתך". קליסטה השיבה בחיוב: "אנשא לך. אתה הדבר הטוב ביותר שקרה לי מאז שבני ליאם נולד ושנינו רוצים לחלוק את חיינו איתך". השניים מנהלים חיי זוגיות הרחק מאור הזרקורים, ממעטים בהגעה לאירועים מתוקשרים ונעדרים כמעט לחלוטין ממדורי הרכילות. כשהם כבר נראים בהם, מדובר בצילומי פפרצי שמתעדים את קליסטה בביקיני ואת פורד בבגד ים מינימלי, או לאלף אלפי הבדלות - כשפורד עבר תאונה לפני 5 שנים עם מטוסו הפרטי וקליסטה סעדה אותו במסירות.

 

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי

 

הכירו ב-2004 והתחתנו ב-2008, ברגע שמדינת קליפורניה אישרה נישואים חד מינייים. דג'נרס ודה רוסי, צילום: Shutterstock

 

הזוג: מנחת תוכנית האירוח המצליחה בארה"ב אלן דג'נרס, 61 ורעייתה השחקנית פורשיה די רוסי, 46.

כמה שנים ביחד: בנות הזוג הכירו ב-2004 והתחתנו ב-2008, ברגע שמדינת קליפורניה התירה נישואים חד מיניים. דג'נרס ודי רוסי הציגו את סרטון החתונה שלהן בתוכנית האירוח של אופרה ווינפרי, כחלק מקמפיין לקידום הקהילה החד מינית שהן הפכו לנציגות נאמנות שלה.

איך מחזיקים מעמד: השתיים מככבות חדשות לבקרים במדורי הרכילות והנדל"ן (הן חובבות מסחר בנכסים מניבים) של הוליווד, ולא חוששות לחשוף את חייהן האישיים. בראיון למגזין האמריקאי out אמרה די רוסי: "את ממש חייבת לרצות שיהיו לך ילדים, ואף אחת מאיתנו לא ממש רצתה את זה". במקרים נדירים מדווחת התקשורת על ויכוחים בין השתיים, אחד מהם היה לפני שנים אחדות כשהאתר ראדר אונליין דיווח שדג'נרס רוצה לעבור ניתוח הקטנת חזה, ואילו די רוסי מתנגדת בתוקף. "היא אוהבת את אלן בדיוק איך שהיא עכשיו וחושבת שהחזה שלה נהדר", סיפרו לאתר מקורבים, שחשפו שהסוגיה גורמת למתח רב ביחסים בין השתיים ולוויכוחים. אם לשפוט על פי הזוגיות היציבה שלהן, כנראה הסיפור מזמן מאחוריהן.

 

מבוגרים, מאוהבים ומצטלמים

זוגיות מנצחת בעשרה צעדים

בגיל 60 התאהבתי כמו מתבגרת

בלי פוטושופ: הכוכבות בהוליווד במראה הטבעי

0  תגובות  אהבו

כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
עוד ביחסים

המדריך המלא לזוגיות מוצלחת בפרק ב'

 

מחקרים מראים שבני הגיל השלישי שחיים בזוגיות נהנים מאורח חיים איכותי, ממצב נפשי ופיזיולוגי טוב יותר,...

לקריאת הכתבה
הגיל והתרגיל: טיפים לחיזור בגיל 60+

מתי בפעם האחרונה יצאתם לדייט? אם התשובה שלכם היא לפני 10, 20 או 30 שנה – כדאי שתמשיכו לקרוא. יש סיכוי טוב שדברים...

לקריאת הכתבה
כמהים לזוגיות, אך מחבלים בה

לפעמים, בסיומו של שבוע קשה, לאחר שעות רבות של טיפול זוגי, אני תוהה, לשם מה? למה אנחנו, נשים וגברים, טורחים...

לקריאת הכתבה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה