מוטקה > בלוגים > הבלוג של אסתי טל > התיאטרון הקאמרי בשיתוף איגוד המוסיקאים הישראלי עורך מופע חגיגי למלחין אפי נצר עם תוכנית עשירה ומגוונת, שופעת יצירתיות והרמוניה. על במת הקאמרי יככבו זמרים מוכרים ואהודים, שישמיעו ממיטב שיריו של המלחין הפורה, בהנחייתו של דרור קרן.

התיאטרון הקאמרי בשיתוף איגוד המוסיקאים הישראלי עורך מופע חגיגי למלחין אפי נצר עם תוכנית עשירה ומגוונת, שופעת יצירתיות והרמוניה. על במת הקאמרי יככבו זמרים מוכרים ואהודים, שישמיעו ממיטב שיריו של המלחין הפורה, בהנחייתו של דרור קרן.

התיאטרון הקאמרי בשיתוף איגוד המוסיקאים הישראלי עורך מופע חגיגי למלחין אפי נצר עם תוכנית עשירה ומגוונת, שופעת יצירתיות והרמוניה. על במת הקאמרי יככבו זמרים מוכרים ואהודים, שישמיעו ממיטב שיריו של המלחין הפורה, בהנחייתו של דרור קרן.

צלם: נתן יעקוביץ'
 
אפי נצר  הלחין שירים המושרים בפי כל עד היום, ובהם: מלכות החרמון, גולני שלי, אם תשוב, פרחים בקנה, מישהו הולך תמיד איתי, ראי רחל, ובלדה לחובש.

ביום שישי 28.4 בשעה 11:00 הוא יהיה אורח הכבוד במופע מיוחד אליו יחברו חבריו הטובים, ביניהם, ששי קשת, יזהר כהן, ישי לוי, שישמיעו ממיטב השירים שהלחין, ביניהם לדבריו, אפילו שירים שאיש לא יודע שהוא הלחין.

מלבד היותו מלחין, נחשב נצר כאבי ערבי השירה בציבור  וכמי שהקים את חבורת הזמר הראשונה בארץ וגילה במסגרתה זמרות שזכו בהמשך לקריירה מצליחה, דוגמת עדנה לב וירדנה ארזי. במרוצת השנים זכה נצר לשורת פרסים על תרומתו לזמר העברי.

בשנת 2015 הוענק לו פרס אקו"ם ע"ש נעמי שמר על מפעל חיים.
"...קשה לחשוב על המוזיקה הישראלית ללא אפי נצר. האיש והאקורדיון מדרבן את הקהל לשיר עוד ועוד משירת הארץ הכול כך אהובה עליו. הוא עושה זאת בכריזמטיות הייחודית לו, בשמחת חיים ובאנרגיות שאינן ברורות מאליהן", ציינו השופטים והרעיפו עליו שבחים.

עורך ומפיק: אבי גז, עיבודים, ניהול מוסיקאלי ופסנתר: ורד פיקר
 
משתתפים : ששי קשת, יזהר כהן, ישי לוי, עדנה לב, מיכל טל, אליה טל, עדי כהן, טל סונדק, אנסמבל גלעד אפרת  עם מיקה שדה, שירי נצר, צעירי הקאמרי : שירן הוברמן, הראל ליסמן, ענת מושקובסקי, רפאל עבאס.
נגנים: תופים אלמוג ליזמי,  בס איליה צ'ולסקי,  גיטרות שמוליק שמיר, נשיפה ניצן עין הבר
*אנסמבל גלעד אפרת: שירה ויוקללי מיקה שדה, כינור ליאת רוזנברג, מנדולינה רזיאל צור, קונטרבס, עיבודים והפקה מוסיקאלית גלעד אפרת
 
יום שישי 28.4 בשעה 11:00 באולם קאמרי 1
 
מבצע כרטיסים אחרונים במחיר 75 ₪ נא לציין בקופת הקאמרי או באתר קוד הנחה 1975 טל' הקופה: 036060900
 
 
 
 
0  תגובות  אהבו

954
כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
פוסטים אחרונים

ניסים ונפלאות
בודקת אם אתם עדיין קיימים בעידן הבלבלת הקורונטית. אודליה
לקריאת הפוסט
"לילה בפריז" השאנסונים הגדולים של כל הזמנים
צילום: באדיבות תיאטרון הקאמרי מסע לילי קסום בעיר האורות לצלילי מיטב שיריהם של אדית פיאף, ז'אק ברל, שארל...
לקריאת הפוסט
תחושת בטן - דרמה משפחתית שעולה על במת תיאטרון הקאמרי
צילום: גבריאל בהרליה. תחושת בטן עוסקת בחופש הבחירה של נשים בתקופתנו: לגבי גופן, מסלול חייהן והייעוד שלהן...
לקריאת הפוסט

מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה