מוטקה > בלוגים > הבלוג של אסתי טל > "ההצגה חייבת להיגמר" - קומדיה קורעת מצחוק מאת הנרי לואיס, ג'ונתן סאייר, הנרי שילדס (שלישיית תיאטרון "הבלגן") העולה בתיאטרון בית ליסין, זכתה בפרס הקומדיה הטובה ביותר ומוצגת בימים אלו בהצלחה בניו-יורק ובלונדון

"ההצגה חייבת להיגמר" - קומדיה קורעת מצחוק מאת הנרי לואיס, ג'ונתן סאייר, הנרי שילדס (שלישיית תיאטרון "הבלגן") העולה בתיאטרון בית ליסין, זכתה בפרס הקומדיה הטובה ביותר ומוצגת בימים אלו בהצלחה בניו-יורק ובלונדון

צילום: כפיר בולוטין 

הצגה בה הכול משתבש. דלתות נטרקות, נתקעות, נפתחות מעצמן, ידיות נושרות ברגע שנוגעים בהן, הקירות זזים, עליית הגג קורסת - זהו רק חלק מהבלגן המתרחש על הבמה.
הנוסח העברי של ההצגה הוא פרי מלאכתם של גור קורן, מורן רוזן ואודי בן משה שגם ביים את ההצגה.


זה היה אמור להיות הערב היפה בחייהם של שחקני להקת התיאטרון המקצועי רמת השקמה, ההצגה המעולה והמותחת שלהם "רצח באחוזת המילטון" הגיעה סוף-סוף לערב הבכורה שלה.

"איריס הספרית, דני הפקח, אבישי הקבלן, מתן מבית הכנסת, נהג המונית באחו ואפילו ירון ממחלקת המים למדו את התפקידים שלהם בצורה מושלמת, והם מוכנים להציג בפניכם את אחת ההצגות המרתקות ביותר שתראו בשנים הקרובות", פנה השחקן לירון ברנס בקריצה ובמאור פנים אל קהל הצופים באולם, הציג את הדמויות המשתתפות בהצגה, כשכל אחד מהשחקנים/ות הגיח בהפתעה לעבר הבמה וסיפר כיצד הגיע לחוג התיאטרון ב"מתנ"ס השקמה". הטיפוסים המצחיקים שהתברכו בכושר ביטוי מיוחד, התקבלו במחיאות כפיים וקריאות שמחה, כיאה ללהקת 'תיאטרון מקצועי'
באחו אבייב - מפעיל תאורה וסאונד מציג את עצמו: "אני אב הבית של מתנ"ס השקמה ונהג מונית בשביל התחביב. החלום הגדול שלי היה להיות נווט במטוס ריסוס אבל לצערי עדיין לא הצלחתי להשיג תקן. ביקשו ממני לעשות סאונד לחבר'ה מהעירייה באיזו הצגה חדשה שהם מעלים, מיד סירבתי, אבל מכיוון שלא היה לי מה לעשות אז הכריחו אותי, ומאז אני כאן. מקווה שתהנו. אני נהנה". 

"לצערם ולשמחתכם, שום דבר ממה שהם חלמו עליו לא יקרה. אם חיפשתם דרמת מתח הכוללת רצח, מעילה כספית ובגידות, עדיף שתישארו בבית לצפות בחדשות, כי כל מה שיכול להשתבש בהצגת הבכורה הזו אכן ישתבש.
זאת בהחלט אחת ההצגות הכי מיוחדות שתראו השנה, ובסופה בוודאי תסכימו גם אתם ש... ההצגה הזאת חייבת להיגמר!", המשיך בדבריו ברנס, שגילם בהצגה את דמותו של המפקח פרקר.

השחקנים: נעמה אמית, עופרי ביטרמן, לירון ברנס/עוצר עציון, שירן הוברמן, אופיר וייל, יובל ינאי, אורי לייזרוביץ, יניב סוויסה.

בימוי: אודי בן משה. עיצוב תפאורה:  סשה ליסיאנסקי, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, מוסיקה:  יובל ינאי, תאורה: נדב ברנע.

אל תחמיצו. שעה וחצי של בידור במיטבו. לא מפסיקים לשנייה לצחוק. השחקנים הם קומיקאים בחסד עליון. כל רגע חשבתי שאיזה קיר או דלת יעופו עליי, אולם הודות למיומנותו של הצוות הטכני, רק כמה רסיסי 'שלג' שעפו עליי, כל ה'בלגן' שעל הבמה היה מתוזמן להפליא.

  כרטיסים: 03-7255333
www.lessin.co.il
0  תגובות 0 אהבו


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
פוסטים אחרונים

"בין צרפת לישראל" - יצירות מן הבארוק הצרפתי בקונצרט של התזמורת הקאמרית הישראלית, המובל ע"י נשים.
"בין צרפת לישראל", קונצרט של התזמורת הקאמרית הישראלית המובל על ידי נשים: הסולניות: דנה מרבך ודניאלה סקורקה,...
לקריאת הפוסט
המחזה המוזיקלי "אפס ביחסי אנוש" בבכורה עולמית בתיאטרון בית ליסין.
תאור הומוריסטי של השירות בצבא של גברים ונשים, התייחסותם השוביניסטית של הגברים כלפי הנשים והדרך בה החיילות...
לקריאת הפוסט
רווקים ורווקות - קומדיה שנונה מאת: חנוך לוין על בדידות ואהבות אבודות. עולה בתאטרון גשר ת
צילום: ישעיה פיינברג."רווקים ורווקות" מאת: חנוך לוין,בימוי:עמית אפשטיין – קומדיה על בדידות ואהבות אבודות.עולה...
לקריאת הפוסט
למעלה
חזרה