חזרה ליחסים

שרה התאהבה בסקס בגיל... 80!

סיפורה של שרה ממלא תקווה את מי שמצאו עצמם בגיל מבוגר ללא בן זוג, כי הנה גם בגיל 80 אפשר למצוא אהבה וליהנות לראשונה מסקס. רוצים לשמוע עוד על מיניות בגיל השלישי והרביעי? מוזמנים למפגש "בואו נדבר מיניות" עם המטפלת המינית מרים ברנר, שיתקיים בזום ביום רביעי 23.6 בשעה 11:00, במסגרת מועדון תרבות מוטק'ה
מאת מרים ברנר 22/06/21
שרה התאהבה בסקס בגיל... 80!
צילום: Shutterstock

 

 

שרה, בת 80, גרושה, אם לשלושה וסבתא לשבעה, הגיעה אלי כדי להתיעץ בקשר להתלבטות לגבי מתח בין החבר החדש שלה לילדיה שאינם שמחים עם הקשר.

את שרה הכרתי בעבר כשהיתה אצלי עם בעלה לשעבר לפני 20 שנה בהקשר לבעיה בזקפה שהיתה לו על רקע רפואי. בשיחה הזוגית והאישית שהיתה לי אז גם עם כל אחד מהם בנפרד, התברר שהקשר לא טוב, מרוחק. מנקודת מבטה של שרה כך היה תמיד. היא לא אהבה את בעלה ז"ל ולא נמשכה אליו. היא לא נהנתה בסקס וגם לא הגיעה איתו לאורגזמה, אלא רק באוננות.

כתוצאה מכך, היה ביניהם סקס לעיתים רחוקות. במקביל, בני הזוג ניהלו ביחד את הבית והשתדלו לשמור על שותפות בכל הקשור לבית ולילדים, אך בהמשך בני הזוג התגרשו.

 


צילום: shutterstock

 

בגיל 80 ומרגישה כמו מתבגרת

 

במשך השנים מאז הגירושים שרה לא יצרה קשרים רבים, ואלו שהיו לה לא נמשכו זמן ארוך ורובם ככולם גם לא היו מספקים. והנה,עכשיו הגיעה אלי קורנת ומאושרת וסיפרה בהתרגשות:

"לא תאמיני, אבל פגשתי אצל חברים בן כיתה שלי לשעבר, בגילי, אלמן, התחלנו להיפגש וישר התחברנו. אני לא מאמינה על עצמי אבל אני מרגישה כמו מתבגרת, מאוהבת, אוהבת, מתרגשת ונהנית ממגע, ליטופים וסקס ממש בפעם הראשונה בחיי. אנחנו שוכבים במיטה שעות מתלטפים ומדברים ואפילו הגעתי לראשונה לאורגזמה".

 

רוצים לשמוע עוד על מיניות בגיל השלישי והרביעי? מוזמנים למפגש "בואו נדבר מיניות" עם המטפלת המינית מרים ברנר, שיתקיים בזום ביום רביעי 23.6 בשעה 11:00, במסגרת מועדון תרבות מוטק'ה. להרשמה והשארת שאלות למרים באופן אנונימי לחצו בבקשה כאן

 


צילום: shutterstock

 

שרה אומרת שבחלומות הכי פרועים שלה לא האמינה שכבר תזכה ליהנות מאהבת אמת וסקס מספק: "כל השנים הרגשתי החמצה מאוד גדולה, ועכשיו זה קורה לי. תמיד הייתי ביקורתית מדי ושתלטנית ועכשיו אני מנסה לשחרר. מזל ששנינו בריאים ויכולים להנות יחד. לחבר  שלי יש סכרת אבל הוא מטופל ומאוזן".

למרות מערכת היחסים הנהדרת, שרה ובן זוגה גרים בנפרד. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שלילדים של שרה לא נוח עם מה שעובר עליה, זה מבלבל אותם ומפחיד אותם. הילדים הבוגרים היו רוצים שתהיה שוב רציונלית ורגועה. כמו כן, היא אומרת שהם דואגים לכסף שלה .

 

מה עושים עם הילדים המתנגדים?

 

שרה הגיעה אלי כשהעצב על ההתנהגות והלחץ מצד ילדיה מעיב על אושרה ושאלה מה עליה לעשות. הצעתי לשרה לא להילחץ מכך שילדיה נבהלים מהאושר שלה. מניסיוני, הם כנראה ילמדו לקבל אותה ולשמוח בשבילה במשך הזמן. לגבי  נושא הכסף, שרה היא אישה בוגרת ואם יחליטו לגור יחד  או אם היא תחשב לידועה בציבור שלו חשוב  לערוך הסכם ממון כדי להסדיר את היחסים הכלכליים ביניהם.

 

שאלתי את שרה איך היא מרגישה בזוגיות בנושא חברות, ניהול הכסף ביניהם, קבלת החלטות לגבי היום יום, לגבי מה עושים בסופשבוע, לגבי קשר עם הילדים והנכדים של שניהם והיא הודתה שהיא חושבת שיש על מה לעבוד ואולי יבואו יחד כזוג. אף פעם לא מאוחר.

 

 

מרים ברנר היא מטפלת מינית מוסמכת ומדריכה באישור איט"ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני).

 

רוצים לשמוע עוד על מיניות בגיל השלישי והרביעי? מוזמנים למפגש "בואו נדבר מיניות" עם המטפלת המינית מרים ברנר, שיתקיים בזום ביום רביעי 23.6 בשעה 11:00, במסגרת מועדון תרבות מוטק'ה. להרשמה והשארת שאלות למרים באופן אנונימי לחצו בבקשה כאן

 

 

אנחנו מתנשקים אחרת

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

2  תגובות  אהבו

התמונה של תגונה אריאל 248 20/08/18
הילדים דואגים לירושה!..
התמונה של תגונה אשר מוסקוביץ 21/08/18
שטויות במיץ עגבניותץזה טוב לסיפורי פולקלור
כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
עוד ביחסים

נשים, סובלות מבעיות בתפקוד המיני?

"בזמן האחרון אין לי חשק לעשות סקס עם בעלי, וכשאני עושה את זה בשבילו כואב לי. אני לא מראה לו כי אני מפחדת...

לקריאת הכתבה
שרה התאהבה בסקס בגיל... 80!

שרה, בת 80, גרושה, אם לשלושה וסבתא לשבעה, הגיעה אלי כדי להתיעץ בקשר להתלבטות לגבי מתח בין החבר החדש שלה...

לקריאת הכתבה
סקס בפרק ב': האם אפשר להגיע לאורגזמה?

א. בת 55, גרושה, התקשרה כדי לקבוע פגישה ואמרה לי: "אף פעם לא גמרתי. אני בקשר חדש ומפחדת לקלקל אותו".

א....

לקריאת הכתבה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה