חזרה לבריאות טובה

ביטוח תאונות אישיות ישלם את הוצאות המחייה למקרה של תאונה

בני ה-50 פלוס של היום עדיין צעירים, מטיילים ונהנים מהחיים, אך לצערנו, תאונות עלולות לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום. ביטוח תאונות אישיות יבטיח לכם הגנה חשובה ופיצוי במקרה כזה
מאת חני יודל 10/05/17
ביטוח תאונות אישיות ישלם את הוצאות המחייה למקרה של תאונה
בגיל 50 פלוס עדיין צעירים ונהנים מהחיים. צילום: Shutterstock

 

 

בשיתוף AIG

 

להיות בן 50 פלוס היום לא דומה במאום לעבר: אם פעם, בגיל 50 פלוס נשים כבר היו סבתות סורגות שישבו עם הבעל על כיסא נדנדה וחששו מלהחליק במקלחת, היום הגיל הזה מהווה רק את אמצע החיים - בני 50 פלוס היום עובדים, מטיילים, נהנים מבילויים ומתחביבים וחלקם מקיימים פעילות גופנית סדירה, בבית או מחוצה לו. הם פחות חוששים מנפילה במקלחת כי הם נמצאים עדיין בשיא כושרם, אך לצערנו, תאונות עלולות לקרות לכל אדם בכל גיל, בכל זמן ובכל מקום. כן, גם בזמן חופשה או פעילות ספורטיבית מהנה בשעות הפנאי.

 

 

ביטוח תאונות אישיות - מתי צריך את זה?

 

מדי שנה נפגעים מעל 200 אלף איש בתאונות, מתוכם 50 אלף נפגעים מתאונות דרכים, ועשרות אלפים נוספים מתאונות אחרות, המתקיימות בבית או מחוצה לו. גם אדם זהיר שמתאמן שנים בצורה מבוקרת ומכיר היטב את גופו עלול להיפצע מתאונת ספורט, כשם שמי שרגיל לטייל בעולם ואפילו מנוסה בטרקים מורכבים, עלול לסבול מפציעה. אבל גם מאורעות יומיומיים יותר, שלרוב אנו לא נותנים להם את הדעת כמו זרת שבורה בכף הרגל עקב התקלות בשולחן (ומי לא מכיר את החוויה המפוקפקת הזו), עלולים להשבית אותנו באופן בלתי צפוי, לגרום לנו להפסד ימי עבודה ולגרור עמם הוצאות כספיות.

 

בגיל השלישי, עולה סכנת הפציעות כתוצאה מנפילה: אצל בני 60 פלוס בישראל מדובר בכ-20%, ומעל גיל 65 שיעור הפציעות עקב נפילה עולה לכ-30%. מחקרים מצביעים על כך שאחד מתוך שלושה, מהאוכלוסייה הבוגרת בגילאי 65 פלוס, נופל לפחות פעם בשנה וכ-10% מהם שוברים עצמות כתוצאה מהנפילה. כמחצית מהנפצעים אינם מחלימים לגמרי מהפציעה. לכן מעל גיל 50 עולה הצורך בביטוח תאונות אישיות, המבטיח סיוע במקרה של פציעה עקב תאונה.

 

 

מה מציע ביטוח תאונות אישיות?

 

ביטוח תאונות אישיות למטיילים 

 מטיילים? הקפידו להצטייד באבזור מתאים. צילום: Shutterstock

 

 

 לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים על ביטוח תאונות אישיות החל מ-1 שקל ליום 

 

 

במקרה של תאונה שגרמה לפציעה, סיוע כספי המוענק למשפחה יעזור לה לשמור על עצמאותה הכלכלית ועל רמת החיים שלה היא רגילה. סיוע כזה מוענק על ידי ביטוח תאונות אישיות, המספק הגנה 24 שעות ביממה לכל ימות השנה, בכל מקום בארץ ובעולם – בעבודה, בבית, על הכביש, בפעילות ספורטיבית שגרתית או במהלך חופשה, בארץ ובחו"ל. כך, במקרה של פציעה שנגרמה עקב תאונה, יקבל המבוטח פיצוי כספי מיידי, שיעזור לו ולמשפחתו להתמודד כלכלית בתקופת הפציעה. והעלויות? טווח המחירים של ביטוח תאונות אישיות משתנה מחברה לחברה, ויכול להתחיל מעלות של שקל אחד ליום. 

 

 

במה שונה ביטוח תאונות אישיות מביטוח בריאות למחלות?

 

להבדיל מביטוח בריאות למחלות, המציע כיסוי במקרה של גילוי מחלה או אירוע קשה המוגדרים בפוליסה, ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי כספי מיידי במקרה של אשפוז, שברים או כוויות שנגרמו כתוצאה מתאונה. תאונה מוגדרת כאירוע פתאומי ובלתי צפוי מראש, שנגרם למבוטח במשך תקופת הביטוח, במישרין מהפעלת כוח פיזי על ידי גורם חיצוני וגלוי לעין, אשר יהווה - ללא תלות בגורם אחר - את הסיבה היחידה, הישירה והמיידית למקרה הביטוח. הפיצוי המיידי נועד לסייע לנפגע ולבני משפחתו להמשיך להתנהל בתקופה של חוסר ודאות כלכלית, עקב אובדן כושר עבודה והוצאות כלכליות בגין טיפולים, ציוד ובדיקות רפואיות.

 

 

צעדי בטיחות לצמצום הסיכון לתאונות

 

כזה הוא למשל ביטוח תאונות אישיות 50+ AIG, תכנית המותאמת לגילאי 50-80, המעניקה למבוטח ולבני משפחתו הגנה חשובה ופיצוי במקרה של פגיעה גופנית, ומטרתה לסייע, להקל ולשמור על רמת החיים של הנפגע ושל בני משפחתו. לדברי יפעת רייטר, סמנכ"לית ביטוחי תאונות אישיות, חיים ובריאות ב-AIG, הפוליסה כוללת מגוון כיסויים, ומספקת פיצוי כספי במקרים של תאונות נפוצות כגון שברים, כוויות, אשפוז, אובדן תפקוד חושים וקטיעת איברים, או חלילה אובדן חיים כתוצאה מתאונה. בנוסף, למבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות קיימת אפשרות לרכישת כיסוי בגין מצב סיעודי עקב אירוע תאונה. "הפיצוי קבוע וידוע מראש, וישולם בנוסף לכל כיסוי ביטוחי אחר שיש למבוטח. הוא מוענק גם במקרה של נזק גופני כתוצאה מאירועי טרור ומלחמה", אומרת רייטר. ניתן להצטרף לתכנית עד גיל 78, ללא צורך בבדיקות רפואיות או במילוי שאלונים ארוכים.

 

כולנו יכולים וצריכים לנקוט בצעדי בטיחות על מנת לצמצם עד כמה שניתן את הסיכון לתאונות שונות. כך למשל, יש להצטייד בציוד מתאים לפני יציאה לטיול רגלי או עיסוק בפעילות גופנית – החל מנעליים מתאימות ונוחות ועד קסדה או מגני ברכיים. בבית, חשוב לדאוג למעקות ולידיות אחיזה, ליצור חללים בטוחים ונקיים ממכשולים, ולהתקין תאורה טובה וחזקה דיה בכל חלקי הבית. יחד עם זאת, כאמור, תאונות מטבען אינן צפויות. בשל כך יש חשיבות רבה לפוליסת ביטוח תאונות אישיות, המבטחת את עצמכם ואת משפחתכם כראוי, ודואגת לשמירה על איכות החיים במקרה של פציעה עקב תאונה.

 

 

לקבלת פרטים נוספים על ביטוח תאונות אישיות החל מ-1 שקל ליום לחצו כאן

 

 

הפיתוחים הישראלים שמסייעים במניעת נפילות

 

8 תרגילי כושר בבית למניעת נפילות

 

נופל וקם: איך אפשר למנוע נפילות?

 

איך מחזקים את העצמות? תרגילים מומלצים

 

לחיות עד 150 שנה? זה אפשרי

 

הצטרפו לקהילת הבריאות של מוטק'ה!

 

2  תגובות  אהבו

התמונה של תגונה גילה _293_ 18/10/17
הכל יפה בכתובים. רק שכחו לציין שעם קרות אירוע ביטוחי הלקוח  שנפל רפואית שזקוק כעת לעזרה כלכלית או פיזית הוא מטורטר עד שתש כוחו. כאחת שבאה מהתחום  אין חולק שזה מצרך נדרש, אבל......בטרם&n...
הכל יפה בכתובים.רק שכחו לציין שעם קרות אירוע ביטוחי הלקוח  שנפל רפואית שזקוק כעת לעזרה כלכלית או פיזית

הוא מטורטר עד שתש כוחו.

כאחת שבאה מהתחום  אין חולק שזה מצרך נדרש, אבל......בטרם  הנכם  באים בהתקשרות

עם חברת ביטוח, תבקשו לקבל  דוגמא של הצעה לפוליסה ותלכו איתה להתיעץ אצל עורך דין.

שיסביר לכם את האותיות הקטנות. לידיעת כולם, פוליסה הוא חוזה משפטי לכל דבר

וזה תפקידו של עורך דין להתמצא בחוזה משפטי. וליעץ לכם האם הפוליסה אכן עונה לצורך שלכם.

שבו עם הפקידה בקופת חולים לראות מה אתם מקבלים מהקופה. תבדקו את הפוליסות הקיימות שלכם

ממקום עבודה לראות שלא יהיו כפל ביטוחי שלא לשלם כסף לריק

-----------

כאחת שבאה מהתחום, חשבתי שאני לא אפול בפח של חברות הביטוח, עד שגיליתי מאוחר מידי

שגם אני כמו רוב הצרכנים נופלים בין הכיסאות. מוציאים ללקוח את כל הכוחות

אדם חלש יוותר ממאבקים או שמחלתו תכריע.

כשלעצמי לא ויתרתי ובבית המשפט גיליתי שהפוליסה שלי זויפה. ללא בושת פנים.שוב ממליצה בחום

לא לחתום על אף מסמך ללא יעוץ עורך דין גם אם צריך לשלם לו כסף. ולפעמים גם עורך דין

של ש"יל ( שירות יעוץ לאזרח) נותן את השירות בצורה הטובה ביותר ללא עלות כספית.

מאחלת בריאות וימים טובים לכולם
התמונה של תגונה אלונזו 05/03/18
אל תגעו בביטוח תאונות אישיות. יקר ובסוף לא מקבלים שום דבר. https://www.savey.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%9C-%D7%9...
כתוב/י תגובה...
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
עריכת תגובה
השבה לתגובה
עוד בבריאות טובה

אביב הגיע, אלרגיה באה

האביב הוא עונה יפה, אופטימית ומשמחת לכל הדעות. טוב, אולי לא ממש לכל הדעות. אלה שעוברים את העונה דבוקים...

לקריאת הכתבה
שבץ מוחי: כל ההבדלים בין נשים לגברים

בשיתוף עמותת נאמן לנפגעי אירוע מוחי

שבץ מוחימהווהסיבת מוות מובילה בשכיחותה בישראל: רביעית בקרב גברים...

לקריאת הכתבה
רנטגן, אולטרה סאונד ושיקום – בלי לצאת מהבית

בשיתוף אסותא מרכזים רפואיים

המחקרים מראים זאת בבירור – שיקום שמתבצע בסביבה הטבעית, מסייע לזירוז...

לקריאת הכתבה
מוטק’ה גם בפייסבוק
למעלה
חזרה